21
  • bandyx
    #21
    Hi mit tudtok az új A Keresztapa című játékrol?
  • Tetsuo
    #20
    Igaz, eltűntek a kocsik! Azt is hogy utáltam.. meg a gyenge textúrákat/poligonszámot, de még így is az a legjobb!! :)
  • M@TriX
    #19
    viszont a városban köcsikázás FFB-s kormánnyal a Mafia verhetetlen.
    márcsak azért is, mert legalább ott nem tűntek el a kocsik :)
    szórakozásnak, persze a Vice City volt jobb...
  • M@TriX
    #18
    szerintem sem, abszolút illetek a játékba
  • Tetsuo
    #17
    Archkovennel értek 1et.
    A Mafiának a legnagyobb hibája az volt hogy 1x végigtoltad, aszt kész. Mint 1 film. Vége.
    A GTA Vice Cityben küldetéshegyek, rekordok, szabad mozgás.. (szvsz a világ legjobb játéka)
    s amit hiányoltam belőle, az meg ebben benne lesz!:) A többszálú befejezés! Faszán hangzik (csak a DVDfilmekre is ezt mondták..), ne kiabáljuk el.
  • archkoven
    #16
    Szerintem azok az autós részek a Mafiában egyáltalán nem voltak bugyuták.
  • sweech
    #14
    wáááááááááááá :D
  • M@TriX
    #13
    [img][/img]
  • archkoven
    #12
    A Mafia valóban egy nagyon hangulatos és nagyon jó játék volt, nagyon szép grafikával. Én viszont jobban örülnék ha a játékmenet szempontjából inkább a GTA-ra hasonlítana. A Mafia túlzottan lineáris volt nekem. A GTA-ban viszont szabadon garázdálkodhattál
  • Tetsuo
    #11
    A film se rosz (bár könyvben az igazi!), de ha a két kedvenc játékomat összegyúrják.. hát, lehet h veszek egy játékot? Uramisten! Csak ne csesszék el!!! [könyörgő szmájli]
  • BlackRose
    #10
    A képek szerint ezt megveszem (pedig ritkán szoktam játszani)... és a DVD Special Edition film mellé rakom (mert ez az egyik legkedvessebb filmem ezért a DVD csomagot bőrborítoban már megvettem , még ha esetleg kiadják a HD verziót is akkor már nagyon boldog leszek.
  • Bulamer
    #9
    remélem jó lesz, és nem csak őszevágják
  • sweech
    #8
    klafa :D
  • Csuhai G
    #7
    Király lesz!
  • Csuhai G
    #6
    Képek:

    http://www.gamestar.hu/kepek.php?cmd=jatekmutat&jatek_id=1191
  • Tiby
    #5
    Vagy lehet ez lesz a 2.
  • Nyiri
    #4
    A MAFIA minden idok legjobb/leghangulatosabb jateka volt szamomra. Johetne a 2 :)
  • akyyy
    #3
    mafia konkurencia jee
  • M@TriX
    #2
    jól hangzik...

    bár pár képet bevállaltam volna ;)
    de jó, hogy még ebben az évben várható...
  • sweech
    #1