341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Lesszi
    #181
    kis koromban tetszett...most biztos nem bírnám végig nézni..
  • Lesszi
    #180
    a Shrek szerintem zseniális...
  • flashX
    #179
    Az ehhez hasonlókat.
    Meg szinte az összes filmet ami happy end-es. Persze csomó kivétel van.
  • Jano
    #178
    Én a mocsokláda Shrek-kel vagyok így, ha már a zöld rondaságoknál tartunk... Ahhoz képest Grinch bácsi übergigafaszányos! :D (Sőt, szerintem teljesen semmi baj sincs vele, egy igazi mesefilm.)
  • Voltan
    #177
    Annyiban egyetértek, hogy a színészi teljesítmény itt-ott tényleg nem volt nagy szám. A hobbitokat a végére már meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben. Igaz, hogy ők a könyvben is idegesítőek. :D

    ON: A grincs az valami irgalmatlanul rossz. Nem is értem, minek hozták be Európába ezt az amerikai kretén agyrémet...
  • Gabesz amd64
    #176
    Mér az tök zsir egy film!
  • kacsa1982
    #175
    denisz a komisz!
  • Lesszi
    #174
    cápa III
  • Tetsuo
    #173
    Kicsihuszár..
  • Mike
    #172
    nem feltétlenül faszább, max nem komálja ha zöldfülüek beszólnak
  • Mike
    #171
    erre én? mit is irtam? küld már el privibe, hátha te még emlékszel, mert én már nem
  • Bandew
    #170
    Én vidéken lakom és itt minden úgynevezett "művészfilmet" leadnak.
  • QuippeR
    #169
    tíz év alatt biztos láttam vagy tizenötöt, ami persze nem az összes megjelent, de volt köztük jónéhány, ami állítólag nagy sikereket ért el. azt nem mondom, hogy művészfilmeket is láttam, azok között biztos volt jó is, de magyar művészfilmet - abszurdum - ma Magyarországon, vidéken nincs lehetőséged megnézni. azért meg nem utazok le Pestre, hogy filmet nézzek, sry.
  • Eye-scream
    #168
    Ebben kénytelen vagyok egyetérteni, vannak fasza magyar filmek de a legtöbben erőltetik a "pesti prolivilág" bemutatását, és kurvára nem jön be (nekem). Egy-két filmben elmegy, de mikor a 256 ikat nézed akkor kezd eleged lenni belőle.
  • winnie
    #167
    az utóbbi tíz évben a Kontroll volt az egyetlen magyar film, amit szívesen néztem meg,

    most jön a kérdés, hogy hány magyar filmet láttál? és hány magyar nem kommersz filmet?:)

    készültek nagyon jó, nem csontlila alkotások is itthon mostanában, elég csak a werckmeister harmóniákra, vagy a torzókra gondolni.
  • QuippeR
    #166
    hát ezzel nem vagy egyedül. az utóbbi tíz évben a Kontroll volt az egyetlen magyar film, amit szívesen néztem meg, de fél év alatt ennek az emléke is annyit homályosodott, hogy két percig gondolkoztam, mire beugrott a címe.
  • QuippeR
    #165
    OFF
    semmi baj azzal, hogy leírta a véleményét, csak reagáltam rá, mert nekem homlokegyenest más, és én pont azokban a pontokban éreztem a film erősségét, amiket ő kiemelt, mint negatívum.
    ON
  • DonQl
    #164
    Egyetértek!:))
  • Raszkolnyikov
    #163
    Az!!! A garfild az naon ragyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Raszkolnyikov
    #162
    Szte ma Bakterház meg a Világszám marha jó. meg úgy általában amiben benne a van Koltai.
  • Tetsuo
    #161
    S mégha ideírnám, sőt indokolnám is h általában utálom a magyar filmeket..
    (hú, mit kapnék a fejemre előttemszóló ojjektív kritikusoktól :)
  • Gabesz amd64
    #160
    Garfild egy utálatos film volt!tökre erőltetett...
  • el mariachi
    #159
    lehet meg kellene vele próbálkoznom mégegyszer, hiszen csak fél órát láttam belőle. Természetesen így nem mondok véleményt róla.
    Izgalmasnak tűnt, hogy az eredeti szöveget kombinálta a modern akcióstílussal, de érdekes módon mégis ez ment az agyamra a moziban:)
  • gPROject
    #158
    Kenpark és a hasonló szarságok
  • artschiatwork
    #157
    OFF
    annyiban igaza van, hogy ez a topik azért van, hogy leírhassa, melyik filmet nem szereti vki. Ha neki ez nem tetszett (mmint a film), az az ő baja. Nem mindenkinek kell, hogy tetszen egy film... pl. tesómnak sem tetszett egyik Gyűrűk ura sem...
    Az más kérdés, hogy milyen stílusban írta le a véleményét...
    ON
  • I.C.ram
    #156
    Mikem ár megitn a regidővel jött? :DDDD Beszarok, hogy mindig ezt hozza fel. :) Szerintem az a faszább gyerek, aki régebb óta itt van :)
  • winnie
    #155
    [q]Ez a Baz Luhrmann féle RÓMEÓ ÉS JÚLIA volt, ami egész egyszerűen borzalmasan idegesített és idegesít ma is ha rá gondolok.[/q]

    poor me:) nekem az egyik kedvencem:)
  • QuippeR
    #154
    Az elejéhez nem szólnék hozzá, mert azt Tolkien bácsi már megírta, tehát nem a film hibája.

    "Kibaxtt sok minden kimaradt a filmből, ami a könyvben benne volt."
    Te végigültél volna még egy negyedik és ötödik részt is? Pedig azt hittem nem tetszett...
    "Rohadtul gyengén játszottak a színészek (Gandalf, törpe, elf, a királyok meg a kormányzó fiai) és a rendezés xar volt egy csomó helyen."
    Hát ezen hangosan felnevettem.
    "A digitális trükkök bénák voltak (nem az akkori legjobb, de ha a legjobb lenne is, ezt a filmet még ma sem lehet tökéletesen megcsinálni!)"
    Ezen megint.
    "A köré épített marketing is undorító, de tudom meg kell vmiből élnie szegény "alkotóknak".."
    Gondolom ha te többmilliárd forintot fektetsz egy üzletbe, akkor nem várod el, hogy bevételed is legyen belőle.

    Azt tanácsolom neked, hogy ne nézz filmeket! Szebb életed lesz. Én például utálom a brazil szappanoperákat. Nem nézem őket, és szerintem így jobb nekem, mintha nézném.
  • el mariachi
    #153
    Nem szeretek filmeket utálni, általában a pozitívumokat keresem az adott műben, ezért inkább azt a filmet említeném itt amelyikről kijöttem a moziból mert nem bírtam.
    Több mint 600 filmet láttam eddig moziban, és egyről jöttem ki.
    Ez a Baz Luhrmann féle RÓMEÓ ÉS JÚLIA volt, ami egész egyszerűen borzalmasan idegesített és idegesít ma is ha rá gondolok.
    Volt már film amit megszenvedtem a moziszékben( SWAT, XXX, BAJLÓS ÁRNYAK stb), de ezekre sem mondanám, hogy utálom, csak azt, hogy pocsékok voltak:)
  • Tetsuo
    #152
    Flexíbilis a modorom, általában visszafogott és udvarias vok, viszont néha a hozzámszólóhoz igazítom (mint jelen esetben).
    S ilyenkor az intelligenciának nagyobb jelentősége van mint a regisztráció időpontjának.
    Ez a topik címe: Melyik filmet utálod? én beírtam hogy melyiket, azt is leírtam h miért, erre te..
  • Lesszi
    #149
    ez a 'kor' fránya dolog
  • Mike
    #148
    márakinek
  • Lesszi
    #147
    :DD ráadásúl, ha jól emlékszem azt kötelező volt megnézni...
  • mochee
    #146
    Én szubjektíve a Kill Bill-t utálom.
  • Loál János #145
    :DDDD
  • booyaa
    #144
    XXX ennél a világon nincs taknyabb köcsögebb és faszszopób film a világegyetemben!!!!!!!!!!
  • MrSpock
    #143
    Ha a Bad Boys 2 magyonrossz akkor a Honfoglalás az mi?
    Ezt mondd meg!:-)
  • Lesszi
    #142
    a Bad Boys 2 meg nyagyon rosssssz film!

    ebből nem engedek:)
  • Lesszi
    #141
    egyébként a könyv tényleg jo, bár nekem annyira nem jönnek be ezek a fántázi dolgok...
    viszont a film nekem sem tetszett, a 3.részt már meg se néztem. Az 1. részt még végigültem, a 2. résznél azt vártam mikor találja meg végre zsák(os) a foltját, de a második óra közelettével bealudtam...

    persze ez csak 1 vélemény
  • Mike
    #140
    vagy nem