341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • najomi
    #341
    Dettó. Hostel. No meg az összeg Van Damme. Miért van az, hogy ő kibírja azt, amibe más már az első ütéskor belehalna? A végén persze szétverik, de egy hirtelen bevillanó kép után, ami őt bosszúra sarkalja feláll, ordít egyet és egy ütéssel lezúzza a jónépet. Jó, jó, neki ez való, de minden flmjében tropára agyalják. Aztán azt a Jackie Chan-es vámpíros rémálmot is fujjogom, meg persze az összes agyromboló szappanopera vackot.
  • otrosinka
    #340
    Részemről: Uwe Boll összes, Salo, avagy sodoma 120 napja.......
    + Rlt klub filmpremierek....
  • banok
    #339
    A Star Wars filmeket meg a westerneket.
  • gettobuxa
    #338
    ez pont két kurvajó filmje
    a nagy sándor, na az szar
  • amdrula
    #337
    Dzson Malkovics Menet!
  • Quantumleap
    #336
    Mellesleg Oliver Stone mindent tud, csak filmet készíteni nem. J. F. K. se a legjobb, Született gyilkosokat is tönkrebaszta, Tarantino egy életre berágott rá.
  • Quantumleap
    #335
    Milyen értelemben mondod, hogy jó a Doors? Ha ismered a zenekar történetét, láttál Doors-videókat, és olvastál Morrisonról, akkor láthatod, hogy a film a valóságnak 50%-át jó, ha visszaadja.
  • fifi
    #334
    horrorból nem csak fővonalas szarokat kell nézni!

    ami viszont iszonyat volt: Bloodrayne
  • gettobuxa
    #333
    3 is fostalicska
  • Tyrn
    #332
    Mátrix 2.

    Életem legnagyobb filmes csalódása.
  • Voltan
    #331
    Ami azt illeti, én sem értem, hogy mi a jó benne.
  • gettobuxa
    #330
    s.w.a.t.
    kaptár
  • drobee
    #329
    a rossz filmeket utálom.
    tényleg.
  • Gabesz amd64
    #328
    pl a Saw filmet nemtom hova sorolni talán thriller,de az elég faja film
  • macleod2005
    #327
    Lehet a művészfilm, meg a magyarfilm pártiak a pokolba kivánnak, de én azt a jó magyar Szimbád filmet útálom nagyon (magamtól nem néztem volna meg, de sajnos van "média" óránk, és azon kötelező volt), egy jelenetet részletezek belőle, csak azok kedvéért akiknek szintén van "média" órájuk és a fanatikus tanaruk ezt akarja megnézetni velük:
    Szimbád eszik, bevillan két csöcs, Szimbád eszik tovább, a következő képen Szimbád markolásszak azokat a melleket, Szimbád eszik tovább, bevillannak bogarak képei, utána egy igen erős szőrzettel megáldott nő gurul a hóba, Szimbád eszik tovább... stb,stb 2 és fél órán keresztül, jó szórakozást hozzá
  • homeless
    #326
    A The Doors pedig jó film.

    De amik szarok:
    -Hostel: ennyire még nem idegesítettem fel magam egy filmen.
    -Nem tudom a címét, de gyilkos hangyák vannak benne. Tipikus kereskedelmi csatornának szánt film. Van egy jelenet amikor 1 db hangya a hátán viszi az embernek az újját, ami szemmel láthatóan műanyagból van. Nagyon gagyi.
    -Chalrie angyalai összes
    -az új james bond szarok
    -herri kókler
    -világok harca
    -képregény adaptációk, különösen a punisher.
  • InfectedMann
    #325
    a mostani horror filmeket tényleg vígjátékként kéne besorolni mert vhogy mindig elkap a röhögést ha vmi újabb remek amcsi tinihorrort látok :D :D :D :D

    A Cuchulainn által felsorolt filmek is széntén inkább a vígjáték kategóriába sorolandóak :D :D :D :D

    Sajnos kevés jó filmet csinálnak manapság ami leköti az embert :S :(
    de régebben is voltak már szar filmek bőven :D de most valahogy egyre több van :(
  • Gabesz amd64
    #324
    a régi horrorfilmek faják voltak nem leszolni

    de a mostaniakon már csak röhögök
  • Cuchulainn
    #323
    Hát nem is nézem túl gyakran :)
  • Quantumleap
    #322
    Oliver Stone: The Doors

    Hiteltelen, hatásvadász blődség.
  • sapkafej
    #321
    Date movie
    kevés filmre mondom, hogy szar, de ez még az én színvonalamat is alulmúlja
  • Voltan
    #320
    Hát, akkor Neked a Retekklub nem sok jót tartogat :D
  • Cuchulainn
    #319
    Mint stílust nem szeretem:
    - Csáknorrisz Vándám és társaik "visszavonult kommandós paszulyt termeszt a kertben de egyszercsak elrabolják a gyerekét/feleségét/leguánját/elnököt emiatt visszajön és mindenkinek szétzúzza az arcát" típusú filmjeit.
    - Földrengés, cápa, meteor, szökőár, óriáspók és társaik támadását bemutató filmeket.
  • [Jakuza]
    #318
    A horror filmek.
    Sablonos szar mind.
  • KnightRider
    #317

    James Bond filmek, úgy alapból. Bárgyú angol xar. A legutóbbiban, amiben Halle Berry a mellékszereplő, az első negyedórában 15 hibát fedeztem fel. Azaz percenként átlagosan egyet. Utána valahogy nem tudtam "komolyan venni"...
  • KeszthelyiPéter
    #316
    Screamers(az elhagyott bolygó),Imposztor,Életerő (Life Force),stb
  • thhommy
    #315
    a hair igenis jo film meg a grease is csak te a kis hülye fejeddel nemtod felfogni mi is a jo zene
  • InfectedMann
    #314
    csatlakozok a sorba :D
    hattalmasakat lehet a filmjein röhögni :D
  • MagyaR
    #313
    Én pl. a Freddy vs. Jasonon röhögtem halálra magamat!

    Amikor agyonkaszabolták már egymást és az 1iknek se lett baja!!
  • otrosinka
    #312
    Osztom a nézetet....
  • MagyaR
    #311
    Rühellem az összes Uwe Boll filmet, pedig eggyet se láttam .
    Najó a house of the deadbe belenéztem, és röhögtem egy marha jót rajta!!
  • InfectedMann
    #310
    alapból nem úgy kellett volna beállítani mint vmi REAL felvételt :S
    pár 10en éves pöcsös talán összeszarja magát, de sztem 16 éve felett már nemnagyon hatja meg az embert...
  • Csaba
    #309
    Most hirtelen 1 film jut az eszembe, ami valami hihetetlenül gyenge, és méltán pályázhatna a "világ legrosszabb filmje" citromdíjra, mégpedig az Ideglelés (Blair Witch).
    Annyira lapos az egész, hogy az szinte fáj. Egy nagyon jó filmet lehetett volna forgatni belőle, ehelyett egy nagy zagyvaságot kaptunk.

  • InfectedMann
    #308
    Amerikai agyatlan akciófilmeket amikor a csávó a kisujjával meg egy fogpiszkálóval kivégez egy egész hadsereget (ezek végét a hülye is kitalálja)...
    Az agyatlan Amcsi tinihorrorokat amiket én röhögni szoktam nem pedig összeszarni magamat :D
    A legtöbb vígjátékot (van pár amin tényleg szarrá röhögi magát az ember de a többi sablon és agyonnyúzott poénokra épül)
    Most címet nem akarok írni mert annyi szemét hulladék filmet gyártanak mostanság is, hogy nemgyőzi az ember őket számolni...

    kedves "banok"... ha pont az egyetlen valamire méltó stílusokat nem szereted akkor mit szeretsz? :D pont azt a sok hulladékot amit felsoroltam??
  • #307
    Akkor mit imádsz?
  • zaki
    #306
    hogy lehet egy filmet utálni?

    megnézek egy filmet, nem tetszett, letörlöm. ennyi. de ettől még nem utálom
  • banok
    #305
    A Star Wars filmeket meg az összes sci-fi - fantasztikus moviekat.
  • Iori
    #304
    szóval te csak a rajzfilmeket szeretted? :)
  • Garrett27
    #303
  • jointeer
    #302