341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • jointeer
    #283
    a trendy filmeket:c
  • Iori
    #284
    bridzsit dzsonsz
  • Gabesz amd64
    #285
    aztaart Én is utálom
  • LittleL
    #286
    a szar filemket, érted....

    pl: A Skorpiókirály, Azonosság, Idővonal, meg ilyen jellegtelen filmeket.
  • grizzly21
    #287
    az amerikai filmek 90%át amiket minden este nyomatnak
  • fifi
    #288
    na azért az Azoosság minden, csak nem jellegtelen...

    sry

    különben, ha a Bridget Jones részeit és többi klónját meglátom, komolyan elkap a sikítófrász!
  • Gabesz amd64
    #289
    péntek esti gáz hát eléggé nagy gáz volt
  • agnesb
    #290
    sikoly,amerikai pite
  • Tsityu
    #291
    Harry Tripper
    Gyűrű kúra

    és még van egy pár....
  • winnie
    #292
    melyik harry pottert?
  • Tsityu
    #293
    Mindegyiket. Nem tom miért, de nem komázom.
  • winnie
    #294
    kitartó vagy:)
  • Zoli007
    #295
    Walker, a texasi kopó, na ezt csak azért nézem, hogy legyen egy vicces napom!
  • Rettenthető
    #296
    Ha leülök megnézni egy filmet, akkor azt általában akkor is megnézem, ha az elsõ 10 perc után kiderül, hogy az végtelenül szar lesz.
    Ennek tükrében az alábbi stílusú(?) filmek számomra nem megfelelõ minõségi szinttel rendelkeznek, ezért nem kedvelem õket:


    Német filmek, különösen a vígjátékok.
    A sorozatokat úgy mindet, ahogy vannak.
    Családi, kutyás, majom a családban, egyéb okos állat fõszereplõs.
    Mindenkit megevõs, hatalmas kígyós, cápaemberes, mutánsos 1-2-3-70.000.
    Katasztrófa filmek (jön a hurrikán, özönvíz, felhõkarcoló kigyullad, atomcsapás)
    Ha terroristák, akkor azok arabok, bár ezek igazából akciófilmek, azokat meg szimplán helybõl rühellem szinte mindet.
    Amerikai szuperhõsös, fõleg leszerelték, lefokozták, visszavonult és most taxisofõr, takarító, szakács és irgum-burgum nem segítek nektek, de aktájába belenézel, látod: õ szarta a világot.
    Amikor idegen, alien és/vagy egyéb más a galaxis másik végérõl jött faj azt mondja: UUuuuuuuaaaaaaoooo és valaki emberi nyelven válaszol neki - de nézõnek senki nem árulja el mit mondott az a nyomorult (pl.: Starwars: Csubakka akárki párbeszéd), és persze õk fullba értik egymást.
    Karatéjolós, Jackie Chan vagy akárki más elõadásában, de különösen Karate kid akárhány, Kickboxer szintén tökmindegy hanyadik rész típusú filmek.
    Amikor egy témába van teljesen belebuzulva, csak az megy benne állandóan, fõleg sport (pl. : baseball, rögbi, jégkorong...stb), béna csapat, de majd most megmutatjuk nekik jól - és persze nyernek, de igaz ez a autóbuzulós filmekre is (Taxi akárhány, Halálos iramban szintén mind)
    Ultra nagyon szuper titkos ügynökös, vagy valaki végigfosta a fõutcát, a nyomok a Fehérházba vezetnek...
    Akármelyik film, amiben bármit csinál Májkell Duddikoff, Csák Norissz, ZsánklóNfandámm, az ezerarcú Sztivön Szígál...stb., szerencsére több õstehetség nem jut eszembe.
    IQ-fighter filmeket: Amerikai Pite mind, meg minden ami ennek stílusában készül(t). Szerencsére nem nagyon ismerem õket.
    Az olyan filmeket, amik valójában egy részesek, de mégis görcsösen trilógiává/quadrológiává bõvitik, ennek kiemelkedõ példája a Matrix vagy a Terminator.
    Újkori Retro magyar filmek: mi a halálért fa... répájáért kell(ett) feldolgozni pl.: a Meseautót vagy most a Tüskevárat? Mi lesz a következõ, mit fognak XXI. századira átültetni ezek a retardáltak? Az egri csillagokat?
    Újonnan felkapott eszement baromság: Számítógépes játékból adaptált filmek... nah ezek meg aztán...
  • Jano
    #297
    Hmmm, asszem egyetlen stílus sem maradt ki. :D
  • Bandew
    #298
    Ha valami ilyen hatással van rád, az rossz nem lehet. :-)
    Amúgy sztem nagyon jó film.
  • Rafaelo
    #299
    (:-())
  • MrSpock
    #300
    Nemlettvolna egyszerűbb leírni mit a jó neked,mert úgynézem nincs is olyan film:-))LOL!
  • Rettenthető
    #301
    1., Ez többnyire kimeríti az összes filmet ami a kereskedelmi adókon megy. Ha neked az kielégíti a filmes igényeid, akkor én is lol...

    2., Nem azt kérdezi a topic címe, hogy melyiket szeretem.
  • jointeer
    #302
  • Garrett27
    #303
  • Iori
    #304
    szóval te csak a rajzfilmeket szeretted? :)
  • banok
    #305
    A Star Wars filmeket meg az összes sci-fi - fantasztikus moviekat.
  • zaki
    #306
    hogy lehet egy filmet utálni?

    megnézek egy filmet, nem tetszett, letörlöm. ennyi. de ettől még nem utálom
  • #307
    Akkor mit imádsz?
  • InfectedMann
    #308
    Amerikai agyatlan akciófilmeket amikor a csávó a kisujjával meg egy fogpiszkálóval kivégez egy egész hadsereget (ezek végét a hülye is kitalálja)...
    Az agyatlan Amcsi tinihorrorokat amiket én röhögni szoktam nem pedig összeszarni magamat :D
    A legtöbb vígjátékot (van pár amin tényleg szarrá röhögi magát az ember de a többi sablon és agyonnyúzott poénokra épül)
    Most címet nem akarok írni mert annyi szemét hulladék filmet gyártanak mostanság is, hogy nemgyőzi az ember őket számolni...

    kedves "banok"... ha pont az egyetlen valamire méltó stílusokat nem szereted akkor mit szeretsz? :D pont azt a sok hulladékot amit felsoroltam??
  • Csaba
    #309
    Most hirtelen 1 film jut az eszembe, ami valami hihetetlenül gyenge, és méltán pályázhatna a "világ legrosszabb filmje" citromdíjra, mégpedig az Ideglelés (Blair Witch).
    Annyira lapos az egész, hogy az szinte fáj. Egy nagyon jó filmet lehetett volna forgatni belőle, ehelyett egy nagy zagyvaságot kaptunk.

  • InfectedMann
    #310
    alapból nem úgy kellett volna beállítani mint vmi REAL felvételt :S
    pár 10en éves pöcsös talán összeszarja magát, de sztem 16 éve felett már nemnagyon hatja meg az embert...
  • MagyaR
    #311
    Rühellem az összes Uwe Boll filmet, pedig eggyet se láttam .
    Najó a house of the deadbe belenéztem, és röhögtem egy marha jót rajta!!
  • otrosinka
    #312
    Osztom a nézetet....
  • MagyaR
    #313
    Én pl. a Freddy vs. Jasonon röhögtem halálra magamat!

    Amikor agyonkaszabolták már egymást és az 1iknek se lett baja!!
  • InfectedMann
    #314
    csatlakozok a sorba :D
    hattalmasakat lehet a filmjein röhögni :D
  • thhommy
    #315
    a hair igenis jo film meg a grease is csak te a kis hülye fejeddel nemtod felfogni mi is a jo zene
  • KeszthelyiPéter
    #316
    Screamers(az elhagyott bolygó),Imposztor,Életerő (Life Force),stb
  • KnightRider
    #317

    James Bond filmek, úgy alapból. Bárgyú angol xar. A legutóbbiban, amiben Halle Berry a mellékszereplő, az első negyedórában 15 hibát fedeztem fel. Azaz percenként átlagosan egyet. Utána valahogy nem tudtam "komolyan venni"...
  • [Jakuza]
    #318
    A horror filmek.
    Sablonos szar mind.
  • Cuchulainn
    #319
    Mint stílust nem szeretem:
    - Csáknorrisz Vándám és társaik "visszavonult kommandós paszulyt termeszt a kertben de egyszercsak elrabolják a gyerekét/feleségét/leguánját/elnököt emiatt visszajön és mindenkinek szétzúzza az arcát" típusú filmjeit.
    - Földrengés, cápa, meteor, szökőár, óriáspók és társaik támadását bemutató filmeket.
  • Voltan
    #320
    Hát, akkor Neked a Retekklub nem sok jót tartogat :D
  • sapkafej
    #321
    Date movie
    kevés filmre mondom, hogy szar, de ez még az én színvonalamat is alulmúlja
  • Quantumleap
    #322
    Oliver Stone: The Doors

    Hiteltelen, hatásvadász blődség.