341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Raszkolnyikov
    #163
    Az!!! A garfild az naon ragyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • DonQl
    #164
    Egyetértek!:))
  • QuippeR
    #165
    OFF
    semmi baj azzal, hogy leírta a véleményét, csak reagáltam rá, mert nekem homlokegyenest más, és én pont azokban a pontokban éreztem a film erősségét, amiket ő kiemelt, mint negatívum.
    ON
  • QuippeR
    #166
    hát ezzel nem vagy egyedül. az utóbbi tíz évben a Kontroll volt az egyetlen magyar film, amit szívesen néztem meg, de fél év alatt ennek az emléke is annyit homályosodott, hogy két percig gondolkoztam, mire beugrott a címe.
  • winnie
    #167
    az utóbbi tíz évben a Kontroll volt az egyetlen magyar film, amit szívesen néztem meg,

    most jön a kérdés, hogy hány magyar filmet láttál? és hány magyar nem kommersz filmet?:)

    készültek nagyon jó, nem csontlila alkotások is itthon mostanában, elég csak a werckmeister harmóniákra, vagy a torzókra gondolni.
  • Eye-scream
    #168
    Ebben kénytelen vagyok egyetérteni, vannak fasza magyar filmek de a legtöbben erőltetik a "pesti prolivilág" bemutatását, és kurvára nem jön be (nekem). Egy-két filmben elmegy, de mikor a 256 ikat nézed akkor kezd eleged lenni belőle.
  • QuippeR
    #169
    tíz év alatt biztos láttam vagy tizenötöt, ami persze nem az összes megjelent, de volt köztük jónéhány, ami állítólag nagy sikereket ért el. azt nem mondom, hogy művészfilmeket is láttam, azok között biztos volt jó is, de magyar művészfilmet - abszurdum - ma Magyarországon, vidéken nincs lehetőséged megnézni. azért meg nem utazok le Pestre, hogy filmet nézzek, sry.
  • Bandew
    #170
    Én vidéken lakom és itt minden úgynevezett "művészfilmet" leadnak.
  • Mike
    #171
    erre én? mit is irtam? küld már el privibe, hátha te még emlékszel, mert én már nem
  • Mike
    #172
    nem feltétlenül faszább, max nem komálja ha zöldfülüek beszólnak
  • Tetsuo
    #173
    Kicsihuszár..
  • Lesszi
    #174
    cápa III
  • kacsa1982
    #175
    denisz a komisz!
  • Gabesz amd64
    #176
    Mér az tök zsir egy film!
  • Voltan
    #177
    Annyiban egyetértek, hogy a színészi teljesítmény itt-ott tényleg nem volt nagy szám. A hobbitokat a végére már meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben. Igaz, hogy ők a könyvben is idegesítőek. :D

    ON: A grincs az valami irgalmatlanul rossz. Nem is értem, minek hozták be Európába ezt az amerikai kretén agyrémet...
  • Jano
    #178
    Én a mocsokláda Shrek-kel vagyok így, ha már a zöld rondaságoknál tartunk... Ahhoz képest Grinch bácsi übergigafaszányos! :D (Sőt, szerintem teljesen semmi baj sincs vele, egy igazi mesefilm.)
  • flashX
    #179
    Az ehhez hasonlókat.
    Meg szinte az összes filmet ami happy end-es. Persze csomó kivétel van.
  • Lesszi
    #180
    a Shrek szerintem zseniális...
  • Lesszi
    #181
    kis koromban tetszett...most biztos nem bírnám végig nézni..
  • Mike
    #182
  • Mike
    #183
    egyetlrtek a grincsről irtakkal
  • Rafaelo
    #184
    bambi , bambi 2

    kis hableány ,kis hableány 2

    pinokkio 1 , pinokkio 2
  • Garfield
    #185
    Bármelyik Austin Powers.
    George of the jungle 2 (szeretném hangsúlyozni, hogy ez utóbbinál, akárcsak Pandorát, kényszerítettek)
  • Marko001
    #186
    Elefánt -> ritka szar (talán művészfilm :DD)
  • booyaa
    #187
    Vannak jó és kevésbé jó filmek meg mesék meg amitől sugárba tudnék okádni de ez a XXX az ami nálam egy külön kategória mert én egyszerűen nem tudtam elkébzelni hogy mi a kurva faszért kellett leforgatni mert ha valami akkor az tényleg egy GENNYCEFRE!!!
  • winnie
    #188
    pedig jó kis film az. tuti kezdés (rammstein), tuti one-linerek, szétzúzzák prágát (miért nem nálunk forgatnak ilyesmit?), tuti kikapcsolódás. ízlés kérdése. áprilisban jön az xxx2.
  • Buddy
    #189
    1. minden mai vígjátéknak megcímzett szart utálok
    2. tököm televan a "mindig az amerikaiak az okosak/okosabbak, a többiek hülyék" típusú filmekkel is
    3. a felkapott nagyreklámú filmek sem érnek szart sem (gyűrükúra meg herepóker meg ilyenek)
  • Buddy
    #190
    a számítógépes technika teljesen szétcseszte a filmipart...színészi teljesítmény háttérbe szorul...ezért a legjobb filmek a 80-as évekből és a 90-es évek elejéből kerültek ki...szerintem
  • Rafaelo
    #191
    team america !!!!
  • winnie
    #192
    pff, bár ne néztem volna meg...
  • Rafaelo
    #193
    mért amik sexelnek az jó :) meg a kiscicák aranyosak benne
  • winnie
    #194
    nekem a macsekos poén az dőlős volt. a szex pedig olyan volt, hogy tudtam, hogy lesz, így annyira nem sokkolt:)
  • Rafaelo
    #195
    a sexes részt egyszerüen adta magát kötelező poén volt :)
    ja és a pearl harboros poén is jó volt a pearl harbor télleg szar
  • OPM
    #196
    egyértelmű a válasz a topic címére:
    CSUDAFILM

    0/10
    ha kezembe nyomnák a kamerát, előttem lennének a színészek, és kirepülnénk Krétára, 100x filmet csinálnék én is...
    és ezt full komolyan mondom!
  • Loál János #197
  • Gabesz amd64
    #198
    mér nagyon gáz a film?
  • Voltan
    #199
    Én csak a trailerjét láttam, de már attól is kis híján sugárban hánytam le a falat. :DDDD
  • Gabesz amd64
    #200
    Hát akkor azt nem kell nekem se megnéznem...
  • Gabesz amd64
    #201
    Örökség filmet látta valaki,?
    Na az megint egy tré egy film..
  • Voltan
    #202
    Az melyik is? Nagyon ismerős, de nem ugrik be...