341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Lesszi
    #121
    a bedbojsz 2 mekkora mocsokszar!


    ez most jutott az eszembe:)
  • I.C.ram
    #122
    Nem is erről van szó, hogy mi a társadalmi jelentése, hane marról, hogy te pejoratív értelemben használtad és lenézően.
  • Marko001
    #123
    szerintem meg qrva jó film...
  • CSOCSO
    #124
    en teljesen keszvotlam a filmtol:)jo ertelemben... mondjuk leginkabb azert mert miami:))))a zoldkartyas szovegnel lehasaltam baze, nomeg a haver is.. de mindenki mas meg ult a moziban csendben.. erdekes:)))
  • CSOCSO
    #125
    nahja.. gyerekkoromban anno nekem is bejott.. most lehet hogy lefikaznam
  • CSOCSO
    #126
    ezek melle most betarsul a grudge...
    az egy dolog hogy elaludt rajta mindenki akivel neztem itthon ( komolyan mondom)
    de amugy is egy hatalmas fosadek film..
  • Gabesz amd64
    #127
    szerintem is jó film!
  • Raszkolnyikov
    #128
    tom mi az a Mike at Home jó van? De akkor sem volt egyértelmű meg ilyesmi...
  • Raszkolnyikov
    #129
    Én az ilyen tipusú filmeket útálom:

    bajban lévő pozitív hős:-miért akarod felrobbantani a világot???

    úgytűnik,hogy elpusztul a viág hangulatban lévő (boldog) negatív hős:-MERT GONOSZ VAGYOK!


    áááá.... a pihent agy netovábja
  • Tetsuo
    #130
    Hát, a filmek 99%át utálom mint a xart és a sokak által imádott Gyűrűk urát is.
    A történet 1 db rohadt szálon fut, 2 törpe visz egy gyűrűt, amit egy überGonosz csinált.
    Extratápolt sárkányonlovagló félistenek nem tudják elkapni őket, pedig a főnök mindent lát.
    Ha ezt a gyűrűt megsemmisítik meghal a Gonosz is! LOL
    sőt az összes gonosz katonája alatt beszakad a föld! LOL
    Ez a Gonosz mindent lát, szinte mindent tud, de a film 3. részének végén derül ki, hogy 1xre csak 1dologra tud figyelni. LOL
    Kibaxtt sok minden kimaradt a filmből, ami a könyvben benne volt.
    Rohadtul gyengén játszottak a színészek (Gandalf, törpe, elf, a királyok meg a kormányzó fiai) és a rendezés xar volt egy csomó helyen.
    A digitális trükkök bénák voltak (nem az akkori legjobb, de ha a legjobb lenne is, ezt a filmet még ma sem lehet tökéletesen megcsinálni!)
    A köré épített marketing is undorító, de tudom meg kell vmiből élnie szegény "alkotóknak"..
    Tudom h minden tizen, huszon s 30on éves fanatikus rajongó..
  • fifi
    #131
    :D

    nem favoritom ez a film de éppen hogy több szálon fut!!!
    digitális trükkök sz*rok? ez akkora lol hogy rég hallottam ilyet...
  • LittleL
    #132
    Gyűrűk ura 1 -nek énnekem is háromszor kellett
    nekiállni megnézni,mert nem bírtam egyszerűen megnézni annyira
    szar.
    Egyszer meg elaludtam rajta. DD
  • Eye-scream
    #133
    "Hát, a filmek 99%át utálom mint a xart és a sokak által imádott Gyűrűk urát is. "

    Indiszkrét kérdés: Mér' nézel filmeket? Ha én valaminek a 99%át utálom, akkor nem csinálom és kész...

    De hogy ne csak offtopik legyen: Ha a barátokközt egy részét végig kéne néznem én görcsöt kapnék. Ez komoly.
  • Bandew
    #134
    Nevető vagy síró? :-)
  • Tetsuo
    #135
    Amről úgy gondolom h szar, azt eleve nem nézem meg..
    Az említett filmet pedig mindenki magasztalta a környezetemben, ezért tettem egy próbát.
    Hollywoodi filmet nagyon ritkán nézek.. sorozatot meg pláne (ami mind2re kivétel a BoB, az pl teccet de lehetett volna jobb is).
  • Bandew
    #136
    Ezek szerint nagyon kevés filmet nézel.
  • Mike
    #137
    jól van
  • Mike
    #138
    sszerintem menj, és húzd le magad a wc-ben, hogy oda kerülj, ahová való vagy
  • Lesszi
    #139
    és zsákosfrodo tutira meleg...
  • Mike
    #140
    vagy nem
  • Lesszi
    #141
    egyébként a könyv tényleg jo, bár nekem annyira nem jönnek be ezek a fántázi dolgok...
    viszont a film nekem sem tetszett, a 3.részt már meg se néztem. Az 1. részt még végigültem, a 2. résznél azt vártam mikor találja meg végre zsák(os) a foltját, de a második óra közelettével bealudtam...

    persze ez csak 1 vélemény
  • Lesszi
    #142
    a Bad Boys 2 meg nyagyon rosssssz film!

    ebből nem engedek:)
  • MrSpock
    #143
    Ha a Bad Boys 2 magyonrossz akkor a Honfoglalás az mi?
    Ezt mondd meg!:-)
  • booyaa
    #144
    XXX ennél a világon nincs taknyabb köcsögebb és faszszopób film a világegyetemben!!!!!!!!!!
  • Loál János #145
    :DDDD
  • mochee
    #146
    Én szubjektíve a Kill Bill-t utálom.
  • Lesszi
    #147
    :DD ráadásúl, ha jól emlékszem azt kötelező volt megnézni...
  • Mike
    #148
    márakinek
  • Lesszi
    #149
    ez a 'kor' fránya dolog
  • Tetsuo
    #152
    Flexíbilis a modorom, általában visszafogott és udvarias vok, viszont néha a hozzámszólóhoz igazítom (mint jelen esetben).
    S ilyenkor az intelligenciának nagyobb jelentősége van mint a regisztráció időpontjának.
    Ez a topik címe: Melyik filmet utálod? én beírtam hogy melyiket, azt is leírtam h miért, erre te..
  • el mariachi
    #153
    Nem szeretek filmeket utálni, általában a pozitívumokat keresem az adott műben, ezért inkább azt a filmet említeném itt amelyikről kijöttem a moziból mert nem bírtam.
    Több mint 600 filmet láttam eddig moziban, és egyről jöttem ki.
    Ez a Baz Luhrmann féle RÓMEÓ ÉS JÚLIA volt, ami egész egyszerűen borzalmasan idegesített és idegesít ma is ha rá gondolok.
    Volt már film amit megszenvedtem a moziszékben( SWAT, XXX, BAJLÓS ÁRNYAK stb), de ezekre sem mondanám, hogy utálom, csak azt, hogy pocsékok voltak:)
  • QuippeR
    #154
    Az elejéhez nem szólnék hozzá, mert azt Tolkien bácsi már megírta, tehát nem a film hibája.

    "Kibaxtt sok minden kimaradt a filmből, ami a könyvben benne volt."
    Te végigültél volna még egy negyedik és ötödik részt is? Pedig azt hittem nem tetszett...
    "Rohadtul gyengén játszottak a színészek (Gandalf, törpe, elf, a királyok meg a kormányzó fiai) és a rendezés xar volt egy csomó helyen."
    Hát ezen hangosan felnevettem.
    "A digitális trükkök bénák voltak (nem az akkori legjobb, de ha a legjobb lenne is, ezt a filmet még ma sem lehet tökéletesen megcsinálni!)"
    Ezen megint.
    "A köré épített marketing is undorító, de tudom meg kell vmiből élnie szegény "alkotóknak".."
    Gondolom ha te többmilliárd forintot fektetsz egy üzletbe, akkor nem várod el, hogy bevételed is legyen belőle.

    Azt tanácsolom neked, hogy ne nézz filmeket! Szebb életed lesz. Én például utálom a brazil szappanoperákat. Nem nézem őket, és szerintem így jobb nekem, mintha nézném.
  • winnie
    #155
    [q]Ez a Baz Luhrmann féle RÓMEÓ ÉS JÚLIA volt, ami egész egyszerűen borzalmasan idegesített és idegesít ma is ha rá gondolok.[/q]

    poor me:) nekem az egyik kedvencem:)
  • I.C.ram
    #156
    Mikem ár megitn a regidővel jött? :DDDD Beszarok, hogy mindig ezt hozza fel. :) Szerintem az a faszább gyerek, aki régebb óta itt van :)
  • artschiatwork
    #157
    OFF
    annyiban igaza van, hogy ez a topik azért van, hogy leírhassa, melyik filmet nem szereti vki. Ha neki ez nem tetszett (mmint a film), az az ő baja. Nem mindenkinek kell, hogy tetszen egy film... pl. tesómnak sem tetszett egyik Gyűrűk ura sem...
    Az más kérdés, hogy milyen stílusban írta le a véleményét...
    ON
  • gPROject
    #158
    Kenpark és a hasonló szarságok
  • el mariachi
    #159
    lehet meg kellene vele próbálkoznom mégegyszer, hiszen csak fél órát láttam belőle. Természetesen így nem mondok véleményt róla.
    Izgalmasnak tűnt, hogy az eredeti szöveget kombinálta a modern akcióstílussal, de érdekes módon mégis ez ment az agyamra a moziban:)
  • Gabesz amd64
    #160
    Garfild egy utálatos film volt!tökre erőltetett...
  • Tetsuo
    #161
    S mégha ideírnám, sőt indokolnám is h általában utálom a magyar filmeket..
    (hú, mit kapnék a fejemre előttemszóló ojjektív kritikusoktól :)
  • Raszkolnyikov
    #162
    Szte ma Bakterház meg a Világszám marha jó. meg úgy általában amiben benne a van Koltai.