341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Roll
    #81
    Az összes tarantino és Guy Ritchie filmet.
  • Lesszi
    #82
    egyetértek

    de az Arachnofóbia az tetszett
  • Lesszi
    #83
    Ezt a véleményt NEM osztom
  • Panzermeyer
    #84
    Ken Park
    Elefánt
    Egy makulátlan elme örök ragyogása
    8 mérföld (nem a színész miatt)

    Meg a hú de okos ez a kutya csak épp, hogy beszélni nem tud filmek. Továbbá a karatézni, kung-fu-zni, mitsubishizni tudó 170 magas, 50 kilós, de mindenkit jól elintézős női főszereplős filmeket. Valamint az ultra gatyi katasztrófa filmek.
  • Lesszi
    #85
    meg a dzsekicsen filmek
  • Panzermeyer
    #86
    Jaaaaj tényleg, azok is. Megnézek egyet, ugyanazt látom a többiben is. Bud Spence & Terence Hill filmekkel is ugyanez a helyzet. (Már látom, hogy meg fognak kövezni ezért.)
  • Panzermeyer
    #87
    Bocs, Spencer...
  • Gabesz amd64
    #88
    micsodát? Rekviem egy álomért?
    fújjj
  • Mike
    #89
    rájöttem, hogy ezt a topikot csak mazochizmusból olvasom, illetbve azért, hogy fejlesszem az önuralmam
  • Bandew
    #90
    Én utálom azt a kifejezést, hogy művészfilm. Ez egy sznob találmáy.
    Csak azért írtam ezt, mert én azt éreztem az említett filmek nézése alatt, hogy nagyon erőlteti ezt a dolgot.
  • Loál János #91
    1. htx. :D
    2. htx. :DD
  • Loál János #92
    Ez oké, de ezek szerint csak van valami amögött, amire Te azt mondod, hogy azért művészfilm, mert ilyen, vagy olyan, illetve ez és az van benne. Ezekre lennék kíváncsi.
  • Weasel
    #93
    Műveletlen-e vagy?
  • Weasel
    #94
    Mi az, hogy utálod az okos művészfilmeket? :D Egyrészt tényleg definiálnod kéne a művészfilmet, nálad mit jelent. Másrészt meg van, hogy neked nem tetszik valamelyik, de nem véletlen ettől függetlenül, hogy a művészfilm művészfilm, és a kommersz film nem művészfilm.
    Van különbség, nem tudom ezt te mennyire érzékeled. Vagy esetleg csak a populárisabb filmeket nézed meg?
  • Bandew
    #95
    Nem mondom semmire sem, hogy művészfilm.
  • Bandew
    #96
    Nem utálok semmit, ez csak képletes kifejezés volt. Az egész idézőjelben van, ha szóban mondtam volna, begörbítettem volna mindkét kezemen a mutató és középső ujjamat. :-D
    Én mindenféle filmet megnézek.
  • I.C.ram
    #97
    Ó nagy Mike, ne haragudj, hogy az értelmiséggel próbálok ellenkezni. Én a kispolgár...

    Ken PArk egy eröltetett szar volt, amit művészfilmnek akartak beállítani, közben egy nagy rakás kamu az egész, és direkt a botrányra építette az egész reklámját is, hogy húde kemény meg naturalista ez a film.

    De te különbözöl a nyájtól, tudom.
  • Bandew
    #98
  • _Vegeta_
    #99
    Van abban igazsag amit mondassz. :)
  • Gabesz amd64
    #100
    Grincs
  • Gabesz amd64
    #101
    amerikai szépség
  • Raszkolnyikov
    #102
    Bud Spence & Terence Hill-es filmeken nőttem fel! Nekem nagyon bejönnek. Lehet hogy csak a szép emlékek miatt.
  • Raszkolnyikov
    #103
    Lehet hogy Mike csak olvasni szokott és nem tudja miről beszél?
  • Panzermeyer
    #104
    Hát igen, kisgyerek koromban én is néztem őket. De köszönhetően a wc2 és a tRoTL klub áldásos munkájának, hogy minden karácsonykor és húsvétkor ezt kell néznem, vagy esti filmnek, hülyét kapok. Hugommal ilyenkor összenézünk, és vagy ő, vagy én megkérdezi: "Te, ez még nem volt, nem?" Ráadásul külön öröm, ha a két csatorna mondjuk agyanazt a részt kb 2 hét eltéréssel vetíti le. Mert akkor fater megnézi először mondjuk a wc2-n majd két hét múlva a tRoTL klubon is. Boldog együgyűség... :) Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára lesz egy jó kis BS & TC film valamelyik csatornán, mert még idén nem volt. És akkor megint láthatom, hogy rádobbant az ürge lábára -> összecsapja tenyérrel a füleit -> jól kupán üti / ad neki egy jó nagy tenyeres pofont -> ...
  • Mike at home
    #105
    #89
  • Mike at home
    #106
    te velemenyed
  • Mike at home
    #107
    begessetek csak
    eltero velemenyem van, mar egybol megy a gunyolodas, foldbedongoles
    de leszarom
  • Raszkolnyikov
    #108
    itt ám két Mike! Jó lenne ha valami megkülömböztetést használnánk!
  • Raszkolnyikov
    #109
    hmmm... ezt elbasztam!

    akkor csapó kettő:

    itt ám két Mike van(Mike at Home és Mike Wazowski)! Jó lenne ha valami megkülömböztetést használnánk! Mert én eddíg azt hittem,hogy az utóbbit útáljuk ennyire.
  • Mike
    #110
    Mike és Mike at home, egy és ugyanaz a személy

    ha rávinnid kicsi kurzorod Mike Wazowski-ra, akkor látnád, hogy a nivk csak Mike
    ha tudnál kicsit angolul, akkor értenéd, hogy Mike at home, az Mike otthon

    grat a felfedezésedhez
  • Gabesz amd64
    #111
    a Haoward a kacsa (vagy nem tudom hogy kell leírni) az igen trágya volt!
  • I.C.ram
    #112
    Te kedzted azzal, hogy akinek nem tetszett a kenpark, az biztos birka, meg kispolgári proli.
  • Mike
    #113
    kispolgár az nem proli
    a birka meg azért birka mert együtt béget a többiekkel, divatból
  • Bandew
    #114
    Már megint ez a divat duma...
    Már ez a divat!
  • I.C.ram
    #115
    Te most pejoratív értelemben használtad a kispolgárit.

    Ez a divat duma meg elég gáz. Mondhatom én is, hogy szerintem meg az a divatos, aki az ilyen igénytelen filmeket szereti.
  • Loál János #116
    Vazz, vitatkoztok még teljesen szubjektív dolgokon, amik abszolút nem felróhatók egymásnak?
  • Loál János #117
    Illetve azon cserélhetnétek eszmét, de ez a személyeskedő trágyázás rohadtul unalmas.

    Biztos ez az új divat...

    :DD
  • I.C.ram
    #118
    Igen!
  • Mike
    #119
    de a kispolgár nem proli

    nézz utánna egy lexikonban, mi a kispolgár
    de ha igy nincs benne, megnézheted a nyárspolgár szót is
  • Mike
    #120
    mondjuk tök igazad van