6731
  • Jaffa 2843
    #6131
    én mindenképp megyek :D
  • Atkamon
    #6130
    aaah miért szerdán van?:(
  • Jaffa 2843
    #6129
    szerdán 30y koncert a bridge-be SZE felkészitö napok :)

    egy gyors kérdés...
    kell a koncertre is karszalag? vagy elég a belépőt megvenni a bridgebe?
  • Győri Devi
    #6128
    a hétfőhöz? alig várom...
  • Jaffa 2843
    #6127
    énmeg munkát keresgélek :D
    nincs valami számtechbótba TGF? nemtudtok rola? MOD felejtős :D
  • Aquir
    #6126
    csinálom a jegyzőkönyvet, veszem fel a tárgyakat
  • htr93
    #6125
    Nyugi nem vagyokolyan kockafejű hogy csak itt éljek:)

    Az jó. lementem egy Fesztiválra művölgyre, 10 napra, és rájöttem hogy 10 nap buli az nekem sok. és rosszais volt mert a Blues, Rock'n roll, alternatív rock, rockabilly otthonában diszkós haverok voltak:( akik leszarták az ilyesfajta zenét, és sehova se tudtam elrángatni őket, ahova elakartam menni:( cak egy koncrtre, de hát az 10 napból 1 az nagyon kevés:((
  • Jaffa 2843
    #6124
    dehogy állt meg az élet :D

    ma pl megyek bulájba, talán bridge

    jövö hétvégén meg megyek szegedre 3 napra bulizni :D jut eszembe aki ismerös szegeden tud egy olcso szálláshelyet?
  • htr93
    #6123
    Megállt az élet:(

    Új téma?

    Micsináltato a nyáron, és hogy álltok a hétfőhöz?
  • Aquir
    #6122
    ez a legjobb kishelikopter, ilyen méretnél ilyen kis akkumlátortól többet nem is kaphatsz, megszokod :) mert azért igénybe van ám véve az akku, hogy olyan gyorsan pörögjön a rotor hogy percekig nagy fordulatszámon a levegőben tartsa. A nagyobb helikopternél meg ám 2 óra töltés = 15-20 perc repülés :)
  • htr93
    #6121
    szerintem az simán jó...5-10perc aaz sok, ha közben egész végig arra gondolsz, hogy wáh de fasza!próbáld ki!:)
  • htr93
    #6120
    ja, az üzenetéből nekem is leesett, de azért kössz.:P
  • zsolesz92
    #6119
    és tovább nem leet tölteni? tehát ha fent hagyod egy órát nem bírja tvább?

    mert azért 5-10 perc elég gyenge
  • Aquir
    #6118
    infra távirányító, kisebb takarást bír, de egyébként is szemmel követed szal akkor a távirányító is látja mindig, és úgyis szobába kell, mert kis szél is elfújja, szóval a hatótávolság elég lesz, de nem tom mennyi kint kéne kipróbálni de nem odavaló. 25-30min töltés = 5-10 perc repülés. Közvetlenül a távirányítóból tölthető, amiben 2 ceruza van :) olyan 8 ezer volt ha jól emlékszem
  • zsolesz92
    #6117
    nem a helikopterrel megy terepgyakorlatra, lol :D

    amugy a kicsi mennyibe kerül? töltős? mennyit bír egy feltöltéssel? mekkora távra hat a távirányító?
  • Aquir
    #6116
    volt múlt héten már egy környezettechnológiai terepgyakorlat, látogattunk Mol finomítót, gumigyárat, hulladéktelepet és szennyvíztisztítót, voltunk a Richer Gedeon gyógyszertárba is..
    és még van 2 terepgyak: egy ökológiai és egy természetvédelmi. Mintavételezési módszereket ismerünk meg, adatokat rögzítünk, és feldolgozzuk őket, nemzeti parkkal kapcsolatos előadások lesznek, és minden terepgyakorlaton jegyzőkönyvet kell készíteni
  • htr93
    #6115
    (nagyon durva. az első nagyon királyul néz ki, meg komolynak, és drágának, aa másik meg szinte aranyos. basszus de durva)

    Hogy-hogy terepgyakorla, ez mit is takar pontosan? kiviszed valahová nyílt terepre?
  • Aquir
    #6114
    már régebb óta van kettőféle: egy ilyen apache longbow és egy ilyen kis picco Z helikopter. az előző 4 csatornás vagyis minden irányba meg lehet dönteni mikor száll, az utóbbi mindig előre megy, csak kanyarodni lehet vele
    egyébként még 2 terepgyakorlat augusztusig
  • htr93
    #6113
    Zsír.. és mit csinálsz mostanában? megvetted a távir. helikopátert?
  • Aquir
    #6112
    nem
  • htr93
    #6111
    ja.maker 2000.próbálkoztál jáékcsinálással?
  • Aquir
    #6110
    mégis mehetek a gyógyszergyárba pár emberrel együtt, mert győri vaok:)

    ma meg a szegedi gumigyárban néztük a kaucsukot, a préseket meg az acélsodrást a tömlőkre (ami pl olajfúrótornyokhoz is kell) és algyőn voltunk, ahol desztillálótornyok vannak a mol-telepen
  • Aquir
    #6109
    büdik voltak :) csütörtök meg igazából megint változott annyiban hogy nem lehetett választani, a fehérjefeldolgozóba megyünk, halott állatok maradványait szagolgatni
  • zsolesz92
    #6108
    7.ét és 9.ét kihagynám :)

    3- 3és fél órás út Szeged, busszal
  • Aquir
    #6107
    jövő héten környezettechnológiai terepgyakorlat
    ez lesz a program:

    Júl7: hétfő: Szegedi Szennyvíztisztító, majd a hulladéklerakó; autóbusszal, indulás Rerrich Béla tér, várhatóan 8:00
    Júl8: kedd: Dunai finomító, Százhalombatta, autóbusz, indulás: 7:00
    Júl9: szerda: Algyő, Mol Rt, Szegedi Gumigyár
    Júl10: csütörtök: A csütörötki program ismét változott:
    a) ATEV (Állatifehérjefeldolgozó, Hódmezővásárhely) és ASA Hulladéklerakó (HMvhely) - indulás 7:30, Rerrich tér busz
    b) Richter Gedeon Rt. Bp (Gyógyszergyár), vonat, 6:45 (saját költség)
    kerem jelezni, hogy ki mekyiket választja. H.J.
  • Aquir
    #6106
    én csak az RPG makert ismerem meg több magyar játékot játszottam végig, amiket azzal készítettek, lehet arról van szó
  • htr93
    #6105
    Aquir érdekel idióta kétdés szerepjáték(játék)csináló progi?

    Mer akkor majd tok küldeni linket már ész játékokhoz meg progikhoz.
  • htr93
    #6104
    2. Jujj
    1.Jhajj...

    Micimackónak leszakad a bal keze. mit veszel elő a balkezével a jobb zsebéből?na mit? hát a takarékszövetkezet!muhaha
  • Aquir
    #6103

    - apu, ez Nyyúúúll?
    - Kisfiam nem, ez zsiráf.
    - De nagy Nyúúllll


    - Gyere Julus, nyúlj csak bele a gatyámba, érzed milyen kemény?
    - Aham..
    - Érzed milyen Hatalmas??
    - Aham..
    -Érzed milyen fórró?
    - Aham
    - Na, ezt mind neked szartam
  • Aquir
    #6102
    mindent guitar pro-ba csináltam, onnan lehet midibe exportálni. csak akartam csinálni valamit, és ez lett:)
  • zsolesz92
    #6101
    tetszik, mivel csinálod meg midbe? vmi programmal?
  • htr93
    #6100
    hmm. érdekes... öhmm... a zongforát te zongoráztad? ez az ahol meghajlítod a zongorát vagy mi? amit a gitár témában is írtál?
  • Atkamon
    #6099
    á olyan jó lenne menni, de egy az, hogy pénteken suli, másik emg hogy nem engednek be 18 alatt:( mongyuk valahogy megértem... még el"laposodna" az a hely is...
  • öregember
    #6098
    white party holnap a vertigoban (akit érdekel)
  • Aquir
    #6097
    alkottam
  • Aquir
    #6096
    ez egyetem nyáron meg még 3 terepgyak, remélem a sörgyárba megyünk
  • htr93
    #6095
    Átérzem.... rosszzz lehet a suli...
  • htr93
    #6094
    :)
  • Pistike 007
    #6093
    Nem, én is azt hittem, de júni 6-tól kezdődik.
    Ha fizetős, akkor sincs semmi, mert le lehet látni a parkolóba simán. Nem olyan picik az autók hogy elvesznének a tömegben:D
  • Jaffa 2843
    #6092
    nemtudja valaki hogy a monster müsor vagy mi a kika parkolojába ingyenes e? asszem ma lesz