6731
  • Aquir
    #6251
    a fórumon belül.
  • Győri Devi
    #6250
    van ez így
  • htr93
    #6249
    csak forumon kívül nyehehe
  • Aquir
    #6248
    megy tovább
  • htr93
    #6247
    Nyehehe.. megállt az élet
  • Aquir
    #6246
    "igen, csupa színész, akik szinkronizálnak IS."
    éppen ezt mondtam :D

    annyit jelent hogy ő egy szinkronizálást is végző színész, ennyi :)
  • htr93
    #6245
    haha
  • uv
    #6244
    igen, csupa színész, akik szinkronizálnak IS.
    idézném a szakmai (színészkamara) álláspontot: "Szinkronszínész nincs, csak vannak szinkronizálni is tudó színészek."

    mellesleg ezt éppen a vassgabi is elmondja a filmben: "akik nem színészek de szinkronizálnak azokat én szinkronizátoroknak hívom" vagy valami ilyesmi.

    a "szinkronszínész" kifejezést a parasztvakító tanfolyamok (értsd: pénzlehúzó himihumi) találták ki. A sok laikus meg beszopta.
  • Aquir
    #6243
    de van és attól még szinkronszínész is, azért csinálták a videót (készítők ott vannak a végén)
  • uv
    #6242
    kinek a vizsgafilmje? (egyébként Vassgabi színész - olyan nincs, hogy szinkronszínész)
  • Aquir
    #6241
    nem, csak különböző termékeket, és sokkal kisebbek mint a sejtek
  • htr93
    #6240
    szóval enzimek termeli a sejteket?
  • Aquir
    #6239
    Vass Gábor - A film (szinkronszínész)
    (vizsgafilmnek készült) :)
  • Aquir
    #6238
  • Atkamon
    #6237
    Az, ami meghal utoljára ;)
  • htr93
    #6236
    mi az a sejtszintű enzinműködés?
  • Lompi73
    #6235
    felújítottuk a városháza teret , az is szép lett csak kicsit drága!
  • Jaffa 2843
    #6234
    jaja ottvolt a párnacsata XD
    mármint a városháza téren :D
  • Győri Devi
    #6233
    az a városháza :)
  • Aquir
    #6232
    Én úgy olvastam Győr a 2. helyen áll a barokk jellegzetességeket mutató épületeket tekintve
  • htr93
    #6231
    mer ez már Győrről szól...

    Szal voltam ma GYŐRBEN. Naon szép hely, nekem tetszik.. nemtom hol..de van egy híd.. ja apályaudvarnál. és a másik végén van eg szééép épület, aminek a tornya zöld LENNEm, de már lekopott.. valamiért eszembe juttatta milyen rossz lehet a magasban lennijavítás közben. kár érte, de még így is szép. (mér örülök ennyire egy ÉPÜLETNEK??!!)
  • Lompi73
    #6230
    csak ritkán a keésből, hisz mindenki máshová megy nem saját szerónkra(ami ingyenes
    peig csak fel kellene menni, ahogy az elején is csináltuk
  • Roger6
    #6229
    Mostanában Day of Defeat: Source-ozik Lompi, mindig látom Steam-en!
  • Győri Devi
    #6228
    csézel még Lompikám kis szabadidődben? :)
  • Lompi73
    #6227
    "értem én csak szarok rá"
    mondta nekem a hadnagyom mikor katona voltam.
    ezzel fogysz te is találkozni az életben, senki nem fog neked semmit elérni.
    énse sokkal alszom többet mint te, s lehet, hogy még kevesebbet is
    családom van (lány 3,5 éves) munkám és némi életvitelem + szorakozás amire jut-nem jut idő
    Igen szar a helyzet, eddig még a diploma segített rajta, de már a 2 is kevés örülj ha van biztos jövedelmed

    summa-summárum : megéri a ráfordított időt ha tényleg komolyan gondolod, ha nem sürgősen keress valamit amivel a hátralevő életedben (jó hangulatban) tudsz dolgozni

    eredeti téma: pest-nél és más nagyvárosokkal ellentétben nem veszélyes GYŐR
  • htr93
    #6226
    meg sok dolog..amit bekéne gyakorolni....és na, az a lényeg hogy én nem csak ülök és ugyanazokkal a hiákkal játszok3-4,5 órán át...
  • htr93
    #6225
    Szóval igazából teszek azért hogy megtanuljam a dolgokat, de van egy kis probléma a tanár és én köztem...pontosan a kommunkikáció..... És hát így érdekes... állítólag olyan utálattal nézek rá, hogy valaki szólta a tanárnak, hogy vigyázzon velem mert biztos meg fogom verni a tanár meg elmondta nekem azt is hogy jobb ha tudom: NEM fél tőlem Szóval Problémás......ahogy már emlíettem...

    Nameg van, egy, ami olyan durva, és olyan sokáig tart megcsinálni(egy mozdulat, amit mindenhol kel használni, nem egy darab..) hogy neki se mertem állni, reménykedtem hogy nem arra gondol a tanár. ezért leegyszerűsítettem kicsit..hát most rábasztam.
    Lehet, hogy ha kikerülök a tanár kezéből, akkor már minden szép lesz...
  • htr93
    #6224
    ja engem még nem vertek meg, csak csúnyán neznek rám.
  • htr93
    #6223
    na akkor mondom....
    megyek Győrbe Zenész képzőbe. Richter János zeneművészeti szakközép...tudjátok hol van az?
    mivel felvételi, meg ha felvesznek, akkor általánosan, meg igazábol már fél éve napi 3-4 óra gyakorlás kell nekem, és ha ezt összevetjük az iskolával, a zenesulis óráimmal, a zene elméletre felkészülésről most nem beszélve, akkor kijön, hog 5 30kor kelek, 6 50essel megyek marcaliba suliba, aztán a 7 20assal vágtatok vissza, 8 ra már otthon tömöm a fejem, na most jön ELVILEG az egy óra zeneelmélet, aztán a közismereti, de hoppá, 9 30kor aludnom kell, hiszen 9 30 + 8 egyenlő 5 30 (hozzátenném, ezen a héten 6, 6, aztán 5 és fél órát aludtam, csak itthon nem tanultam semmit .
    Holnap megyek győrbe a második fordulóra a 3ombol, ami év közben van, és meglepődve tapasztalhatják majd az ottani tanárok hogy nem fejlődtem semmit, és hogy a tanárom se jött el...s ha majd megkérdezik miért, akkor megmondom hogy "azért, mert tegnap meghallgatott és azt mondta nem bírja vállalni azt amit művelek".... a tanáraim szerint én nem vagyok zenésznek való, ha ügyes is vago, az zenészek életéhez nem fogok hozzászokni, meg a sok gyakorláshoz. Jameg lusta dög vagyok.. de akor mit csinálok napi 3 4 órán át??? Szóval ez annak indult, hogy a 7 20assal megyek haza, és a sok kedves véletlenül éppen román (az összes) ember, a családi ügyeiket mindig a váróterem konvektorján ülve intézik,Hangos hangjukkal, egy kiss rugdosással, verekedéssel adva hangot bölcs elméjük szülte megintcsak bölcs gondolataiknak.
  • Atkamon
    #6222
    Szerintem is így van, én is mentem már haza nem egyszer részegen egyedül, és egykét nagyonnagyarc beszóláson kívül nem volt semmi.
  • Lompi73
    #6221
    értendő:
    Ha nem keresed a bajt nem kerülsz bajba. kb 90% esélyel
  • htr93
    #6220
    tűzzel játszok?
  • Jhon Balu
    #6219
    mint állat....
  • Lompi73
    #6218
    ki tűzzel játszik meg is égeti magát!

    de szerintem nem veszélyes Győr
    36 lezsek
  • Roger6
    #6217
    Aha, Kálóczy Tér volt tavaly a legveszélyesebb hely, egy-két embert elintéztek ott. Én személy szerint semmilyen attrocitással nem találkoztam arrafele, de az újság szerint veszélyes hely. Engem még soha nem kaptak el a 25 év alatt, pedig szoktam egyedül részegen mászkálni, meg ordibálni azért...
  • htr93
    #6216
    Szerintetek Győr veszélyes hely tud-e lenni?(pl este)
  • Atkamon
    #6215
    12:DDDD
  • Lompi73
    #6214
    6
  • Győri Devi
    #6213
    répce 28 :)
  • Lompi73
    #6212
    Répce valaki még???