1063
  • Regiujzenek
    #1063
    A Lego Star Wars -ról magyarul, mi az, rövid történet:

    Lego Star Wars - videojátékok, fizikai lego star wars, videofilmek

  • Jackson333
    #1062
    Sziasztok!
    Star Wars TCS-ben, hogy lehet sok pénzt szerezni amiből a hiányzó karaktereket meg lehet vásárolni, vagy van más módja a megszerzéshez?
    Fiam letolta a 6x6 pályát van még valami kihívás ezek után?
  • hatalomxy
    #1061
    Hello!

    A complete saga-val játszom, és a 6 rész 4-ik pályáján amikor a pajzsot kéne felrobbantanom néha kilép a játék. Ez nálatok is fent áll?
  • Kombinator1991
    #1060
    Üdvözletem. Az lenne a problémám, hogy a menüben nhány másodperc után lefagy. Ha meg belpek a játkba akkor az első átvezetőnl fagy le. Windows xp SP3 oprendszerem van ha vki tudna segiteni megköszönném.
  • vityo97
    #1059
    valaki elküldené nekem a lego star wars működő indító fájlát mert crackeltem és újra indul a gépem az email címem:[email protected] köszi
  • wass12
    #1058
    Helló!
    Egy kis segítség kéne a játék végigviteléhez! A II. fejezet második pályáján (Droidgyár) van egy minikit a sziklafalba vájt lyukakkal teli részen (nem a legelején), amihez egy Erővel összeállítható platformról kell felugrani. Legalábbis a walkthrough szerint, mert nekem se Jar-Jarral, se Grievous-szel, se a testőrével nem sikerült felugranom a lyukig.(Mindig csak egy kicsi hiányzik hozzá.) Ez az utolsó minikit hiányzik még a 100 százalékhoz, úgyhogy meg tudná valaki mondani, hogy mit tegyek?
  • vityo97
    #1057
    Nekem olyan próblémám lenne hogy amikor belépek az étkézdébe az első részbe vagy ki megyek az utcára akkor újraindul a számítógépem.És ez miért van ?Tudna nekem valaki segíteni?(lehet hogy furán fogalmaztam meg a szöveget)
  • peppuz
    #1056
    erre csak azt tudom mondani hogy a "google a barátod"!remélem segitettem:D
  • peppuz
    #1055
    ha free playbe játszol akkor neked kell átváltoznod C-3PO-vá
  • Eisenhauer
    #1054
    Sziasztok!

    Tudna valaki adni egy 100%-os mentést az 1. részéhez? Merthogy nem győzöm megkeresni a minikiteket + a zsét az egyik pályán nem tom összeszedni. De am az össz kari megvan.
  • adocsokkente
    #1053
    Hello!

    Van egy kis problémám. Elindítom a free play-t, és elkezdek hentelni. Mikor odaérek ahhoz a C-3PO szerű droidhoz, legalábbis annak a helyéhez, szomorúan tapasztalom, hogy nincs ott. Ez gyárilag így van, vagy én vagyok béna, és nem tom mi van? Kérlek segítsetek azzal, hogy elmondjátok, h mi van ekkor.
  • szunyika
    #1052
    úgylátom nincs értelme csinálni egy olyan oldalt ahol LEGO-s játékok volnának [SW, indi, batman], kárérte...
  • szunyika
    #1051
    van-e magyar rajongói oldala valamelyik LEGOs játéknak ?
  • robi3
    #1050
    helo! nem tudja valaki hogyan lehet sétálni a lego star wars 1 -ben?
  • zoenma
    #1049
    Sziasztok! Két kérdésem lenne, és szeretném ha válaszokat is kapnák :D
    \\Tudom hogy az első a LSW_II-be megy, de lehet itt is tudják rá a választ//

    1. kérdés: A VI.Episod-ban az első pályaban röktön a végén ahol Hanso van befagyva, oda a zöld kalapos azaz Boba Fett kell, de én nem találom azt a sísakot, ami rám adja, legalább is a pályába nem, kérlek, HELP, előre is kössz!

    2. kérdés: A gépemen Windows Vista rendszer van, és nem találom a documents and settings mappát, valaki segítsen, mert szeretném elrakni a mentésem, mivel nemsokára új gépet kapok, és arra is rá szeretném telepíteni a játékot, és játszani vele! Előre is kössz a választ!
  • MrCellophane
    #1048
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek!

    Tudom, hogy ez a fórum az első részé, de hátha tudja valamelyikőtök a megoldást!

    A LSW II.ben megvan a 100%, megvan az oldsave, megvan a 4.000.000.000., de a karakter készítőben tök kevés az alkatrész...arról nem is beszélve, hogy a színük más a tartályban és a pályán.

    mindenhol azt írják, hogy az összes fegyver, test, sisak és fej felhasználható, de nekem 5-6 van csak belőllük... megőrülök!

    LÉGYSZI SEGÍTSEN VALAKI!!!!

    Előre is köszi!
  • Micimackó
    #1047
    Sziasztok!
    Tudna segiteni valaki, hogy honnan tudok letölteni crack-et a Lego Star Wars 2 -höz. Az exe-t szeretném felüliratni, hogy ne kérje indításnál az eredeti CD-t !!!
    Előre is köszi!
  • Tóth Tibor
    #1046
    köszi mindent
  • tom3k10
    #1045
    a http után irjátok be a kepfeltoltes.hu -t mer alapból nem enged linkelni
  • tom3k10
    #1044
    http:///080105/lst_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    kepfeltoltes.hu
  • tom3k10
    #1043
    A film szerint a 3. részben amikor Obiwannal meg egy klónkatonával vagyok és Grievous-t kell kinyirni, na ott mit kell csinálni? mer csak Obiwannal tudok átugrani pedig vmit a klónkatolnával kéne :S. Elején má szétlőttem mellette azt a két cumót de felugrott vmi magas helyre.Plíz help
  • TrashLáda
    #1042
    Nos hogy őszinte legyek én ponotsan ezért fejeztem be gamet, mert hiába a minikit detektor ha nem ugy működik ahogy kellene. Egyébként nekem is volt pár minikit amit az istennek se tudtam megtalálni, amugy megvan minden.
  • Tóth Tibor
    #1041
    De ha nem tudom hogy hol van és megakarom találni a detektorral hogy csináljam??

    Ui.:mégkell 1 minikit a I.rész 3-adik pályán (Escape from naboo)
    II.rész 2-odik pályán (Droid factory)
    II.rész 5-ödik pályán (Cound dukoo)
  • TrashLáda
    #1040
    Szia! Az attól függ milyen helyzetben vagy ill. hogy hol a minikit. Mert ha pl. mögötted van vagy hasonló akkor nem jelez.
  • Tóth Tibor
    #1039
    Sziasztok!
    Lenne 1 kis problémám: Ha mevettem a Minikit detector-t és aktiválom akkor ,hogy jelez??
    Ha valaki tudja segítsen pls.
  • merse noni
    #1038
    sziasztok lenne e aprocska kérdésem feltetem a gémet és az elején mindig kifagy e1 bizonyos pontnál ha valaki tud segiteni az segitsen elöre is köszi sziasztok
  • shevsenko7
    #1037
    hát ha már minden megvan akkor semmit!!!a kódókat találsz a neten amiket ha beütsz akkor ingyen kapod pl az örökéletet és nem kell megvenni 1000000ért meg a detektor is ingyen van!!!!!!

  • HerrKiss
    #1036
    Ha eddig nem oldottad meg, akkor nem biztos, hogy érdekel még, de ha mégis: van a pályán három (?) olyan növény, amit ha az erővel megmozgatsz, akkor nem pénz jön belőle, hanem egy nagy répát húzol elő a földből. Egy ott a szikla mellett, egy középtájon, egy pedig egészen a vízpart bal oldalán levő szikla mellett. Az a tuti, hogyha minden "salátát" megmozgatsz az erővel. Ha minden répát kihúztál, a szikla felett megjelenik a minikit.
  • HerrKiss
    #1035
    MEGCSINÁLTAM!!!
    Pár napja sikerült, 100%-ra összeszedtem az elemeket minden pályán, összeszedtem az összes minikit-et. Dexter kantinjában megvettem minden tippet, extrát és karaktert.
    Egyetlen kérdésem maradt: Dexter kantinjában a "kódok" részhez mit kell beütni? Semmi utalás nem volt rá a játékban...
  • akyyy
    #1034
    gamecopyworld.com, megkeresed játékot, iválasztod melyik releasehez kell ( reload vagy holu, és rámész a flopylemezre, amivel letötlheted.


    de valszeg ez kell neked:
    LEGO Star Wars v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE 03-04-2005
    RELOADED

  • norka2
    #1033
    mit kell csinálni mond már el
  • norka2
    #1032
    ra megyek és semmit sem csinál
    :(
  • akyyy
    #1031
    dehogynem én letudom.
  • norka2
    #1030
    nem lehet letölteni
  • akyyy
    #1029
    http://m0010.gamecopyworld.com/games/pc_lego_star_wars.shtml
  • norka2
    #1028
    valaki tudna adni egy crackot
  • temes69
    #1027
    sziasztok!

    a kalóz verziót be lehet úgy lőni hogy a zene is menjen normálisan?
  • shevsenko7
    #1026
    azt hogy a Free Play-el kell játszani!!Egy Sith-et kell választani mert Jedivel nem megy!!Szoval azzal probáld!!!!
  • shevsenko7
    #1025
    hy
  • Porshe911
    #1024
    Írd be a torrentkeresőbe.