6516
10571093361148553957.jpg
  • tigeroo
    #3216
    funk tényleg megérdemelné az életműdíjat...
    hihetetlen az az ürge, és nagyon sokat tett a hazai hiphopért

    amúgy meg ESCÉ BÉPÉ!!!

    mert:

    csak jöjjön még idén ki az nks - tdi albuma...
    killakikitt meg tarol, nincs miről beszélni, kb.
  • Matt07
    #3215
    nem írok az összeshez, de nekem így néz ki:

    # Az év albuma: killakikitt - ne szarakodj
    # Az év dala : killakikitt - nem lakik itt senki
    # Az év csapata : itt nem tok dönteni vagy killakikitt vagy NKS


  • LasDen #3214
    Nah kiváncsi leszek milyen okosságokat jelölnek az emberek :D
  • Danka88
    #3213
    Hiphop.hu Zenedíj '09!
    http://www.hiphop.hu/sub.php?pg=hir_3_2305
    Lehet szavazni! Nálam igy néz ki.
    * Az év albuma - Funktasztikus - Jelentések Fanyarországról
    * Az év dala - Killakikitt - Az Igazi Kezdet
    * Az év csapata - Barbárfivérek
    * Az év szóló előadója - Funktasztikus
    * Az év videóklipje - AC - Budapest Nyáron
    * Az év külföldi koncertje -
    * Az év magyar koncertje -
    * Az év rendezvénye - OSG 10
    * Az év felfedezettje - Thysta
    * Életműdíj - Funktasztikus

    Koncertekre nem járok, szal azokra nemtok szavazni.
  • báttyó02
    #3212
    ez mekkoraa beszarok

  • LasDen #3211
    mikor nem volt nagy arca siskának??? :D
  • MikX
    #3210
    jaja, ő nem, siskát is féligmeddíg bírom, de sztem régebben ő is jobbvolt, mikor nemvoltekkora arca...
    Volt olyan idő, mikor ezek bejöttek, de mostanában inkább nem...
    Kocsiban meg rendbenman instru albuma... szvsz nagyon átjön :D
  • hunbasser
    #3209
    bb nekem speciel nem adja...ha nem ismerném a wacuumot meg a kriminalt akkor azt mondanám,hogy huh,jók. bb-ből diggieman/deego tűnik ki,phat aki még nem szar,bom aki ott van flowban is meg esetleg még siska tud rappelni,még tkyd se rossz,a többi az nekem nagyon monoton. az nks megeszi az összeset flow szempontjából. nem úgy értem,hogy övéké a legjobb flow (mondjuk sztem ez így van),hanem úgy értem,hogy ők adják elő a legtöbb odaadással a cuccokat,tényleg nem csak egy ilyen tibbahféle összecsapott vmi. az ő rapjei nagyon viccek,nem jönnek ki neki sokszor a szótagszámok,szar rímek,0 flow,szar tartalom és az a baj,hogy neki elég nagy hatása van ott a bb-n belül :S félek,hogy bigmekből is ilyen lesz.
  • kikeeeSan
    #3208
    húha pörög ám a topik gyerekek
    "isten tuggya mé harap a mézre a medve..."
  • tigeroo
    #3207
    tibbah ??? neeeeee

    olyan fos sampleres alapokat szed össze, hogy az első 1-2 másodpercből levágom hogy mi az ami tibbah alap (disznóól mixtape? egy vicc sztem, fos "vokálos"/nyikákolós samplerekkel ,stb...)


    SZERINTEM! (így bebaszva írok)
    kurvagáz amit művel. semmi eredeti alapjuk nincs, ez a BB egyik gyenge pontja (kivéve amikr pixa, frog, stb. a producer)
  • Matt07
    #3206
    mondjuk én mindig azt mondom h ízlések és pofonok.
    de tibbah nálam leszerepelt azzal amit az utóbbi időben csinált.
  • Danka88
    #3205
    Nyershus mixtape nekem pont nem jött be.
    Egyébként istentuggya mé de nekem bejönnek a számai. jó persze nem mind, pl magyargyerek, vagy betiltva nekem sem jön be, de ez az uj Barbáros disznóólos cucc tetszik. :)
  • GhostR1der
    #3204
    Új Gruppen albumról mit lehet tudni? :o)
  • Matt07
    #3203
    "Tibbah is jókat tol."


    ember te magadnál vagy? Tibbahnál nagyobb gáz nincs a rapszíntéren. a BB utolsó cucca ami bejött az a Nyershús mixtape volt, meg a Halottak Napjáról 1-2 szám.

    ha már rapet hallgatok (egyre kevesebbet) akkor inkább NKS, killakikitt, punnany, fhészek meg bobakróm.
  • Danka88
    #3202
    A Bloose Broavaz most jó uton halad, egyre jobb cuccok jönnek ki. 2008-as év is az övéké volt, olyan cuccok jöttek ki, mint pl az év albuma, DSP - Társadalomklinika, ami azért egy "ici picit" több, mint hogy
    "ez a bloose broavaz....csak győr csak mi.....más bekaphatja..... jajj dejó..."
    Vagy a Rydu - 4, Tkyd - Az én világom EP, Bigmek - Fajjá fe , Diggieman - Lángtenger stb...
    És idén is nagyon belehuztak, egyre jobbak lesznek, már Siska szövegei sem csak arról szólnak, hogy "Áll a f*szom", Tibbah is jókat tol. :)
    És nagyon aktívak is, 2-3 havonta jön ki uj album, terv pedig még mindig van, nagyon sok albumot beharangoztak 2009-re is (amiböl jópár áttolódott 2010-re), de nem ugy néz ki, hogy anyira lusták lennének. :)
    Szal BB-t szeressük
  • Neoncsoves
    #3201
    Diggieman :D
    igaz amit mondtok, de szerintem nem baj ha van ilyen is. Mr.Busta még mindig jobb mint Ogli G és társai...
  • hunbasser
    #3200
    "G - túl sok a gangster rapper
    szerinted hány igazi gangster rappel?"
  • Neoncsoves
    #3199
    nem tudom mi bajod van Mr.Busta-val. Szerintem jó az a cucc amit ő csinál. Persze elég nagyképű meg "gangsta"... sokaknak nagyon ellenszenves a gangster cucc, pedig szerintem nem rossz :) Igazi gengszterek meg nem hiszem hogy gangster rappelnének a bűneikről, mert akkor már rég a sitten ülnének!
  • kikeeeSan
    #3198
    mr. busta:D:D:D:
    csajom a pénz a pitbull és ennyi
    LOL
  • LasDen #3197
    ez a bloose broavaz....csak győr csak mi.....más bekaphatja..... jajj dejó...
  • Neoncsoves
    #3196
    Killakikitt nagyot szól kocsiban :D
    Mr.Busta se rossz azért... 2 miniszoknyás műkörmös ribanc mellett elmenni úgy hogy szól a Csajozós Nóta. "15 évesen már a faszomat kiszoptad...":D
    Persze lehúzott ablaknál.
  • cucma
    #3195
    Tkyd pont nem ilyen
  • báttyó02
    #3194

  • tigeroo
    #3193
    nemnem. ha olyan kedvem van akkor legyenek már ilyen előadók is... kocsiba meg legjobb a killa - ne szarakodj lemez szvsz
  • MikX
    #3192
    meghallgassuk...
    Am, bár már kicsit unom, h mindíg ez a én vagyok a nagyobb király adok-kapok megy már egy ideje, elfelejthetnék már sajátmaguk sztárolását, és lehetne kicsit mélyebb tartalma az egésznek, fel lehetne már nőni picit, nem?
    Én inkább Punnany-ra várok nagyon, az zsír lesz...
  • Hellsing47
    #3191
    demomixeket is linkelhetted volna
    kicsit többet árul el az albumról

    http://www.myspace.com/dreamerz008
    http://www.myspace.com/siskafinuccsi
  • Danka88
    #3190
    Én egyébként legjobban TM albumot várom, azt is beigérték 2009-re, mostmár lassan jönnie kell. :)
  • Danka88
    #3189
    DSP mixtape a DSP album után jön, az album pedig csak jövöre. Az indok az, hogy ugye a DSP-nek még csak 1 LP-je van, és még nincs elég szám ahhoz, hogy egy mixtapet kidobjanak most, ezért a második album után jön. (Mint pl Siskának azért volt böven szma) De ez ésszerü is. :)
  • Neoncsoves
    #3188
    Nem tudom, majd ha lesz a városban BlooseBroavazos arc akkor rákérdezek
  • tigeroo
    #3187
    de ezt bírom a BB-ben baszki...

    hol a deego - street ep??
    dsp mixtape?

    ezeket beígérik, sehol nincsenek

    aztán az ilyen cuccok meg "a semmiből" jönnek... (nem mintha rossz lenne csak nah, az előbb felsoroltak már régóta várósak)
  • Neoncsoves
    #3186
    sztem Siska része is kurvajó :D várom már a lemezt :)
  • tigeroo
    #3185
    uh tkyd alapja odabaszós lett!
  • Danka88
    #3184
    Nekem anyira nem jön be, de ugy alapból a BeatMarket nem anyira tetszik.
    Viszont van egy szám ezen, a "Ha jön" km Phat, na ez nagyon nagy szám, nemtudom megunni. :)
    "Jön a beat, megy, jön a rím, megy, ha jön az mc, megy a Garage rap" :))
  • báttyó02
    #3183
    tudom,de ettől én még szerethetem :D
  • Neoncsoves
    #3182
    persze ettől függetlenül még jó cucc
  • Neoncsoves
    #3181
    az a baj hogy Killakikitt nem szereti Essem-et :D 187-ben még le is oltják ESSEM-et
  • báttyó02
    #3180
    igencsak bejövős,kicsit hasonlít a killakikitt-re amit szintén imádok

  • Neoncsoves
    #3179
    November 26. Siska vs TKyd lemez! 2 EP 1 lemezen

    Itt van belőle egy trailer:
  • NLS504
    #3178
    az már a te bajod:D
  • LasDen #3177
    mennék, de ebből csak a szombati Bobakrome lesz belőle....