6516
10571093361148553957.jpg
  • Depridol
    #3336
    ;)
  • hunbasser
    #3335
    amúgy day kb ellövi az összes klisés rímpárt,de attól még jó :D
  • hunbasser
    #3334
    pont az album felénél vagyok,a 9. számot hallgatom,és nagyon adja... ez a day gyerek nekem nem nagyon adta régebben,aztán amikor meghallgattam a myspace-jén a promot,akkor már vártam az albumot,most meg ahogy hallgatom,hát nagyon meleg lett ez az album szerintem,mondjuk a beatek nagyon sokat dobnak az egészen,sőt,hát azt mondom,hogy jelenleg Mo. legjobb beatjei vannak ezen az albumon,nagyon jó alapok lettek itt összerakva kéremszépen.
  • hunbasser
    #3333
    a photoshop csodákra képes
  • hunbasser
    #3332
    na,az amúgy sokkal faszább mint a másik mc,grat,kajak jó volt hallgatni a te versédet.
  • cucma
    #3331
    ingyé tölthető:
    Day vs Mil-Napiziccer
    ha tetszik, rendeld meg!
  • LasDen #3330
    mi van....tibbah fogyásnak indult vagy csak rosszul látok??? :D
  • target91
    #3329
    köszi a véleményt.
    én az elsőt nyomom
  • Neoncsoves
    #3328
    Ez se lesz rossz:
  • Bulykin
    #3327
    Siska vs TKYD albumból ízelítő


    ha vótmá akkor sry
  • Bulykin
    #3326


  • Bulykin
    #3325
    péntek esti programom^^
  • LasDen #3324
    me béna szarok :D
  • hunbasser
    #3323
    a basszus nagyon fals,a szöveggel nincs gond,szerintem kezdésnek nagyon jó. te melyik vagy,amelyik először rappel,vagy a második?
  • target91
    #3322
    hali
    véleményeket szeretnék kérni első stúdiós számunkról:)
    Blokk - Éjszakai Járat (prod. by Zuleye)
    http://www.youtube.com/watch?v=PUueYxh4oZE
  • hunbasser
    #3321
    akkora egy szar killakikitt koppintás,hogy nem igaz...:D én amúgy azt nem értem,hogy attól,még hogy egy kiadóban vannak ezek az előadók,miért kell ugyanazzal a flowval rappelni?? :D még egy sc bp-st se hallottam,aki nem a tirpának a flowjával rappelt volna :D mondjuk pko-nak meg harakirinek jól is áll
  • tigeroo
    #3320
  • Danka88
    #3319
    nekem egyszer sikerült végighallgatnom. :)
  • báttyó02
    #3318
    sikerült beszereznem a pánikszoba-pánikroham albumot is...bár közelében sincs PKO vagy killa albumnak,sőt elsőre nem is igazán jött be,de most hogy minnél többet hallgatom,egyre jobban kezd tetszeni
  • GhostR1der
    #3317
    hip hop for allon is elég jó volt a para bellum
  • LasDen #3316


    a szám jó, a klip meg átlagos....most már csak a lemezt kell meghallgatni :D
  • kikeeeSan
    #3315
  • tigeroo
    #3314
    #3309:

    értelek én hogy mit akarsz mondani, meg értem a "mondandót" is..csak sajna most visszanyalt a fagyi..

    ezt fogalmaztam meg #3301-ben.


    #3311: téleg ne mondjad már baszki soha nemjöttem volna rá 5 diploma nélkül...

  • LasDen #3313
    az idézet pontosan megegyezik az idézett szöveggel...ez Tkyd szövegéről nem mondható el...ergó nem idézet....
  • kikeeeSan
    #3312
    vagyis 'vagy'
    ...sztem tkyd az egyik ember aki megteheti hogy bárhonnan idézzen,mert ő a magyar undrground egyik nagy öregje,nem hiszem hogy bárki zokon venné,talán még ujonc is örül neki hogy tőle idéz.
    persze ha ezt egy fos tenné...én is huznám a szám.
  • kikeeeSan
    #3311
    te segg ez idézet nem koppintás.
    buták vagytok
  • LasDen #3310
    akkor ezt az albumot se fogom meghallgatni egy jó ideig...:D bár már ott elbukott, hogy siska.....
  • Danka88
    #3309
    hát igen.

    viszont, irom tovább:
    "Lassan egy éve, nemvolt már élet flessem, mert nincs olyan este, még véletlen sem, hogy az elmémet perfekt szét ne vágnám, esküszöm, hogy nem bírok ki több évet Pápán. Mert Killakikitt haver, itt lakik a Tkyd, ha nem csiped az ujat akkor b*zd meg a régit"

    Lehet értelmezgetni, de sztem egyértelmü (nekem legalábbis, én igy értelmeztem), hogy az ujabb vonalat sokan birálják...itt konkrétan az scbp féle mügengszterkedést. Előtte felhozta ugye Akkezdet Phiai-t. El lehet gondolkodni, hogy mennyi külömbség van az ujabb és a régebbi előadók között :) Akiket most istenként tisztelnek sokan, Killakikitt, Hősök, SP (:D), meg a régi arcok, AKPH, Az Idö Urai, Fürkésző Elemek, Káneksön (hogy mondjak valakit a BB-sek közül is), meg hát Tkyd is elég régi arc, őskövületnek számit ö is. :) (Nem valami jól fogalmaztam meg de én értem hogy mit akartam volna mondani)
    Egyébként értelmezhetted másként is, viccként is felfogható, ezen nemfogunk összeveszni. :)
    "...Ha egy rapszöveg nem egyértelmű, az nem baj, hiszen a különböző értelmezések variációi és sokasága teszi érdekessé, úgymond: művészetté a rapköltészetet..." - Kriptha
  • tigeroo
    #3308
    de az add fel és a disneyland téleg odabasz.

    deego meg iszonyat jól küldi, jó az énekhangja is:)
  • tigeroo
    #3307
    hát mondom, lehet annak szánta, de ez így nonszensz már bocs. egy vicc. nem tiszteletadás...

    mégha dsp lenne vagy valami, mert vannak olyan MC-k akinek jól áll ez a figura (vagy a logódról megint hozzam példának Funkot) nade, pont a velős társadalomkritikáról és komplexebb, komoly mondanivalóval operáló Tkyd tol be egy ilyen "flóviccet"?
  • LasDen #3306
    egyébként igen :D
  • Danka88
    #3305
    Egyébként vki észrevette, hogy majdnem minden mondatom elején "Egyébként" van.
  • Danka88
    #3304
    Az ilyent általában tiszteletböl irnak... az Akkezdet lemez az MO hip-hop-ban legenda, nem egy lemenzen hallottunk már belöle idézetet, vagy 1-1 kivágott részletet Saiid vagy Ujonctól... Ez nem ujdonság. Ezt egy egyszerü tiszteletadásnak kell venni.

    Egyébként a Siska rész annyira nekem sem jön be, viszont Tkyd! Ez a tag nagyon durva! Szövegek csillagos ötösök!
    Egyébként az alapok nem valami nagy durranások az albumon.
    Egyébként még Deego-t tudom kiemelni, aki megint mindenhol nagyot tol. A hangja megunhatatlan
    Kedvenc track: Tkyd - Disneyland
  • reaper4
    #3303
    ja és az eredeti jobban szól
  • reaper4
    #3302
    bazzz. pont ezt akartam most beírni :) főleg, h ez hatalmas koppintás akkezdettől...
    nagy csalódás így kezdésnek.
  • tigeroo
    #3301
    legszánalmasabb: Tkyd intró

    "lassan egy éve nem volt már élet flessem, mert nincs olyan este, még véletlen se, hogy az elmémet perfekt szét ne vágnám, esküszöm nembírok ki több évet pápán"


    nemtudom ez mire volt jó, humorosnak szánalmas, ötletesnek nem az ("vágod? ez nem a te világod", gondolom itt akarta "belőni" hogy ez bizony más...az a baj ez be is jött...ez más, a 6éves (!!!) újonc verzét eszembe juttatta és csak fogom a fejem, hogy a BB mennyire szar lett)
  • LasDen #3300
    lehet szavazni HHH díjakra....néhány embert innen-onnan hiányolok....
  • GhostR1der
    #3299
    gondolom 1percig hallgattad:D
  • tigeroo
    #3298
    tkyd - addfel, disneyland ami megmaradt bennem (utóbbiban deego nagyot tol)
  • cucma
    #3297
    amúgy meg az NKS meg Akkezdet persze hogy nem kapkodja el, hova kapkodjon? 2004 óta ugyanazokra a számokra még mindig ugyanakkora vehemenciával bólogatnak, nincs értelme váltani, míg nem unják meg ezeket.