6516
10571093361148553957.jpg
  • tigeroo
    #3656
    nemsemmi
  • kuci06
    #3655
    AS?DASD

    Zseniális a srác... Eminem, Tech N9ne módra több alteregót is létrehozott magának, és így váltogatja a stílusát

    Hol tudok cd-t venni tőle?


    #3651
    ads?AS?:DAS?:DAS?:D?:
    Lol, ő csinálta az O.T.P.-t is? Az odavágott rendesen :D
    Remélem ez is elterjed a neten, az OTP mindenütt ott volt :D
  • Neoncsoves
    #3654
    és milyen igaz ...
  • Danka88
    #3653
    wááááá!! EZ NAGYON NAGY!!
  • Neoncsoves
    #3652
    :ASD
  • Bulykin
    #3651
    ez meg lol
    :D
  • Danka88
    #3650
    Ha szeretnétek valami szeremles rapnótát is hallgatni, akkor itt egy, szerintem nagyon jó! Megnéznék egy Zsolax feat Márdzsó MC(=MC BuleTT) számot.
    Valamit a szerelemről
    Aki ezt nem ismeri, semmit nem tud a hip-hopról...
  • Bulykin
    #3649
    mi a faszom ez
  • GhostR1der
    #3648
    leen az utszáááán xD
  • Danka88
    #3647
    miazhogy rossz zene? e za lekjobb!
  • Neoncsoves
    #3646
    Nincs olyan hogy rossz zene? :))
  • Olcsóvér
    #3645
    hát az biztos amilyen alapjaik vannak megahogy reppelnek...
    felülmúlhatatlan
  • Danka88
    #3644
    Szerintem nem fogjuk megérteni egymást.
    Onnantól kezdve, hogy kijelentem hogy nekem tetszik, onnantól kezdve dől meg a fél hsz-ed, konkrétan az a része, hogy sz*r ez a zene. Még mindig tartom, hogy nincs olyan hogy rossz zene, max nemtetszik valakinek, mint most neked.
    Az persze tényleg nem vélemény kérdése, hogy bonyolult e valami, de az viszont igen, hogy valaki a bonyolultat szereti e, vagy az egyszerűbbet.
    De most tényleg, nem kell bebizonyítani, hogy valami rossz zene.. nekem tetszik, és ahogy olvastam még pár embernek is, az persze oké, hogy leirod a véleményed, hogy miért nem tetszik.
    Egyébként, most mondok egy másik példát, ha már Tirpánál vagyunk, meg scbp-nél (Egyébként most ne érts félre én is szeretem a Killakikittet :D) szal nagyon sok embernek a Killakikitt uj albuma hallgathatatlan, valakinek meg etalon.
    Nemkell ezt ragozni, tényleg, nekem tetszik, neked nem.
    (Erre a ritmikai dologra is mondanék egy példát, FankaDeli... nézd meg a régebbi albumait, gyakran nem is az alapra rappelt, csak hadart ütemtől függetleni, flow meg kb semmi, felolvasta az egész szöveget.. és nézd meg mekkora közönsége van, nagyobb mint bármelyik magyar rappernek.)
    De tényleg, szerintem ezt itt zárjuk le, mert ugysem tudjuk meggyőzni egymást.
  • hunbasser
    #3643
    egyébként egy odupla akkor válik nálam viccé,amikor meghallgatom pl essemm 2009-es meg 2010-es számait és csak ámulok bámulok,hogy ez a srác milyen flowval keni meg milyen szövegeket ír,teljesen más,mint a többi és pár év alatt olyat fejlődött,hogy leesik az állam,mondjuk ő eleve nem volt rossz. tirpa is ugyanilyen,2-3 év alatt olyan fejlődés ment nála végbe,hogy nézek hogy mi van. meg vannak,akik mindig is jók voltak,mint az nks,meg az akph,mondjuk tirpa is jó volt már régen is szerintem,csak na,akkor még átlagosan jó volt,most meg kiemelkedően - szerintem.de mindenkinél azt lehet észrevenni,hogy fejlődik,fejlődik,egyre jobb lesz,odupla meg...szinte csak rosszabb. régen azát se csíptem,a régi aza,az tisztára újonc 2. volt szerintem,nagyon lekopírozta a srác stílusát,de mostmár aza is kezd kikupálódni.
  • hunbasser
    #3642
    ők viszont nagyon értenek a zenéhez
  • hunbasser
    #3641
    itt az alapról legalább el lehet mondani,hogy valakinek tetszik,valakinek meg nem,mert itt most nem lehet arról beszélni,hogy az alap ritmikailag nem megfelelő. oduplánál meg lényeges hiányosságok vannak. ha mondjuk a hangja lenne szar (ami amúgy szintén igaz :D ) de jól rappelne,akkor nem lenne semmi baj. még akkor sem,ha szar lenne a hangja és a szövegei is,de legalább a flowja jó lenne,de még az se jó.az egyetlen pozitívum az ő zenéiben az alap,amit ugye meg nem ő csinál,úgyhogy nem tudok olyat felhozni, amire azt mondhatnám, hogy "ez nem tetszik, de attól még lehet jó". mert a szövegeiben semmi rafináltság,semmi egyediség nincs,semmi extra,nagyon szegény szókincs,látszik hogy nem egy tanult ember,vagy legalább ha nem is tanult,de nem olvas túl sok könyvet,nem művelődik. flowja nulla,mintha egy tinirapper nyöszörögve próbálna valami belekiabálni a mikrofonba rengeteg szünettel a rap közben,csak azért,hogy mégis valahogy kijöjjenek a sorok,ha már a szótagszám köszönőviszonyban sincs az előző sorral. hallatszik rajta,hogy erőltetett,pedig nem ma kezdte és én azon csodálkozom,hogy ő hogy volt benne a wacuumban meg a sc bp-ben... tirpa jól megmondta: "lemaradt a srác". mert talán azt túlzás lenne állítani,hogy mindig is szar volt,talán régebben még nem számított annyira szarnak,de sosem volt nagy penge,csak hát ugye a hip hop folyamatosan fejlődik,mindig újul,ő meg nem tudta tartani a lépést,és megmaradt neki az a tudása,ami már évekkel ezelőtt is épphogy csak elmegy kategóriának számított.100ból 99 mc lerappeli a faszba,ez az igazság. és ezt a 100-at úgy értem,hogy ebben benne van tirpa,meg mc jóskapista is.és talán mc nemtudokrappelniegyáltalán nem tudja oduplát lerappelni. ez a könnyű pénzes keménykedése meg nagyon nagy vicc. meg ez,hogy ő lett maga a fhészek... mintha full bekattant volna a csávó,fejébe vett csomó hülyeséget,felvett egy albumot,amin egy olyan szám sincsen,amire azt lehetne mondani,hogy na,ebben legalább ritmikailag ott van a srác,vagy egy olyan sincs,amiről el lehetne mondani,hogy na,hát ebben a számban komoly szöveget nyomott. mert amúgy nem csak ízlések és pofonok vannak,lehet a dolgokat úgy is nézni,hogy mennyire bonyolult valami...egy alap,egy szöveg,egy flow...hogy mennyit foglalkoztak vele. hát odupla semmit sem.
  • Olcsóvér
    #3640
    *bone
  • Olcsóvér
    #3639
    Ínyenceknek:
    Bona thugs n harmony -blaze it
  • Olcsóvér
    #3638
    inkább snoopnak fizessem a napi fűadagját:D
  • Danka88
    #3637
    oduplás részhez egy egyszerü példát tudnék mondani.
    Hallgasd meg ezt, bár gyanitom hallottad már. Klikkkkkk
    Nemtudom te hogy vagy vele, de én fél percet nembirok belöle meghallgatni, hát milyen alap ez? Nagyon idegesítő...
    Namost ismerek valakit aki imádja.... (Nekem felfoghatatlan ez)
  • kikeeeSan
    #3636
    ámen
  • hunbasser
    #3635
    de amúgy fankát még úgy nézzétek,hogy ő még mindig nem az az elfogult csakajobboldalszaroscigókszaroszsidók féle ember... vicc amúgy,ha így megváltozott a nézete,akkor se fér össze a hip hoppal,meg amúgy nem tartom őt nagy rappernek...a szövegei jók,de amúgy 0 flow,bármelyik ismertebb ug mc lerappeli a picsába (jó,odupla is ismertnek számít,speciel nem rá gondolok :D)

    odupláról meg annyit mondanék,hogy lehet szeretni,nem szeretni, szerintem ő nem szubjektivitás tárgya: egyszerűen nincs ritmusérzéke,rossz hallgatni a szövegét. pedig többször ráerőszakoltam magam a könnyű pénzre (igen,nem vettem meg,ezért nem adnék 1 ft-os se,de lehet,hogy még akkor sem hallgatnám végig mégegyszer,ha fizetnének...egyszerűen bántja a fülem hogy nulla ritmika van a számaiban. egyedül a turha featek meg a beatek miatt éri csak meg egyszer végig hallgatni,semmi másért)

    aki oduplát jó mcnek tartja,az még nem hallott jó mc-t. nem olyan mc-t,aki szerintem jó,hanem aki ritmikailag is elismert,meg azért flowja is van. na meg a szöveg is jó. de oduplának se flowja,se ritmikája (ami azért alap lenne), se jó szövege. és ha még ez a 3 dolog meglenne,még akkor is kéne valami plussz a jó alapok mellé,de szerintem annyit mint odupla bármelyikünk tudna itt nyújtani a fórumról.
  • Danka88
    #3634
    ó.
    Mindegy, most ment utánpotlás AKPH lemezböl a hanyageleganciába, próbálok onnan szerezni 1et.
  • REPS0L
    #3633
    ismerem a DJ-t :D
  • Danka88
    #3632
    honnan rendelted?
  • REPS0L
    #3631
    hamarosan jön a fullosan dedikált AKPH cd-m... :P
  • kikeeeSan
    #3630
    mennyire igaz:)
  • LasDen #3629
    plusz salátába sem mentek volna el, ha nem lett volna valamilyen reputációja....én inkább úgy mondanám, hogy kivetette magából az UG....:D
  • LasDen #3628
    szerintem azé az ug elismerte, különben hogy lettek volna olyan arcok NC-be??? :D
  • Danka88
    #3627
    hát maximum tényleg 1 fanka album van amiért én pénzt adnék, az Isten hozott...ördög vihet. Az tényleg elég jó lett.
    De egyébként Siskának van igaza sztem, egyik forumra irta be ezt:
    "az underground soha nem ismerte el, a mainstream nem fogadta be, ezért most rámegy erre a hungarista fosra."
  • LasDen #3626
    mondjuk nekem fankától csak a repp lp van meg...annak is csak a második fele teccik amúgy...ja meg van saláta lp-m is:D
  • tigeroo
    #3625
    jaja, ismerek olyan embert aki ki nem állhatja a reppet, de mivel jobbik aktivista, büszkén mutogatta fanka albumát nekem (mivel benne vagyok a hiphop témában, kissé bájcsevegtem az egészről de am húztam a számat)
  • Neoncsoves
    #3624
    nem lopjuk meg*

    sry :D
  • Neoncsoves
    #3623
    Egyszerű marketing az egész. Így, hogy nagymagyarkodik több a bevétel mint a régi stílusban. Most ugye ennek a hungarista dolognak az az alapja hogy a másik magyart nem lopjuk be. És valljuk be, eléggé elszaporodtak az ilyen hazaszerető emberek akik fogékonyak az ilyen dolgokra, és azok meg is veszik. Míg a régi stílusnál inkább az olyan réteg hallgatta aki eredeti lemezt csak kirakatban látott max :)
  • Danka88
    #3622
    hát épp ezaz, nekem az Isten hozott...Ördög vihet album az tetszik, full jó hangulatu zenék vannak rajta, még amikor ugye Wherdee alapok voltak alatta. Dehát ezek az uj albumok... Magyar Földre, Egyenesen az éjszakából2... meg most jön ez a Magyarok Nyila is.... a gyomrom felfordul ezektöl.
  • LasDen #3621
    amúgy nem értem, hogy tudott idáig jutni fanka....mert régen azért voltak hallgatható számai szép számmal....
  • kikeeeSan
    #3620
    szégyen ez a fankadeli,multkor a salátás poszterein szakadtam.
    ...amugy meg tök mind1 hogy odupla mire költi a pénzét,egy segg és szar a zenéje is. 1 forintot nem adnék érte.(danka igen tudom ingyen volt):D:D:D
  • hunbasser
    #3619
    aztakurva,azt hittem,hogy ps....:D:D
  • LasDen #3618
    azta geci milyen borító...bázé :D
  • Neoncsoves
    #3617
    Soha nem járt még Magyarországon Big Noyd-dal egyetemben!
    A beugró baráti 3200 Huf elővételben, helyszínen 3700 Huf, bővebb infó hamarosan!