6516
10571093361148553957.jpg
  • Danka88
    #3776
    Uj Fhészek klip.
    Gyerekek, ez egész jó, legalábbis a klip maga, ez a szám nekem anyira nem jön be, de a klip az durva lett.
    Fhészek oDupla - Könnyü Pénz
  • tigeroo
    #3775
    szétbasz mindent!

    az eddigi új trekkeket összegyűjtve nem tudja valaki hogy hol vannak fennt? a currenthiphop.com-on csak pár van a uni5 prequel-ek közül...
    (determination, stb)

    annyi új anyag jelent meg az album előtt hogy nem lehet követni geci:d
  • kuci06
    #3774
    Új Bone Thugz videó!


    Bone Thugs-N-Harmony - Meet Me In The Sky (Official Music Video)
  • kuci06
    #3773
    Rakim Allah
    a Dre beat is üt rendesen.

    Az albumról amúgy a "Holy Are You" számban kapott egy shoutoutot Budapest :D
  • Bulykin
    #3772


    ha nem működne: KATT
  • LasDen #3771
    télleg jó lett az artos album :D a 2. szám alapja télleg fasza :D de tibbah nagoyn nem kéne bele...csak lehúzza...annyira szar azaz ember....
  • Bulykin
    #3770
    kúrvayoo :D kicsit olyan reggae-s, tetszik
  • kuci06
    #3769
    Új Devin The Dude EP! :D
    Ma jött ki, a 04/20-án kijövő albumra szolgál rövid bemelítésként...

    Ha valaki nem vágná kiről van szó... csekkoljátok az alsó videót, ez a single a cuccról :D
    Old-school houstoni arc, elég egyedi stílusa van
    Félig énekelt, félig nagyonlassanreppelős, teljesen nagyonjóféle :D

    DL



  • Danka88
    #3768
  • kuci06
    #3767
    oh lol, tényleg
    Még jobb :D
    rémlett, hogy valami gyerekes mese ?:ASD?:ASD

  • jax
    #3766
    reszkessetek betörők
  • LasDen #3765
    belehallgatok...kíváncsi vagyok mit hord össze :D
  • Danka88
    #3764
    Közben FankaDeli uj albuma is tölthető.
    Ha valakit érdekel -> Klikk <-
  • kuci06
    #3763
    a 2. trekken a Harry Potter theme song lett kimintázva ?:ASD

    De jóféle
  • Danka88
    #3762
    :)
    Nekem kedvencek lemezről: Emlékek; Öreg titán, öreg zsivány; Hol a vége?; A gödör
    De már 3x végighallgattam az albumot, nagyon bejön nekem.
  • LasDen #3761
    tetszetős eddig...de szerintem a 2. szám minősége elég szar...:D
  • Bulykin
    #3760
    kúrvajó! a 2.szám feat. BMB-vel nagyon állat
  • target91
    #3759
    köszi.örülök ha adja:)
    béke
  • LasDen #3758
    meglessük/halljuk :D artost szeressem :D
  • Danka88
    #3757
    Most jelent meg Artoscsaba uj lemeze, enyhén jó lett szerintem. :wink: Sok közreműködő van.
    Aki szereti a hiphop zenét hallgasson bele, érdemes, ingyen letölthető artoscsaba.hu-ról
  • Bulykin
    #3756
    tetszetős
  • target91
    #3755
    csumi
    elkészült egy új szám
    Blokk - Név nélkül(prod. by Killa).lessétek be és dobjatok 1-2 véleményt.köszi:

    Klikk
  • Bulykin
    #3754
    eléggé nemrossz
  • tigeroo
    #3753
  • hunbasser
    #3752
    áhh,ez nem igaz,miért vasárnap... azon a hétvégén szerintem pont ráérnék,de hát 8-kor kezdődik és biztos nem 11-re lesz vége,én meg másnap reggel 4:20-kor kelek és ugye még haza is kell érni bp-ről...
  • tigeroo
    #3751
    jó azt vágom, de mivel a kiskece csak ilyen live felvétel volt eddig lehet raknak alá valami másabb alapot a lemezig...na mind1 nem csinálok teóriákat:D
  • Danka88
    #3750
    a hanyagelegancia féle zenebuddhizmus az csak a hanyageleganciás cuccon van rajta, nem az lesz az albumon. ebben biztos vagyok. (Egyébként is elég tré az az alap szvsz)
    kiskecére egyébként kiváncsi vagyok én is, jólesz az biztos!
  • tigeroo
    #3749
    amúgy szerintetek a kiskece alatt más beat lesz karcolva?
    mert eléggé jazzes a bootleg cucc, meg plö a zenebuddhizmus alatt is van új alap (a hanyag elegancia féle)
  • kuci06
    #3748
    Kevés olyan album van, amire azt mondanám, hogy első napon a kezemben akarom látni...
    de ezt mindenképpen meg kell venni :D

    hiphop.hu-n Said azt írta, hogy amint feláll az új akkezdet.com, lehet rendelni is belőle...
  • Rockynhooo
    #3747
    elmennék de sajnálom lóvét :|
  • LasDen #3746
    végre megjelenik az akph lemez??? ilyen nem létezik...biztos csak vicc :D
    még talán zsém is lesz, hogy megvegyem...:D
  • Danka88
    #3745
    (Megin lehet venni tölem) The Game - L.A.X. eredeti album 2000 pénzért (+postaköltség), akinek kell viheti :D
    (dobj egy mailt [email protected] -ra)

    Lejátszót még nem látott, egyszer bontottam fel azért, hogy csekkeljem minden benne van-e...

  • kuci06
    #3744
    én is pont most akartam postolni :D

    "album release party"

    valamiről lemaradtam?
  • tigeroo
    #3743
    akkezdetphiai
    album release party
    “Hisz Sztori” MUSIC VIDEO PREMIER

    az akkezdetphiai formáció második albumának megjelenését ünnepeljük veletek a Toldi Moziban, fellépés nélkül, viszont a Realistic Crew-val közösen elkészített “Hisz Sztori (Kiskece)” c. trekk klippremierjével és közös albumhallgatással, később pedig együtt örömködünk, amihez Frequent és Saiid pakolja majd a talpalávalót. A belépő 2500 pénz, amiért már rögtön a bejáratnál magadénak tudhatod az akph sokáig várattatott következő lemezét. Minden régi/új barátot várunk szeretettel!
    2010 | 04 | 04 | 20:00h
    TOLDI MOZI, Bajcsy-Zsilinszky út 36–38
  • Bulykin
    #3742
  • Bulykin
    #3741
    kúrvajó! Kid Cudi-t is kezdem megkedvelni:D
  • hunbasser
    #3740
    tirpa megírja majd az 187 2-t amiben dopemant beefeli :) 5 év múlva talán azával is összevesznek,és akkor ők is beefelhetik egymást :) csak hogy mindig legyen téma.
  • hunbasser
    #3739
    hát,most azon gondolkoztam el,hogy a killának így eszébe sem juthat fikázni a mainstreamet... :_ mondjuk nem is tették eddig sem,csak így hogy dopemannel megy a spanoskodás,így már pláne nem. majd max összevesznek dopemannel is és akkor lehet beefelni dopemant meg lehet szidni a mainstreamet :)
  • Rockynhooo
    #3738
    omg :|
  • LasDen #3737
    a tirpás promo videón is ott van....úgy néz ki ott van a scarcity bp mögött....ő az atyaúristen...:D