6516
10571093361148553957.jpg
  • Gerypapa 95
    #6316

    nekem még mindig adja
  • Danka88
    #6315
    pedig lehetne az övé is akár. én még mindig ugyanazt a semmitmondó szart hallom fluor és eckü részéről is amit már megszokhattunk. de ez csak az én véleményem, ahogy látom a kommenteknél is ez már nagyobb elismerést kap mint egy partyállat vagy mizu.
  • Bulykin
    #6314
    na nem is lett annyira rossz :D


    Látszik, hogy nem Fluor írta csak a szöveget XD
  • tigeroo
    #6313
    nálam inkább a régi akph-s interúval vágta el magát.
    meg amúgy a szöveg jólenne, de szerintem öncélú benne a sok dallamos lassú szöveg. már majdnem jang dzsí szint...
  • fook
    #6312
    Majkáékról szerintem ennyit.. :))

  • reaper4
    #6311
    jaja első alkalommal nekem is tetszett, meghallgattam vagy 3x. azóta sem. minden műmájer a majkára veri és ez (tudva a jó mc-k teljesítményét) eléggé lehangoló. de hát ez van...
  • Bulykin
    #6310
    amúgy az se rossz, csak már tényleg a csapból is az folyik és már túlzásba viszik XD
    Nekem tetszett, de nagyon hamar meguntam így :/
  • tigeroo
    #6309
    nekem a hiphop = ucca

    ez valóban csak mainstream valami (mint a "belehalok")
  • fixon
    #6308
    Blingbling. Nekem se tetszik egyáltalán, akkor most az én fülesem is szar? Kislányos szúrkálódás, mert másnak nem tetszik amire te izgulsz? Amúgy csodálom, hogy nem alszol be ezen a Drake-en...
  • Interstate 95
    #6307
    Akkor rossz a fülesed.
  • Gerypapa 95
    #6306
    Ez a zene érdekelne engem , címét vágjátok esetleg valaki nem mentette le ? sajnos törölték .. Esetleg valaki emlékszike rá melyik zene volt a link alatt ? :$
  • Tesa901
    #6305
    MikorNincsTempo - Egyetlen
  • kifli
    #6304
    hát ez nagyon szar :D
  • Interstate 95
    #6303
  • Mor3llo
    #6302
    És 17-én Barbár album ;)
  • Bulykin
    #6301
    Az elmúlt hetekben amúgy nem gyengén elárasztottak bennünket sok jósággal :)
    Essemm album, Tkyd vs Killakikitt album, Rawmatik féle Antal mulatós mixtép és sok sok új klipp :D

    De amire felfigyeltem a dzsátubén, nemsokára jön egy Fluor feat Eckü klipp :/ Hát nemtudom milyen lesz...
  • DasIsFuck
    #6300
    Ennek a számnak miből van a alapja?
    Mert nekem vmiért nagyon a Kowalsky meg a Vega- Ennyi Csak számának tűnil:D
  • reaper4
    #6299
    cucma: a szöveg nehezen érthető sokszor... olyan tipikus "kemény vagyok" stílusban van felénekelve. nekem kicsit rájátszottnak tűnik. viszont az alap zsíír :)

    weed: tetszik! faja :) összerakott cucc!
  • weed012
    #6298
    Új zeném. Hallgassátok ezerrel!
  • cucma
    #6297
    Új zeném. Mindenkinek van érdekbarátja, rosszakarója. :)
    Várom a kritikákat.

  • TheUjoNCBeats
    #6296


    Indultam egy beatmaker versenyen! Sokat segítene ha youtube on dobnátok egy zöld pacsit! Köszi előre is!
  • PROJEKTP
    #6295
    PÁNIKSZOBA - NEM ISZUNK ELEGET! KM. CASH (FATTYÚK)
  • PROJEKTP
    #6294
    YOUTUBE FELIRATKOZÁS A PÁNIKSZOBA CSATORNÁRA
    http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=panikszoba
    HAMAROSAN RÁNCFELVARRÁS LESZ RÉGI/ÚJ VIDEÓK ÚJRA TÖLTÉSE! KÉREM OSSZÁTOK MEG MINÉL TÖBBEN! PÍÍSZ
  • LasDen #6293
    hogy és mitől lett ilyen népszerű a hiphop mára magyarországon
  • Szakács Zoli
    #6292
    AZ IDÉNY UTOLSÓ GhettoRadio adása július 16-án, hétfőn este!
    ÉLŐ rádióműsorral jelentkezünk szokás szerint este 10-től a Periszkópból, Pécsről. A szokásos rap-programajánló, a hírek és az infók mellett a weboldalunkra feltöltött, ismert és eddig ismeretlen MC-k muzsikáiból válogatunk az évad utolsó Ghettojában!
    A jó hangulat garantált, tartsatok velünk!

    www.ghettoradio.hu
  • berczely
    #6291
    1500Ft a postaköltség.Magyar Posta.
  • tigeroo
    #6290
    a bpshop hogy küldi a megrendelt cuccokat? mert rendeltem egy fullcapet tőlük de a rendelés adatai között nemvolt semmi plusz összeg meg infó hogy hogyan küldik. (posta, futár, költsége stb?)
  • TheUjoNCBeats
    #6289
  • kifli
    #6288
    köszi!
  • mazsola89
    #6287
    remélem jó lesz :)
    http://data.hu/get/5311051/2344.rar
  • kifli
    #6286
    http://data.hu
  • mazsola89
    #6285
    jahh énse csak ilyenkor. Mondj vmi oldalt mert én meg ilyen fájfeltöltős oldalakat nem szoktam használni
  • kifli
    #6284
    megtennéd, hogy feltöltöd valahova? Nem igazán használok msn-t :)
  • mazsola89
    #6283
    ha nem talál senki linket adj egy msn címet vagy feltöltöm valahová :)
  • kifli
    #6282
    halott a topik, tegyetek be jó muzsikákat :)



  • kifli
    #6281
    2344 ep-hez valaki dob egy linket?
  • Szakács Zoli
    #6280
    Ma este 10-től GhettoRadio a placcon ÉLŐ adásban! Kiváló hangulat, kiváló zenék a hip-hop világából, Ákossal és velem. Mi kell még?
    www.ghettoradio.hu

  • kifli
    #6279
  • Szakács Zoli
    #6278
    Sziasztok!

    Ma, június 25-én este 10-től GhettoRadio ÉLŐ rádióműsor a Periszkópból! A szokásos Ákos-Zoli-programajánló-infók-hírek mellett a főszerep a külföldi, DE nem angol nyelvű rap-nótáké! Multi-kulti hip-hop est a Ghettoban, este 10-től!
    www.ghettoradio.hu

  • pajti
    #6277