6516
10571093361148553957.jpg
  • MikX
    #4537
    "pedig eletemben osszesen 2szer adtam ki penzt zeneert (Gigi Dagostino volt az egyik:)) " Remélem nem büszkeségből írtad ezt le... :D
  • grizzly21
    #4536
    En kulonosebben nem szoktam egy hiphopot hallgatni, es a kedvencem messze van tole (80-as evek inkabb), de ez az uj Eminem album kurva jo! 4-5 napja nem birok mar leallni rola, van 5-6 szam ami nagyon nagyon bejon a tobbi se rossz!
    Meg azon is elgondolkoztam hogy megveszem pedig eletemben osszesen 2szer adtam ki penzt zeneert (Gigi Dagostino volt az egyik:))
  • tigeroo
    #4535
    saiidnak régebben iwiw adatlapján volt egy kis versike, azt letudja valaki írni?


    valami ilyesmi: "belém ha toll, márt, ír, márt, ír, márt, ír"
  • Neoncsoves
    #4534
    2ezerért Tirpa album nem sok, szerintem megveszem. de előtte mindenképp bele akarok hallgatni...
  • MikX
    #4533
    Hehe, mondjuk Tirpa nem érdekel...
    Hmm offline.hu-ról is meg lehet rendelni bankos mappát, de min 3e-ért kell, szal kell valami még öccázé :D De aztán lehet énis inkább megveszem, nem rendelem, úgyis mozgok eleget pesten
  • Danka88
    #4532
    Jaja, én is filózok rajta, ugyis most megyek fel Pestre aztán akkor lehet benézek hanyageleganciába, csak pont most költöznek.

    Egyébként Tirpa szólót is elő lehet már rendelni 1990FT-ér tirpakparaszt.hu-ról.
  • MikX
    #4531
    Az faxa... már rendelem is... kettőfélééé ingyen van :D
  • Neoncsoves
    #4530
  • báttyó02
    #4529
    nagyon adja
  • Danka88
    #4528
    Közben uj BeerSeeWalk maxi, a Stégre Teszlek, ingyen letölthetö az oldalról. Jólett.
  • LasDen #4527
    ejj ha lenne pízem....
  • tigeroo
    #4526
    nagyon komoly geci. főleg ennyiért

    azáék meg leszophatnak a 3500Ft-os albumukkal....
  • Danka88
    #4525
    Itt a legfrisebb Kriminal kiadvány: a Dj Kool Kasko által kevert: "A Bankos Mappa", közreműködőkkel mint, NKS, Norba, Hősök, Bobakrome, Tibbah, The Steve és mások.

    Itt a teljes cikk.
    Itt van pár kép:
    Első kép, Második kép, Harmadik kép, Negyedik kép, Ötödik kép.

    Állítólag 2500 FT lesz.
  • Danka88
    #4524
  • tigeroo
    #4523
    majd leháljuk ;)
  • kikeeeSan
    #4522
    pirateclub-on próbáld meg!
  • Bulykin
    #4521
    hihopdownload.us-en fent van asszem, de nekem valamiért szarakszik az oldal
  • Danka88
    #4520
    hmm, valakinek nincs véletlenül meg?
  • Danka88
    #4519
    ó nagyon szépen köszönöm, nem is tudtam, hogy volt ilyen EP. :) Köszkösz mégegyszerkétszer!
  • Bulykin
    #4518
    Ragga Project asszem
  • Danka88
    #4517
    apropo nemtudja valaki hogy ez melyik albumon volt rajta? régóta megvan de csak igy külön, se káneksön 1 se káneksön 2-n nincs rajta.
  • Danka88
    #4516
    Lekjobb még mindig :D
  • kikeeeSan
    #4515
    hát ja az már más kérdés:D
    igy az eladhatóbb!
  • MikX
    #4514
    jah, de akkoris nevetséges :D
  • kikeeeSan
    #4513
    mér most mibajod van vele?tirpáék állandoan ugycsinálnak mintha kurvanagy reppsztárok lennének,nem vártam el tőlük mást!
  • Neoncsoves
    #4512
  • Neoncsoves
    #4511
  • REPS0L
    #4510
    *muszáj
  • kikeeeSan
    #4509
    sztem nem para,muszály volt ilyen frenki szöveget irni...főleg ha olyan irta akinek semmiköze az ug-hoz.és tényleg csak dokmen meg gangxta van meg neki!...inkább tirpát nézem a viván mint espét!
    ...mert ebből ugy jön le, valami hasonló tv-s karriert akar futni!
    sok sikert neki!:)
  • Danka88
    #4508
    halálosan komoly :)
  • tigeroo
    #4507
    a HAV album pedig újra a popzenei piac vezető műfajává teheti a rap zenét Magyarországon.


    ilyen domain névvel?:S
  • LasDen #4506
    ha poénnak azé ha komolyan akko azé szar :D
  • Danka88
    #4505
    Tirpa hivatalos honlap, innen lehet majd előrendelni is a szóló albumját, a H(arc)AV(égsőkig) albumot. Meglestem a "Biográfia" menüpontot, szerintem egy kicsit vicces, döntsétek el ti.
    Tirpákparaszt.hu
  • symbol
    #4504
    hát jah, de azért értitek, szép szám. sok pop zenész örülne, hogy hirtelen elő tudna hozni egy dalt amit ennyien megnéznek, hallgatnak. elismerésre méltó. az új albuma amúgy annyira nem is rossz a közvélemény alapján, rateyourmusic-on, 3,03-nál tart, szal no. persze nem klasszikus, de nah. eminem még él.
  • MikX
    #4503
    pont.
    Youtube nézettség amúgysem reprezentálja azt, hogy mi a jó.
  • Danka88
    #4502
    naja de Eminem+Rihanna... bele is böföghetnének a mikrofonba a nép akkor is megzabálná.
  • noname23
    #4501
    53 million views in 17 days...
    na igen ez már vmi Eminem really back
  • LasDen #4500
    nem egy hatalmas szám...a klip is elég átlagos....
  • noname23
    #4499
    53 million views in 17 days... This really will beat Bad Romance and Baby Baby Baby OOOOOOOOOOOOH


  • LasDen #4498
    ez fasza....még Siska is....