6516
10571093361148553957.jpg
  • dobozos
    #4577
    akkor meg minek fikázod? oltani mindig könnyű. én nem védem csak rohadtul szeretem hallgatni. de kinek ez kinek az. csak az nem tetszett ahogyan nyilatkoztál....de mondom tök mind1
  • LasDen #4576
    engem csak szimplán nem érdekel pita...:D
  • dobozos
    #4575
    haver ez feldolgozás de nem is tudom minek irok neked mikor az egész életed úgyis a gép előtt éled és csak fikázni tudsz mindenkit. pita meg sztem igenis kurva nagy tehetség. nemhiába mennek a zenéi a petőfin meg itt ott.
  • zdlr
    #4574
    shaggy-s torokhangon petőfi verset énekelni kibaszott nagy egyéniségre vall.
    gratulálok.
    ez a pita a magyar reggae legszánalmasabb szerencsétlene, talán legomant közelíti meg.
  • dobozos
    #4573
    hallgasd meg a számot végig öcsém....kiveszel belőle pár dolgot aztán leirogatod ide.ha a haverod csinálta volna akkor tuti fasza lenne mi?
    Zdlr!
    neked meg milyen stílusod van?? fórumos oltogatós?
    másnak a szemében a szálkát magatokéban a gerendát sem....tipikus....
  • toysoldier
    #4572
    egyik comment: "Végre egyre több olyan magyar reggae előadó aki értelmes dolgokról beszél! "

    idézet a szövegből: "látom buzi vagy az Elton John-nak terpessz be" "faszom szopja reggelig" "ha nem tetszik megbaszom még a jó kurva anyádat is"

  • zdlr
    #4571
    leszarjuk!!!!
    az előző is fos volt, és semmit nem is fejlődtél azóta. nem kéne eröltetni, még saját stílusod sincs!
  • mc pita ramos
    #4570
    HAMAROSAN MEGJELENIK AZ MR2 Petőfi Rádióból s jól ismert MC PITA RAMOS "Előzenekarom sem lehetnél" címet viselő nagylemeze!!!!
    Katt a címadó dalra és dobjátok tovább!!!! http://www.youtube.com/watch?v=w9pT7IRl8sc
  • symbol
    #4569
    a tirpa albumboritó szégyen valóban. ahogyan a weblapjuk dizájnja is az. nem is értem, hogy azt a luxust, hogy legalább amit nem lehet elrontani, azt rendben megcsinálják... de nem, ezek balfaszok.
    ott van 3 ember meg aki csinálta, meg gondolom pár ember aki látta a terveket, és egy embernek se volt minimális ízlése? :((
  • LasDen #4568
    egészen nem normális Sena klip...:D mondjuk én a new morningot jobban bírom :D
  • Danka88
    #4567
  • MikX
    #4566
    :D

    AKPH- Oltassz
  • Danka88
    #4565
    Felismeri valaki?
  • bwooy
    #4564
    klasszik

    emmeg óóckúú

    Busta Rhymes volt vagy 18 ezen :D

    Chip Fu freestyle a végén
  • Dundidio
    #4563
    Imádom ezt a muzsikát...
  • Neoncsoves
    #4562
    ez tényleg jó lett.
  • Zenty
    #4561
    király :D

    Székely-magyar power :D
  • bld
    #4560
    Frantic Frank egy 2008 as albuma a Hardway

    http://rs350.rapidshare.com/files/117058682/FRANTIC_FRANK_-_THE_HARDWAY-2008-SPRiTE.rar

  • Blacksheep333
    #4559
    Saiid ebben a számban nagyon ott van.
  • MikX
    #4558
    :D
  • tigeroo
    #4557
    2hete ismerem énis ezt a biebert énis, csókolom!

    (aztis a humiariban mondták nekem mert mindig az ő képét vágták be)

    a zenéjét ismertem de h ki ő...

    engem meg nem érdekel. mindenki azzal szennyezi magát amivel akarja, legyen az alkohol, drog, análfűrész vagy "zene"
  • MikX
    #4556
    Node hamár ilyen téma, szóljon inkább helyettem Norba:



    Mindent elmond asszem... :D
  • Neoncsoves
    #4555
    szerinted?
    SP őt...
  • LasDen #4554
    amúgy SP másolja őt, vagy ő másolja SP-t??? :D mer tökugyanolyanok :D
  • MikX
    #4553
    Szerencsére nemnézek ilyen buzi popcsatornákat, meg a szenny rádiókat sem hallgatom, így kimaradtam belőle, fogalmam sincs ki ez a gyerek, csak hallottam róla itt-ott. Mindenesetre sugárban tudnék hányni az ilyenektől, meg az ilyen espé szerű homokos idióktáktól.

    És igen, erről szól a pop, ezértis hallgatok UG-t :D
  • Neoncsoves
    #4552
    azok nem emberek számomra akik szeretik a kis pöcs zenéjét :D
  • tigeroo
    #4551
    mert? énis addig ütném a vasat míg meleg.. pénz van belőle és kész.

    amúgy inkább már akkor azokat is ítéld el akik hallgatják őt...

    a popzene erről szól, nincs mit tenni... (amugy engem is a hideg kiráz a kislányos hangjától...pf)
  • Neoncsoves
    #4550
    szememben egy senki az aki összáll dzsásztin bíborossal
  • tigeroo
    #4549
    luda ebben amúgy nagyon nagyot teker
  • Neoncsoves
    #4548
    Justin Beaver (:D)-t nem gyengén fikázzák :D

    http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

    annyi a dislike majdnem mint a like :)
  • Bulykin
    #4547
    "Fiatalok! Ne búsuljatok hogy vége a nyárnak, mert idén jelenik meg a Tirpa album (11 nap!!) + Scarcity Budapest album (72 nap) és lesznek koncertek: Szeptember 25 Killakikitt, Pánikszoba, Harakiri @ dürer kert, ezenkívül Tirpa szólóalbum turné rengeteg állomással és Decemberben ha minden igaz Scarcity Budapest lemezbemutató külföldi fellépőkkel!!"


    fészbuk üzenet, bárki bármit mondhat Tiráról meg a borítójáról, a zenéje kúrvajó a többi engem nem érdekel XD
    valamelyikre meg ki kéne menni...
  • huti20
    #4546
    Ekkora archoz ilyen szar borítót aztakurva...:D Ez gáz...
  • Danka88
    #4545
    Hát nemtudom, ahogy elolvastam a hsz-ed kapásból rámondtam volna hogy ö KicsiDope, de láttam külön van irva... MiniDope... Sosem hallottam.

    LasDen a második borító nagyon bejövös
  • LasDen #4544
    csináltam két borítót...semmivel se jobbak, de akkor már én ezeket nézegetném ahelyett a szar helyett :D


  • tigeroo
    #4543
    úristen geci.

    egy ukrán mosópor doboza is szebben van megcsinálva

    amugy minidope az kicsoda? a fannika? :)
  • LasDen #4542


    mi ez a szar??? én jobbat csinálok PS-be....:DDD
  • Danka88
    #4541
    Hát az uj Tirpa albumot megvenni már biztos nemfogom.
  • Bulykin
    #4540
    hát ez beadja de kúrvára melóba menet csak ez szólt :D
  • Dundidio
    #4539
    Cső,

    Csináltam a kocsimba egy Rap és Hip-Hop mixet,úgy gondolom megosztom veletek...Akit érdekel az szedje innen ...
  • tigeroo
    #4538
    hát , pedig ez is egy mérce:)