6516
10571093361148553957.jpg
  • Danka88
    #5873
    Juli 9.-én jön az album. Nem lesz rossz.. :)
  • fixon
    #5872
    egy kis nyugi és egy csodás d-korei nóta
  • MikX
    #5871
    Kivagy, teee?
    Mármint ok, legyen beef de mire fel? Többet rakott le ez a hülyegyerek, mint akiket itt "kioszt"? :D
  • Trionin
    #5870


  • hunbasser
    #5869
    jeee,egy pillanatra láttam magam a videón :D nagyon jó volt a raffla is amúgy,tényleg respekt neki,de biggie ellen semmi tennivalója nem volt...nagyon leoltotta biggie,teljesen megérdemelt volt a győzelme
  • LasDen #5868
    jaja...teljesen jól nyomja...
  • tigeroo
    #5867
    nem is rossz

  • kikeeeSan
    #5866
    te jóóóééggg:DDDDDD nemtom kiafaszez:DDDD
  • tigeroo
    #5865
    raffla is komoly de ő ki a faszom ugy őszintén?:DDDDDDDDDDd
  • LasDen #5864
    mindkettő jól nyomta...nekem raffla jobban bejött mondjuk...bár néha folyamatosabb is lehetett volna...:D
  • Danka88
    #5863
    ic rájt freestyle döntö. bigi mit tol. :)
  • Danka88
    #5862
    hát nem lenne rossz. már több éve mondogatta, hogy kijön a Fekete Lemez, de aztán valahogy mégse jött soha. ez a szám is egy felvilágosító programhoz készült (leirásban irják), szóval nemhinném, hogy az albumra csinálta.
  • kifli
    #5861
    faja, jön lemez is?
  • Gerypapa 95
    #5860
    nekem nagyon tetszik :D
  • hunbasser
    #5859
    hmmm de jó nőőő (Y)
  • Danka88
    #5858
    Uj Sub Bass Monster klip. :)
  • kikeeeSan
    #5857
    mondjuk ha választani kéne inkább curtis mint busta!
  • kikeeeSan
    #5856
    nagyon rossz ez a klip!...meg a szám is
  • Danka88
    #5855
    persze, láttam hogy irta, hogy ez egy régen elfelejtett nóta , de nem lehet véletlen hogy 1 nappal a bustás szám után töltötte fel. :)
  • Tmac
    #5854
    Ez nem a mostani beefre jött, ez sokkal korábbi. Régen is volt köztük nézeteltérés akkor írta ezt Curtis.
  • Neoncsoves
    #5853
    én bírom, az Újpest a negyedem című klipp meg zene szerintem nagyon nagy lett.
  • LasDen #5852
    jah vágom...fókuszba vagy aktívba kaptam el egy riportot a srácról....nem túl meggyőző nekem.....
  • Danka88
    #5851
    Pár klipet tolok tőle. (Egyébként az Újpestben focizik a srác) Én nemigazán birom, de sokan szeretik.
    Curtis - Külvárosí Élet
    Curtis - Keresztapa Stílus
    Curtis - Felkel a Nap
  • LasDen #5850
    és ez ki a tököm????
  • Bulykin
    #5849
  • Danka88
    #5848
    Hmm, az hogy mindenki le fogja sz*rni nem teljesen jött be.
    Curtis 1 napra rá töltötte ezt fel
  • Danka88
    #5847
    gondolom nem nyilvánosan, de ha akkora ellentétek lennének akkor 98 óta csak szétmentek volna már nem?
    busta kicsit fel akarta magára hívni a figyelmet, ami részben sikerült is neki, mivel végülis most mi is erről beszélünk, de kétlem hogy olyan reakciót váltott ki az emberekből mint amilyet remélt.
    mindegy végülis....

    más:
    Új Hősök klip

  • hunbasser
    #5846
    jahh,nekem is pont ez jutott eszembe amúgy,meg ott az nks feat is a j.a.a. duplán...
  • kifli
    #5845
    bloose hol köpködött egymásra? lemaradtam :D
  • tigeroo
    #5844
    mondjuk ez azért gáz, mert pl. ottvolt a rózsaszín gettó is deegoval nem is olyan régen....
  • hunbasser
    #5843
    hát szerintem is,én viszont örülnék ha tényleg kijönne az nks mondjuk egy exkluzív visszaoltós trackkel,akph is,barbárfivérek... lenne mit hallgatni :)
  • Danka88
    #5842
    szerintem kb mindenki le fogja sz*rni.

    #5832
  • Blacksheep333
    #5841
  • kikeeeSan
    #5840
    jó party! csak kicsit szar a nők a aránya!
  • tigeroo
    #5839
    inkább toljunk egy ilyet: ehhez mitszóltok?

    rádióbarát, az tuti :) legalább nem mizu szint

    szólarádió
  • hunbasser
    #5838
    uhh,elindult a fluor-sp vonalon "csináljuk partyszámot """hip hop""" műfajban". és nem csak azért lesz szerintem sikeres zene,mert hogy béci,hanem azért is mert az alapzene miatt szeretni fogják,dj-k is nyomhatják majd falun a discoban...
  • hunbasser
    #5837
    remélem elindít egy baszott nagy lavinát és minden ismertebb mc és label ír rá valami oltósat,legalább kapunk sok jó fasza számot,na ettől jó a beefelés. gyűlölet gyűlöletet szül,beef meg beefet :)
  • fixon
    #5836
    Van itt még... Ebben a flowban se találtam rációt, pedig vagy 4x meghallgattam direkt...
  • kikeeeSan
    #5835
    mekkkkora egy csicska ez a busta te jóóóééégg!
    "-te figyelj má buszta kéne irni valami keményet szojjunk be mindenkinek mer aszt sokan éészreveszik!
    - höhö jóvan irok valami baszottkeméénnyet!"

    szánalmas!
  • tigeroo
    #5834
    jó de busta amúgy is csak ilyen blink blink megmondós szövegeket tud írni... ha már költői képekkel nemtud operálni

    aki meg amúgy is jó rapper az meg úgy olt le hogy csak pislogsz (pl. NKS)