6516
10571093361148553957.jpg
  • Maco13
    #765
    nemtom lehet
  • Dexantreal
    #764
    tedd fel újra,én kimaradtam belőle..meg a többit is
  • bld
    #763
    hát jó.
    :D
    megvan az egész album full de vmikor felraktam már nem? vagy nem azt?
  • Maco13
    #762
    nigger neked megvan az LQ Track3-6?azért nincs fenn, mert nekem meg sincsenek. Ha rájövök mi a jelszavam a tárhelyhez akkor oda is felrakhatnád.
  • bld
    #761
    a némethez még annyit h bushido felr meg ezek az aggroberlin nevű formáció tagjai én mondok pár címet is szűkíccsük a kört:)
    szal pl sido-mama is stolz klippel üt igazán mondhatni a gyártó weblapjáról ltölthető szal aggroberlin.de vagy iylesmiről el tod érni, onnan kb bármit leszedhetsz
    fler- neue deutche welle
    aggro-steh wieder auf
    franciából pedig érdemes a saian sc KLR albumáról pl a 2ik számra rögtön nagyon ráfülelni azon kívül a le preuve par trois, annak van egy remixe amihez klipp is készült
    az ntm-től a ma benz is aranyos bár nekm kicsit mondoton egy idő után
    nézz szét dc-n stb mindenképp megéri:)
  • Dexantreal
    #760
    ja oké.Hajrá a vizsgádon!
  • Maco13
    #759
    Nemtom miért nincs 3-6ig de felrakom ha hazamegyek. A többi azért nem jó, mert mint mondtam törölték a tárhelyeket. Az Lq-s véletlenül megmaradt. A többi akkor jön, ha végeztem a hétfői meg a keddi vizsgámmal és nem szopom be egyiket sem.
  • Dexantreal
    #758
    thanks.De LQ-nál miért az van,hogy 02 után 07jön. Valamint: a többit, pl Tote Kinget is leakartam kapni erre az csak html..szal hogy is van ez?meg..majd késöbb felpakolnádesetlegmegin?mer a gépem bekrepált,most laptopról írok1ideig...és nemtom kiírni cs-re..szal,ha valamikor vissza mászok a régi gépemre,akkor feltennéd megin?

    de most a lényeg: mikor jön a többi rap együttes?

    amúgy yo ez az LQ
  • Maco13
    #757
    amúgy van spanyol meg román reppem is ha valakit érdekel, sztem kurva jók, igényes zene :)
  • Maco13
    #756
    jah kurva jó mindhárom rész zenéje. Akármeddig fenn tudom hagyni, mivel az egyetemi tárhelyet nem törlik, csak az a baj vele, hogy 50 megát adtak. Sztem úgy tudjuk megoldani, hogy felrakok valamit, azt leszeditek, aztán cserélem. Próbáltam már freewebet,atw-t meg ultrawebet is, de mind3 fos, szó nélkül törölték a tárhelyeimet. Na most látom, hogy az uw-s oldalamon még fenn van az LQ, azt leszedhetitek innen.
    Az összes francia meg német zeném nemtom mennyi, ha hazaérek megnézem de sztem 500 mega körül vagy még több.
    Esetleg azt is megpróbálhatjuk, hogy megint felrakom erre az uw-s tárhelyre a cuccokat, hátha nem törlik megint 1-2 hétig.

    na tolom vissza tanulni, este akkor írok
  • Dexantreal
    #755
    Taxi?a Taxi filmek zenéi?mer azok yoooook

    meddig tudnád fent hagyni,ha most feltennéd?és ezek gy az egész mekkorák méretbe,mennyit foglalnak?
  • Maco13
    #754
    akkor kicsit bővítenék :D

    francia :
    La Qlinique
    Fonky Family
    Disiz La Peste
    IAM
    B13 OST
    Taxi OST

    német:
    DJ Tomekk
    Fler
    Sido
    Bushido

    orosz nincs sajnos, pedig nekem is teccettek azok a zenék ;)

    ha a fentiek közül kell valami szóljatok és felrakom az egyetemi tárhelyemre :)
  • Dexantreal
    #753
    thanks
  • Csesza
    #752
    Dc++, ott van a legtöbb... keress rá!

    francia:
    Supreme NTM
    Saian Supa Crew

    német:
    Aggro Berlin
  • Ottto
    #751
    Maco, Orosz rapped nincs? Cadillac drivenak néztem az utolsó részét az alatt szólt nemegy rapszám oroszul. Nemgyengék :D

    Mellesleg jövőhéten letudom már az éretségit na utána majd beszélünk hosszabban, márha a te vizsgáid is lezajlottak.....
  • Dexantreal
    #750
    Most rákattantam a francia és német rapre, ahogy google által szedek le párat, de ez itt a baj. Párat. Esetleg valaki tudna ár együttest mindkét nemzettől,hogy pontosabb legyen a keresés? vagy akár olyan oldalt, ahol csak francia, ill német rap van és ingyen lelehet tölteni őket?


  • Maco13
    #749
    teis? :D
  • Csesza
    #748
    te is szíccsá, mi is szítunk :D
  • Csesza
    #747
    jaja ejnye :DDDDDDDDDDASDdfas:dfsdf:d
  • bld
    #746
    kb.: gyereke én 20éve szittyózok és mindennap dögrottyon vagyok de hát most mit b*ssz*k hát ebből élek meg a lemezekből
    de ez nem jó enm szabad iylet csinálni ejnye bejnye
  • Csesza
    #745
    jah értem :DDDD
  • bld
    #744
    hát meg egy drogellenes műsorra meghívni oylan embereket akik a szövegeikven nyíltan beszélnek arról h szívnak meg osztanak, elég furán jött volna le:) én erre gondoltam amúgy
  • Csesza
    #743
    mohamen :DDDD

    amugy meg az akph,subbass,hősök kicsit húzós lett volna pénzügyileg ígyis 1500HUF volt a belépő...
    és nem csak egy csapatot/embert akartak meghívni hiszen ez egy 1éves évforduló volt...
  • bld
    #742
    legnagyobb arc:D:D egy igazi fergeteg, ő tud élni:D:D:
    a magyar sznúp dágg:D:D
  • Maco13
    #741
    mohamen bazmeg :D csak ő hiányozhatott onnan
  • bld
    #740
    hát csak tod iylen dorgellenes dolog volt és azt állambácsi szereti:)
    amúgy meg miért nem a kezdet fijait hítták vagy mohament nem vágom:D
  • Csesza
    #739
    áááá így annyire nem, de szinte semmi sem lett ezekből a dolgokból mert az eső elmosta majdnem az egész délutánt

    ez a szponzoráció inkább az estének szólt...
  • bld
    #738
    thx:)
    csak néztem h eléggé erőssen szponzorált volt a dolog stb azt hittem vmi nagy komolyság van arra:)
  • Csesza
    #737
    skate park?

    háááát, megmondom őszíntén én nem nagyon szeretem az ilyen dolgokat és annyira nem is vágom hogy melyik városban milyen ezért tehát nem is tudom mihez hasonlítani...
    de sztem nem rossz, van pár ugrató meg egy mini lelátó és annyi...
    majd ha egyszer megint arra járok csinálok 1-2képet
  • bld
    #736
    szexárdon jó a park? én még sosem hallottam róla
  • Csesza
    #735
    kib@szott nagy party volt! RESPECT!
  • Csesza
    #734
    már csak pár óra :DDD
  • djemba-djemba
    #733
    Oks!
  • Csesza
    #732
    én nem...
  • Csesza
    #731
    gondoltam hogy ismered csak nem tudtam hogy használod e:P

    de ha írsz bele most egy hsz-t akkor a topik felugrik a topikok élére és lehet hogy válaszolnak is rá!
  • djemba-djemba
    #730
    Ez igen...ezt én is láttam, csak gondoltam feltételezed rólam, hogy ismerem a keresőt...



  • mabbak
    #729
    kegyetlen látogatottsága van ennek a topiknak :))
  • Fido4life
    #728
    Neem.. Úgy értem, hogy saját albumot, vagy produceri munkálatokat raktatok e fel a lapra...
  • Csesza
    #727
    topik kereső 4ever :D
  • Csesza
    #726
    Üdv! Viszlát!

    IDE