6516
10571093361148553957.jpg
  • Csesza
    #845
    MÉG 1 PARTY :D

    2006.08.28.

    SZEKSZÁRD - RÉGI PICK UP PIZZÉRIA HELYÉN

    - TIBBAHNATION
    - SISKA
  • Csesza
    #844


    Jah és még ez előtt asszem, Szeptember 2.án lesz egy Connections party is!
  • Fido4life
    #843
  • gabber_saviola
    #842
    van mit még finomítani, de nagyon nem rossz. respect nekik
  • Csesza
    #841
    Rapedés(Dugóék) elküldték Fankának, remélem tetszik neki és akkor egy jó minőségű cuccot össze lehet majd dobni
  • Ottto
    #840
    Akkor üzenem nekik hogy vigyék el stúdióztatni mert egy-két helyen alig érthető a szöveg, egyébként salute a csapatnak, és várom az albumot! (:
  • Csesza
    #839
    a véleményeket azér várom mer ismerem az illetőket(haverjaim)...

    ha valameik én lennék akkor azt írtam volna...
  • Ottto
    #838
    Véleményeket? Melyik vagy te???? :D
  • Csesza
    #837
    esetleg ha valakit érdekel 1-2 Szekszárdi empéhárom :)

    Rapedés - Évekig

    Rapedés - Rapedés

    Mc Szúnyog - Egyszer vége

    megj.: mivel nem hiperszuper studióban lettek felvéve az hallatszik de sztem nagyon jo zenék ezek, nekem tetszenek, a szövegeket elég érdemes figyelni mer elég durva főleg az első és a 3. szám esetén
    jo hallgatást - várom az ÉRTELMES véleményeket!
  • Lolarapper
    #836
    Hold ya head a szám címe.. megvaaaaaaaaaaaaaan. :)
    Köszi a linket. :)
  • _Atti_
    #835
    sosem a hagyományos beatekről voltak híresek:) de nekem bőven tetszik
  • bld
    #834
    bankos fless de az üteme nkem túl monoton
  • _Atti_
    #833
    BN_MLKK_Bonus
    egészségetekre
  • _Atti_
    #832
    a privát üzenet nem elég privát? :D
    Nah holnap ha még nem küldöd el esetleg pü-be akkor felveszlek.
  • bld
    #831
    ezeket találtam a youtube-on
  • bld
    #830
    szmájlit nézted volna..
    amúgy keresek pár klippet majd belinkelem
  • Lolarapper
    #829
    A rapszovegek.tk-n is megkérdeztem ugyanezt, és ott az első válaszok többsége az I'll be missing you volt... ezért írtam, h nem az, ha esetleg v.ki arra tippelne. :PPP
  • Maco13
    #828
    vegyél fel msn-en, a tárhelyet csak privátban adom
  • bld
    #827
    hát főleg h egy páfdedi szám...:D
  • Lolarapper
    #826
    Sziasztok! Egyik Notorius B.I.G. számot keresem! V.melyik nap láttam a klipjét,de a végén nem írták ki a címét, csak annyit, h in lovng memory of Christopher Wallace. Ha valakinek van tippje, légyszi írja meg nekem! (Nem az I'll be missing you volt. Azt ismerem. :))
  • _Atti_
    #825
    Aki bújt aki nem számban 6:10 nél kezdődik, de ha adtok tárhelyet levágom belőle azt feltöltöm
  • Maco13
    #824
    tárhelyet tudok adni
  • bld
    #823
    bonusz cucc?
    rakd már fel vhová v iylesmi ha tudod
  • _Atti_
    #822
    hehe hallgatom a bankos norbát erre most veszem észre a bonusz cuccot az 'aki bujt aki nem' végén:) eddig mindig leállitottam nem láttam hogy 15 perc :)
  • slima
    #821
    nézzetek be ide: http://www.187fightmusic.uw.hu
  • bld
    #820
    a minap turkálgattam a régebbi zenéim közt és találtam egy pár raptorz számot, ha vki még nem ismeri a szvinget hallgassa meg sztem nagyon nagy az üteme
  • Dexantreal
    #819
    lent van, jöhet a többi és mégegyszer thanks
  • Maco13
    #818
    sajnos csak 250 megás a tárhelyem, így most csak ezek fértek fel. Ha leszedted szólj és megy a többi is
  • Maco13
    #817
    Braille
    Taxi OST
  • Maco13
    #816
    meg hát :)
  • Dexantreal
    #815
    picit siettem, szal mégeccer

    "Öhm,a nem problem..feltöltenéd újból azokat, mint anno?" = "Öhm, nem nagy problem, ha feltöltenéd azokat, mint anno?"


  • Dexantreal
    #814
    Öhm,a nem problem..feltöltenéd újból azokat, mint anno? Braille, Taxi1,2,3 és a többi. Mer asztali gépemen nicnsenek meg és hát:S...az laptopon volt még, de nemtom, ezeket átküldözgetni msn-n?ja és hogyan oldanám meg ezeket az átküldözgetéseket? Szal, ha nem nagy gond, akkor feltehetnéd újból és előre is nagyon thanks Max leszeded, ha letöltöttem
  • Maco13
    #813
    na vettem fél giga tárhelyet a cégnek de abból sztem legalább 450 mega hip-hop lesz a biztonság kedvéért:D
    Ha elkezdek feltölteni akkor dobom a linket is. Ha van valami spec kívánság h miket tegyek fel akko írjatok
  • bld
    #812
    az lényegtelen, lemész az állomásra veszel egy jegyet és ott megtudod h hányas vágányról megy felszállsz onnan meg már érzésből lehet tolni:D kis söröcske....
  • Dexantreal
    #811
    kb...meg azt se tudom,h merre van ez a Gyomaendrőd
  • bld
    #810
    hát ja csak ki kéne rabolni egy bankot h jól érezzem magam;)
  • Dexantreal
    #809
    aztaaa......elkéne menni
  • Csesza
    #808
    ez A party
  • Csesza
    #807
    B-SONG WEEKEND

    2006 JÚLIUS 13-16 - GYOMAENDRŐD PÁJER STRAND

    NEMZETKÖZI HIPHOP FESZTIVÁL

    CANIBUS (USA)
    AFU-RA (USA)
    MARC HYPE & JIM DUNLOOP (GER)
    2 × ITF BAJNOK
    DJ TIGERSTYLE & WANDAN (UK)
    5×DMC & 3×ITF BAJNOK
    PERVERS (A)
    SEIZU (A)

    AKKEZDET PHIAI / ARTOSCSABA / AZA / BOBAKROME / DEEGO
    DSP BRADAZ / FANKADELI / FHÉSZEK / FULL CONTACT THEORY
    GABÓ / HOMEREKORDS ALLSTARS / HŐSÖK / KÜLÖNVÉLEMÉNY
    LUDDITÁK / MC GŐZ / MIKROFONTOS / PUNNANY MASSIF / RAPSZODIK
    REBELLIÓ / SISKA FEENOOCCHI / SUPPAH & WHERDEE / ZÖLDÖVEZET

    DJ FREQUENT / DJ GERYSSON / DJ KWIKKA / DJ NADIR
    DJ QUICK / GILI / GYÖREMIX! / JERSEY / ROCKSTEADY
    SPEEDY / VINYL WARRIORS / ZSIGABÁ
    FOKAMAN / PLAYAZ / ZILIO / DJ TOUR THE J / PAUL MAD

    HIPHOP / BREAKBEAT / DANCEHALL / REGGAE 1 HELYSZÍNEN!!!


    Július 13-16. között megfordul a világ Békés megye körül: itt lesz egyenesen Amerikából Canibus és Afu-ra, Angliából DJ Tigerstyle & Wandan teszi tiszteletét nálunk, Németországból Marc Hype & Jim Dunloop érkezik hozzánk hasonlóképp, mint az osztrák Pervers és Seizu, ráadásul mindenki csak azért, hogy végre a messzeföldön híres magyar közönséget, azaz bennünket szórakoztassanak. A nemzetközi fellépők mellett itt lesz a magyar underground színe-java, szóval aggodalomra semmi ok! Épp ellenkezőleg! A baráti környezetet, baráti belépők, baráti árak kísérik, amely bőven elég alapot szolgáltat ahhoz, hogy… …a folytatást mindenki képzelje oda! Tudjátok Ti, nem kell magyarázni: hatalmas arcon-pörgés Dél-Keleten! A fellépések mellett - ivás közben - számos programmal szolgálunk még: lesz kosárlabda, freestyle, beatbox, break, beach hangulat, a legdögösebb csajok közül kerül ki a strand szépe, a szomjas arcoknak sörivó-, az éhes szájaknak pizzaevő verseny nyereményekkel – csak, hogy néhányat kiemeljek.
    Mindemellett zsíros basszusok, ütős beatek, RAP sokféle nyelven és a magyar underground!

    Három dologra figyelj oda! Az első, hogy le ne maradj, mert bánni fogod, a másik, hogy tedd magad szabaddá, a harmadik, hogy jegyek csak limitált mennyiségben kaphatóak, úgyhogy az a biztos, ha hamarabb megrendeled vagy a www.b-song.com oldalunkon feltüntetett üzletekben megvásárolod!

    Minden további információt megtalálsz a honlapon, úgy, mint a fellépők biográfiáját, interjúkat, riportokat, a jegyrendeléssel kapcsolatos dolgokon keresztül a részletes programokig, úgyhogy jó böngészést és találkozzunk nyáron kint a gyomaendrődi Pájer strandon!

    Lényeg a lényeg: július 13-16 között B-Song Weekend a gyomaendrődi Pájer strandon! A hazai hip-hop paletta nagy alakjai mellett világsztárok jönnek az USA-ból, UK-ből, Németországból és Ausztriából! Mindezt baráti áron, egy kellemes, igazi lazítós környezetben kínálja a B-Song Crew! Lesz beach, hang, fény, streetball, sör, és ami még belefér!
    Jegyek limitált mennyiségben kaphatóak, így biztosítsd be magad idejében! Ráadásul elővételben olcsóbb is!

    Addig is a legjobbakat mindenkinek!

    Napijegy elővételben : 2000 HUF
    Hetijegy elővételben : 5500 HUF

    Napijegy a helyszínen : 2.500 HUF
    Hetijegy a helyszínen : 6.500 HUF

    A belépőár magába foglalja a strandhasználatot, a sportpályák használatát, autós parkoló haszálatot,
    a díjtalan fesztiválbusz használatát és a napi koncerteket.
    2 napos jegy NINCS !!!

    Bővebb infó : www.b-song.com
  • Dexantreal
    #806
    ezer thanks