6516
10571093361148553957.jpg
  • Maco13
    #885
    saláta->fórum->technika óra
  • lilgame
    #884
    amugy Ti milyen programot ajánlotok még zeneszerkesztésre(készítésre)?
  • Fido4life
    #883
    felvettelek..:)
  • lilgame
    #882
    jól van ok.van összesen 7 alapom ami kész.van 1 haverom aki ma veszi fel az egyik alapomra a szöveget csak ő meg angolul tolja.majd összerakom a 2őt.és összejönne 1 mix:D
    mind1 itt a címem:[email protected]
  • Fido4life
    #881
    Én is erre gondoltam, szükségem lenne néhány alapra, mert tudnék miről írni, csak nincs mire, lopott alapok meg nálam nem pálya..:) HA gondolod MSN-en megbeszélhetnénk a dolgot..
  • lilgame
    #880
    a program neve Magix Music Editor Deluxe 2005. én ezzel csináltam. és ezen a programon belül van többféle stílus külön mappákban pl ha hip hop ot akarok csinálni akkor a hip hop mappában van zenéhez való összes basszus meg ütem.
    örülök h tetszik.
    1 kérdés:nem tud valaki olyan oldalt ahonnan basszust meg ilyenekt tölthetnék le.
    mind1 hogy honnan csak wav formátumban legyen.
    ja és ha tetszik akkor valaki szöveget is írhat hozzá.csak vegye fel én meg berakom alá és betennénk a közösbe.
  • Fido4life
    #879
    Nah majd letöltöm őket, addigis 1 kérdés:

    Mac Mall-től a Ghetto Theme-ot nem tudjátok honnan lehet letölteni ?
  • bld
    #878
    én meg hallgattam az összeset nekm adja egyenlőre sztem a sima rapalap a legjobb
  • _Atti_
    #877
    ezt hallgattam meg, nekem tetszik. Milyen módszerrel állitottad elő?
    én reasonnel/cooledit párossal próbálkoztam egy darabig de nem igazán tudtam kitanulni reasont(nameg nem vot egy épkézláb dobkészletem, innen onnan vagdostam össze a darabjait:) ).
  • lilgame
    #876
    na nézzétek meg én lelépek 1 kis időre
    csőőő
  • lilgame
    #875
    és van még 1 de ez csak demo
    http://d.turboupload.com/d/938030/Newrapshit.mp3.html
  • lilgame
    #874
    és ez csak 1 sima alap.nincs alatt szöveg.
    http://d.turboupload.com/d/937811/rapalap.mp3.html
  • lilgame
    #873
    és itt a másik is http://d.turboupload.com/d/937781/lilgame-notorius_bigyoung_Gs_remix.mp3.html
  • lilgame
    #872
    http://d.turboupload.com/d/937767/lilgame-biggie_remix.mp3.html na itt van még1
    akinek tetszik szóljon!
  • lilgame
    #871
    igen én!na akkor nekikezdek felrakni a többi alapot is csak notorius big szöveg van rajta azt ne figyeljétek
  • Fido4life
    #870
    ennek te csináltad az alapját ?
  • _Atti_
    #869
    és két L-el:)
  • _Atti_
    #868
    2 percemet vette igénybe a feladat:

    Black attack- heartless

    Csak be kellett volna irnod gugölbe hogy black attack(lásd-->#860) mp3..

    halgassátok egészséggel :)
  • graffiti
    #867
    ténnleg én se szeretek leírni kérdéseimet többször de A PROFI film zenéjének rappesített változatának előadóját vagy címét még mindig nem tudom:)
  • Tmac
    #866
    nem fogod (ha tudsz valamit meg oszthatod legfeljebb soiler-er és akkro senki nem haragszik)
  • Ottto
    #865
    Haladok visszafelé az albumokon, jó az is. Csak a One way valamiért nem akar rendesen lejönni....Na mind1 még próbálkozom.
  • graffiti
    #864
    mármint nem válaszoltál csak olvastad...ezzel sajnos nem jutottam előrébb bármien meglepő..
  • graffiti
    #863
    ahhoz képest h 2kor olvastad hétkor válaszoltál:)
    1ébként kösz...majd rákeresek:)
  • _Atti_
    #862
    return to the rustic, twang to death, the rap part2, hungarian dracula,make the world go round,winds from the east,departure.. nah hagyom mert mindet felsorolhatnám:)
  • _Atti_
    #861
    Ha az bejött akkor a köv albumnak tőle a Beats from no mans land-et ajánlom.
  • _Atti_
    #860
    nekem megvolt régen..asszem black attack volt a címe..
  • Maco13
    #859
    már délután 2-kor is tudtunk olvasni, bármilyen meglepő
  • graffiti
    #858
    HY mindenkinek...

    kérdésem az lenne h vki nem tudja az előadóját vagy a szám címét A PROFI(francia film,főszereplő:jean paul belmondo)rappesített váltizatának?

    segítséget kösz



  • Maco13
    #857
    nem akarom elrontani a meglepetést :D
  • Ottto
    #856
    Az egész ilyen elvont. Szerintem jó. Ami nálam eddig nyert az a "hungarian drakula", bár még csak ezt az egy albumot hallgattam meg....
  • Tmac
    #855
    Valaki tudja hogy az osg7 after party-n kik lesznek a meglepetés vendégek?
  • bld
    #854
    hát én msot letöltöttem Carin-t, az első 11 szomt hallgattam meg, de ha iylenaz egész akkor nem sokáig lesz fennt vmi jó számot mondjatok már tőlük
  • graffiti
    #853
    HY mindenkinek...

    kérdésem az lenne h vki nem tudja az előadóját vagy a szám címét A PROFI(francia film,főszereplő:jean paul belmondo)rappesített váltizatának?

    segítséget kösz
  • Ottto
    #852
    Instrumentalokat nézegettem. Kibaszottjók! (Y) Album most csorog....
  • _Atti_
    #851
    Crain Honlap
    Megjelent:Crain & Vanis - Building Blocks LP

    Nagyon durván sikerült, pedig mindig ugy vagyok a zenéjével hogy ennél jobbat már nem lehet csinálni:)
  • bld
    #850
    :) a rend kedvéért:D
    rakosgasd fel, én szívesen meghallgatom
  • lilgame
    #849
    van még bőven ha tetszik.csak a többség alá betettem notorius big szöveget!:D
  • LasDen #848
    Nemtudja vki hogy honnan tudnék posztereket rendelni......a legjobb az lenne ha MO-n lenne...és leginkább 2Pac poszter kéne...
  • Fido4life
    #847
    Csá, holnap letöltöm :P
    Ma csináltam egy anyagot, de nem lehet a mikrofont normálisan beállítani. (recseg, meg tetű halk)
  • lilgame
    #846
    csőő!
    csináltam 1 zenét.
    ezen a linken meg lehet nézni: http://d.turboupload.com/d/894232/lilgame-hey_dj.mp3.html
    akinek tetszik az alap az szóljon!
    előre is köszi!