29
Melyik a legolcsóbb?
  • tom110
    #29
    vettem egy se k800 at és megkellenne rendelnem egy vapot.egy olyta amivel szörfölhetek sokat olcsó és egyenlegből vonja le.honnan kell megrendelnem az smsbe már elfelejtetem a számot.
  • Samballah
    #28
    hali! Nokia N 810 tablet-el lehet vhogy telefonálni? vagy felejtő?
  • BADE
    #27
    sziasztok!
    Vodafone Mobil Internet-et hogyan lehetne megosztani 2 laptop között?(wifivel lehetséges ez?)
  • ryhdeksan
    #26
    hello

    pannon mobil net az milyen gyors kb,
  • pacclacc
    #25
    Érdeklödnék.

    Mobiltelefonal, mondjuk 200 Mb fizetnék, napi hány percet tudnák internetezni 31 napra elosztva??? Aki igy internetezik mondjon nekem valamit. böngészésre kellene, és operát használnék abbol kifolyolag, hogy ne kelljen képeket betöltenie.
  • Herold
    #24
    Létezik olyan mobil internet (asztali pc-hez), ami megfelelő online játékhoz?
  • Helbrecht
    #23
    Kérdés: T-Mobil 3G-s kártyával az alap 3500Ft-on felül kell valamilyen perc vagy egyéb díjat fizetni? Ha valaki ismeri a kártya korlátait, akkor kérem írja le azokat is! Előre is kösz!
  • fm
    #22
    tárgytalan....sikerült utánajárnom.
  • fm
    #21
    laptoppal szeretnék internetezni, ahol csak lehet :)
    kérdezném, hogy csak városban lehet? országúton nincs kiépített rendszer? autóból szeretném használni, persze nem vezetés közben :)

    milyen megoldások vannak? sebesség? nem nagyon vagyok otthon ebben a témában..elnézést
  • ReTeK
    #20
    próbálta már valaki a Gnuboxot (internet mobilon bluetooth-on keresztül )
  • Grusi
    #19
    Kérdésem lenne: a T-mobile-os általánydíjas WAP GPRS-el nem tudok semmiképp sem felmászni netre? Pl Opera Minivel jól jönne néha. Vagy esetleg ilyen célra is elő kell (kéne, eszem ágában sincs) előfizetni a havi 2000 forintos, 50 megás netre? Nincs vmi más megoldás? Előre is köszi.
  • martand
    #18
    Nekem Pannon Data csomagom van havi 3990.-Ft-ért, ezért 250 MB-ot használhatok, amit a feltöltőkártyárol von le a havi forduló alkalmával. A legnagyobb gondom, hogy az állapotjelző nem mutatja, hány MB-ot használtam. Sehol nem találok olyan programot, ami ezt mutatná, pedig jó lenne, ha be tudnám osztani. Igaz ugyan, hogy telefonon keresztül le lehet kérni, de ez mindég egy korábbi, azt hiszem előző nap éjfélig való állapotot mutatja.
  • Gerzson
    #17
    T Mobil reklamjaban 1000 Ft 1000 MB adatforgalom
    errol tud valaki, mert a weblapjukon nem talalok semmi infot akciorol
  • Skyper
    #16
    Ja , és gyó lenne ha működne rajta az UMTS !!!
  • Skyper
    #15
    csasztok
    n tom mé csak EGPRS ( EDGE ) én mükködik a mob-web
    mották h sima GPRS en is elérhető a WEB de Qrva lassú
    ha vk tud nekem mondani mobilt 150000 alatt: 1 mega pixeles kam,
    bluetooth, IrdA( infraport ), EDGE, -kor szojjon
    köcc
  • dcenter
    #14
    Sziasztok!

    Lenne egy nagy problémám:

    VodaGPRS netet használok samsung c100-zal,és a telefon a netre kapcsolódást követően folyamatosan újraindítja magát (kérem várjon,aztán hálózatkeresés).Tapasztalt már valaki hasonlót?
  • Robin Hood
    #13
    Dél Koreában van 1 megabites mibil net. Pár sarokkal arrébb kell költözni. :)
  • Robin Hood
    #12
    A vodafonnál most alapból tömörítik a képeket, ez is gyorsít. De a legjobb ha kikapcsolod a böngészőben a képek megjelenítését.
  • halk
    #11
    A pannonál is van több lehetőség,amit én használok 6250ft/hó. Ezért 500 megányi adatforgalom jár.Itt is van egy internet expressz nevű program amivel sokkal gyorsabbá tehető a net.Akinek csak levelezésre kell, használhatja a 30 megás csomagot, vagy 500ft/hó ellenében forgalomdíjas netet kap.De ha vki sokat lóg a neten,nem érdemes csak az 500 megással foglalkozni.Megfelelő beállítás mellett nagy tömörítéssel jönnek az adatok egy proxy szerverről,pl a weboldalak gyorsabban bejönnek, mint a matávos 56K-s modemmel.A letöltési sebesség 4Kb/sec.Szerintem egy mobil netért ez korrekt ár.
  • OliApa
    #10
    Nos, beléptem a mobil internetezők táborába! A jelenlegi - szerintem - legolcsóbb lehetőséget vettem meg, ami elég a böngészéshez és az emilezéshez. Vodafonos vitamax, feltöltős, 15 ezer volt egy usb-s telóval, 4.650.- ebből lenetezhető. Ez annyit jelent, hogy 3.125 Ft-ért 100 MB adat letöltése fér bele. Ha elfogy, egy sms-el újabb 100 MB kérhető. Ha 12.500-at fizetek bankkártyán, akkor 15 ezret írnak jóvá. Ma kipróbáltam egy szoftverrel, ami jól skálázhatóan beállítja a képek minőségét, kiktatja a mozgó ábrákat, hangokat, stb... Ezután u.az az oldal tized annyi adattal és arányosan annyival gyorsabban jött le. És nincs percdíj, látni hol tartasz, tök beosztós és egy évig ráérsz akkor netezni, amikor akarsz.

    PS: és nagyon szeretem a Mártikámat, aki a menyasszonyom! :))))
  • OliApa
    #9
    A következő lépés egy PCMCIA-s GPRS kártya. Van olyan, amelyik egy CF memóriakártya befogadására és annak helyére egy adapterrel a SIM kártya csatlakoztatására is képes. Ha már ilyen megoldás, jó lenne tudni, működne e egy olyan PCMCIA-s memóriaslotban amelyikben azért több fajta memkártya is feldugható. Többek közt persze a CF-is. A telefonom MMC-t, a fényképezőm SD-t használ.
  • OliApa
    #8
    Egyrészt nincs állandó költség, másrészt körbe vagyok véve net lehetőségekkel és lehet, hogy 2 hónapig sem használom a mobil netet.
  • OliApa
    #7
    Vodánál az a helyzet, hogy a legolcsóbb, 3.125.- Ft-os Rock and Roll előfizetésért, továbbá újabb havi 3.125.- Ft Internet díjért 200 MB forgalomig lehet nyomulni. Vagy feltöltőkártyával szintén 3.125.- Ft-ért, 100 MB-ig. Utána lekapcsol a net, nem tudsz túlköltekezni. Asszem az utóbbit választom.
  • Pyx #6
    voda 200mbig mostis fixáras
  • Weasel
    #5
    És a fő probléma az, hogy vezeték nélkül csak a GPRS megfizethető, tehát sajnos nem vagy túl jó helyzeten :(
  • Weasel
    #4
    Sajnos a voda régi csomagjához hasonló nem létezik mostanság, valószínűleg a Pannon a legolcsóbb így.
  • OliApa
    #3
    Sajnos. Pedig a sebesség nem lenne fontos, csak emilezni és böngészni kellene.
  • RaSTaBaNDiTa
    #2
    pannon gprs net van belőlw általánydíjas is ami asszem adatmenyiség függő
  • OliApa
    #1
    Sziasztok!
    Régen volt a Vodának havi díjas, korlátlan mobil internet elérése. Most úgy tűnik egyik szolgáltatónak sem. A forgalmi díjastól meg kiráz a hideg. Van valamilyen megoldás, hogy egy laptoppal az ország bármelyik pontján fixáras internet elérés legyen?