63
Shadow of Rome
  • Seth
    #63
    Nincs PC-re
  • tedem
    #62
    Sziasztok!
    van ez a játék PC-re!!
    Me ha van írjátok meg a [email protected] hogy hogyan és honnan lehet leölteni!
    Előre is kösz!
    Bence
  • megalodon
    #61
    oksa! Köszönöm a gyors választ!
  • Jissi
    #60
    Ahogy beér a fórumra, beszéljen a tőle nyugatra álló polgárral. Utána álljon fel a szónoki emelvényre és győzze meg a népet, hogy rohamozzák meg a szenátust. Utána menjen a Senate House-hoz, ott be bír osonni majd. Bent keresse meg Cicero-t.

    http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/919760/40845
  • megalodon
    #59
    Szevasztok!
    Segitséget szeretnék kérni,aki tud segitsen!
    Egyik ismerösöm elakadt(én nem játszom ezzel a játékkal de mondta hogy hol).
    Arénás harcokután mászkálni kell egy szöke hapival különbözö városokba és nemtudja mit kell csinálni! Vannak békák amiket föl lehet venni,vannak polgárok akik beszélgetnek,vásárolgatni lehet a piacon meg ilyenek. Itt mit kell csinálni?
    Köszi! Szevasztok!
  • vente
    #58
    bocs hülyeséget gépeltem
  • vente
    #57
    a szenátus háza elött?
  • Jissi
    #56
    Ha jól emlékszem akkor a kapu körül levő civileket lehet fellázítani és megzavarják az őrt.
  • vente
    #55
    kihez kell beszélnem???????
  • Jissi
    #54
    Talk to folks, but take note of the back door to your immediate left.
    That's your way in, while the guard is distracted by the mob.
  • vente
    #53
    hy 1 napja van meg a game és leköteleznétek ha tudnátok segíteni . a szőke fiuval vagyok amikor másodszorra kell besurrani a senate hous ba úgy tudom kell valiamit venni nemtudjátok hogy véletlenül mit?
  • Solidus
    #52
    Elösször is ne menj közel hozzá ha van rá modod,mert a harci fogat kerekei elöbb-utobb csúnyán szétzuzzák a te fogatod kerekeit.Amikor a muksok a körök elején befutnak egy fegyverrel akkor általában a hosszú lándzsákat,bárdokat vedd fel azt azzal apritsad!Nekem igy összejött egy kis kinlódással...
  • Solidus
    #51
    www.gamefaqs.com
  • qtas
    #50
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne. Van valakinek ötlete, hogy hol találom meg a végigjátszást magyarul? Nagyon fontos lenne. Köszönöm előre is, Qtas
  • Ortopéter
    #49
    Nincs ötlet arra hogy verjem meg a fogatversenyen azt a rózsás f...t?
  • serv
    #48
    Végigtoltam! Szerintem király gém!
  • Ortopéter
    #47
    Na végre sikerült.
    Persze már mwgint elakadtam. De megoldom. remélem.
  • serv
    #46
    Ha a helyét el nem hagyó utolsó őrre gondolsz, akkor úgy, hogy az előtte elvágódott őrnek felveszed a ruháját, és a nála talált barbár maszkot. korsóval a hátad mögött odasétálsz hozzá, helyesen válaszolsz, majd amikor hátat fordít nyakon csapod.
  • Afe
    #45
    sztem a 41#-ben megadott leírás biztosan segítene rajtad, én is az alapján jutottam túl egy nehéz részen..
    a végső küzdelmek igencsak megizzasztottak, de azért sikerült végig vinnem.
  • Afe
    #44
    csapkodd a lovat, csak vigyázz túl ne hajszold, mert akkor besokkol és lelassul.
    van vmi kijelző féleség ami töltődik, ha ütöd a gebét.
  • Ortopéter
    #43
    Na akkor te vagy az én emberem.
    Te már túl jutottál a banános, barbáros résznél. Mit kell csinálni az utolsó sarok utáni őrrel?
  • serv
    #42
    Sziasztok! A fogathajtós résznél járok, de még nem sikerült rájönnöm, hogy kell vezetni. Sehogy sem sikerül olyan gyorsan menni, hogy a többieket utolérjem.
  • Jissi
    #41
    Ne hisztizz.
    http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/shadow_of_rome.txt
  • Ortopéter
    #40
    Na úgy látszik ennek a játéknal is annyi. Már vagy húszszor neki ugrottam annak a résznek. Semmi. Inkább hagyom a fenébe. Pedig fasza egy game volt.
  • Sharinghan
    #39
    www.gamefaqs.com

    Itt találsz leírást, asszem nekem is úgy sikerült! Egy csomószor volt úgy, hogy hagyom az egészet a picsába....
  • Afe
    #38
    1értelmű, hogy nekem is bejön a game, különben nem játszottam volna vele olyan sokat.
    tegnap elővettem, hogy átküzdöm magam ott ahol elakadtam régebben, de csak az agyam b@sztatta fel..
  • Sharinghan
    #37
    Pedig szerintem ez egy faszályos játék, csak a vége felé túl sok a harc!
  • Afe
    #36
    akkor sorry..
    nem igazán találkoztam még olyannal, aki végig játszotta volna ezt a rakás sz@rt.
  • Ortopéter
    #35
    Hát nem tudom.....
    Mert itt barbárok vannak oszt csak elkezd kajabálni. Már azt is kipróbáltam, hogy felvettem a barbárok gönceit de úgy is ugyan az az eredmény.
  • Afe
    #34
    ha jol emlékszem oda kell menni hozzá római cumóba és helyesen kell válaszolni, de nem biztos mert már rég nyomtam...
    de estleg ha később abszolválod a Great Arena : Round VI pályát, írd le léci, hogy sikerült, mert én ott ragadtam le :(
  • Ortopéter
    #33
    Hát én még mindig ott vagyok a banános ügynél. Mit kell csinálni az utolsó emberrel a sarok után? Segítsen valaki! Légyszíí
  • hiba
    #32
    En azzem meg itt nem vagyok de vmi bananrol beszeltek ugy remlik :)
  • serv
    #31
    Sziasztok! A gladiátoros rész után vagyog és Oktáviánusszal bolyongok. Most van piac, de nem tudom mit vegyek. Kell valamit venni egyáltalán? A szenátusba sem engednek be. Mit kell tenni? Help!!
  • hiba
    #30
    Na sikerult thx.
    Most tartok a galdiator iskolaban de ez mar nem olyan kafa mint eddig az utasitasok miatt mar a fejem is belefajdult...:(
  • Afe
    #29
    asszem nyomogni kell gyorsan a 4zetet
  • hiba
    #28
    Hogy lehet megfolytani a romai katonat?
    Rateszem a nyakra akotelet utaan nyomm megint a gombot nyuglodik vele fel parcig majd a katona elrug magatol aztan kaput...menekulhetek
  • petyka2
    #27
    Ennek a"résznek"az elején lett a tököm tele,-pihentetem...
  • Ortopéter
    #26
    De van a végén egy arc aki semmit nem csinál. Nem indúl el a banán felé
  • petyka2
    #25
    Dobd elé a banánhéjat,a hülye megindul amikor visszafelé fordul olyan béna,hogy elesik...ez elég gyenge,szerintem...
  • hiba
    #24
    az elotted szolo is addig jutott nem?
    amugy octavianus szoke pocs :)