180
nyahh? :OOO
  • DJ_HELL
    #60
    Balatonfüred columbus!!!!!isteni a tarsasag a csajok stb...........
  • burkusdió
    #59
    Veszprémben nagyon jó hely a Bárka és a Bambusz!!!!!!444444444!!!!!!!!

    (azok közül,amiket fel tudtunk térképezni osztálykirándulás alattt ;))))))))))))))))))))))999
  • Buddy
    #58
    ahol normális muzsika megy...Ráday, Zöld Pardon kedden, csütörtökön és vasárnap...

    ezekből a tücctücc szemetekből már bőven elegem van...na meg az ott megforduló söpredékkel...nagypofájú, bunkó tajparasztok, akik villogtatják a slusszkulcsot és a mobilt
  • Tufa
    #57
    G-pontban ilyen embert még soha nem láttam, vagy neked full üres a szobád... G-pont kifejezetten nem az a hely ahol a pénzes gyerekek feltünnek éjszaka. Ne dölj be a kövekel kirakott nyakláncoknak... Egyik sem igazi, csak mind felakar vágni. Azt a fajta zenét kedvelő tényleg pénzes gyerekeket a mediterránban vagy a süsfelnapban láthatsz.
  • zsilike
    #56
    TRAFO,A38?KULTIPLEX
  • magus
    #55
    nem, csak azért bassza a szememet, ha a csokan annyi ertek van mint az en szobam, es leri rola h egy szar ember:)
  • Tufa
    #54
    Pénteken Soho Londonban voltam, szombat B7
  • krisztike
    #53

    BOLDOG SZÜLINAPOT !
  • FeketeFény
    #52
    Home, Pacsa, Sonic
  • RIZLA
    #51
    Trafó...
  • lamase
    #50
    áááááááááá
  • burkusdió
    #49
    home-made party rulez! ;)
  • lamase
    #48
    csavok bejonnek mi?:DD:
  • franco
    #47
    pasizni jársz oda?:)
  • magus
    #46
    gpont kicsi, tele van emberel, mozdulni nem lehet, habar az en szemem edzett, a fustot nem birtam elviselni, es mellesleg a csajok nagyresze bekepzelt kurva. a csavok akik odajarnak meg haaaaaaaaaaaaat:
  • lamase
    #45
    dehogynem, pont partiznak azert nem irnak
  • franco
    #44
    Mivan? Senkisem partizik?
  • Tufa16
    #43
    enni nem hiszem. sztem beugrunk, köszöntünk, lenyomunk pár tequilát, és irány tovább :)
  • cyrus #42
    nemtom.... enni is akarsz ?

    ennyire azért nem gáz, csak ugye általában ki kell ilyen helyeken fizetned a helyszínt is, ami itt elég jó helyen van, de mind1.
  • Tufa16
    #41
    valami születésnapi bulira hívtak oda, lassan készülődnöm kéne :)
    15rongy elég lesz oda?
  • cyrus #40
    beülős feelinges kávézó...olyan mint ezer másik. egyetlen egyszer voltam, meg lehet inni valamit, nővel pl fless elmenni, de ne rendeljen sokat mer drága :D
  • Tufa16
    #39
    igen az
  • cyrus #38
    bpesten liszt ferenc téri buena vista ?
  • Tufa16
    #37
    Valaki hallot már a Buane Vista nevü helyről? milyen?
  • lamase
    #36
    kecskemeti vagy?
  • nemcsakfeel
    #35
    És ott is szoktál hülyeségeket kérdezni?
  • Gabesz amd64
    #34
    Pubba! Lokomotívba!! az ám a pöpec hely!legkisebb zuzás volt ott!Egy csóka leejtett egy poharat egész véletlenűl!
    Erre egy csávó (be volt *asszva mint a csacsi) túlordítva a zenét ami nem volt halk!!

    Ezaz ZúZATOK erre csak repültek a poharak!
    Előtte két disznólány kivitte az ablakot!Az egyik csaj ordít a másikra : Te hülye lotyó mondtam hogy ne lökdöss! áhh mondom késsz ez a hely!
  • PResident Evil
    #33
    HÁpsszt !
  • lamase
    #32
    pszt!
  • PResident Evil
    #31
    tudtommal még nem cseréltünk törzshelyet...
  • lamase
    #30
    nah, irany gumiszoba, ne itt szpemelj
  • PResident Evil
    #29
    ez aztán a topic :)
  • Tufa16
    #28
    wwá, nem rólad hanem dichterről :)
  • lamase
    #27
    hol lattal te rolam kepet ? :DD
  • Tufa16
    #26
    LOL, dehogy :D Amugy lehet hogy láttál már minket. Egy elég nagy darab csávó vagyok, széles, rosszarcú legény :) De ha megnézed a fórumozok képtárában, ott is ott vagyok. Én megnéztelek, dereng vmi, mintha már láttalak volna
  • lamase
    #25
    bocs, felreolvastam :DD ugy ertettem 13-14evesekkel mokaztok ?DÉ:?SD:S?D
  • lamase
    #24
    13-14??????????????????????????? omg min a 17 :D
  • Tufa16
    #23
    Télleg előfordul néhány szemetgyönyörködtető leányzó arra fele... :)
    Mi haverokal a sok kis 13-14 évesek keménykedésén szoktunk mókázni... :) Amugy ismersz ott valakit akit esetleg többen ismernek? :) Martos esetleg?
  • VinylToy #22
    mintha lenne szórakozóhelyes topik
  • Loál János #21
    Sehuva.