21
Régi motoros műsor eurosporton,mikor különböző motor szerzeményekkel kellett minnél magasabbra felmenni egy meredek hegyoldalon
  • CSOCSO
    #21
    ja. ez egy latvanyos sportag
  • JAG1
    #20
    Hihi...

    Így jó egy év után:

  • JackDaniels #19
    Pedig neked van igazad.
  • fifi
    #18
    akkor nem egyre gondolunk... passz.
  • N1
    #17
    Érdekes egyik hillclimbes oldalon se láttam még nyomát se mint amiről beszélek, csak annyit, hogy régi négykereküekkel furkáznak hegyi utaokon.
  • fifi
    #16
    Azaz! Ne nézz már madárnak, sőt ha kíváncsi vagy anno Sirokon én is csináltam ilyet találkozón, amikor megvolt a KTM...
  • bobka
    #15
    épp mostanában jutott nekemis eszembe.szerettem nagyon :)
  • N1
    #14
    ahm, ez nem az lesz, itt szigoruan egy meredek hegyoldalon kell minnél magasabbra menni,persze legtöbbször emberke feljut egy ideig, és v sikerül ott megtartania motorját, vagy pedig motorja nagy tripla szaltokkal visszatér a lejtő aljára:ÐÐÐ
  • fifi
    #13
    A műfaj neve hillclimb

    és olyan csillagrombolókkal nyomulnak, amik minden műszaki rémálmomat túlszárnyalják-jó értelemben-
  • N1
    #12
    Mikor? és hol?:)
  • Roll
    #11
    Én a múltkor ilyet motoros szánnal láttam, de nem az eurosporton volt, ha jól emlékszem.
  • N1
    #10
    minek jösz be ha nemtudsz a topikhoz kapcsolodót irni? poénkodni menj a gumiszobába
  • skristof
    #9
    zárhatós-bannolós?
  • Chaos Mad
    #8
    jaja
  • mukika
    #7
    nem. egyszer már törölték, mert a topicnyitó nem tudott 2 napig hozzászólni...
  • Garfield
    #6
    Csak nekem ismerős a topikcím?...
  • N1
    #5
    és vki tudja mi volt a hivatalos angol neve? ha volt?,
  • ZsirosKenyer
    #4
    én ezen nőttem fel:) de mostanában már valóban nem látni sehol ilyen műsort.
  • N1
    #3
    én is imádtam, csak mostanába nem látni ilyet:(
  • Bandew
    #2
    Azt nagyon szerettem nézni, de már régen nem láttam.
  • N1
    #1
    nah aki tud vmit róla, netán mostanába is van még?