9798
  • Duddits
    #18
    Kidobtad?? Miért nem adtad nekem?
  • Amiga
    #17
    Én a magam részéről pár napja dobtam ki az összes TRD-t (mind a kettőt), annyira felnyomta az agyamat. Nincs bajom a nehéz játékokkal, de más, ha egy program DIREKT SZIVAT. Úgyhogy felraktam helyette a F1 Challenge-t, ott legalább van időmérő edzés is :-))) .
  • Duddits
    #16
    Nem tudom miért, de a Far Cry után angolra változott a billenytűm és azt se tudtam mi, hol van. De szerencsére mostmár jó.


    50%-ig jó volt, utánna már nem nagyon.
  • ToMy_
    #15
    Vazze. Most kellene suliba jarnom. Ha igy te harmas vagy, en nyolcast kapnek.
  • Skynet
    #14
    Akármilyen is lesz a védelme feltörik ahogy kell...:)
    Amúgy nemtom miért várja mindenki ennyire szvsz a 2. rész már egyenesen a szar kategória volt legalábis amikor a játék kb 50%-tól szinte csak úgylehet nyerni hogy nem jóíven kell autókázni hanem ellenfélről lepattanva kanyarokban meg imádkozni hogy az első kanyarban a szar MI ne zúzza porrá a kocsit....Plussz amikor 3 kör alatt kell 1.-nek lenni 18. helyről......Kellemes.....
  • Duddits
    #13
    M;g a megjelenest se tudjuk, meg csak ez a 3 kep van es te mar a vedelemmel faggatsz :]
  • Kit--Kat
    #12
    de jó, végre Ferrari is lesz benne, már vártam
  • gizmoplayer
    #11
    És milyen védelem lesz benne!! :)
    Starforce 28?
  • Duddits
    #10
    Nem tudom. Még csak ez a 3 kép van róla.
  • Nadi
    #9
    Mikor jön ki?
  • Duddits
    #8
    Mer? Csak mert 3-as vagyok magyarből?
  • DanielT
    #7
    Egy akkora ban, hogy leszáll a fejed :DDDD
  • Duddits
    #6
    Köszönöm.


    Kiváncsi vagyok mi fog kisűlni belőle.
  • hiba
    #5
    ujjabb :)
    ilyet nem lattam mar elemi ota :)
  • hiba
    #4
    ismet nagyszeru grafika fostalicska szimulacio?
  • DanielT
    #3
    Ezigen! Az alcímben a helyesírási hiba se volt semmi, de ez a kép tényleg zseniális :D
  • Duddits
    #2


  • Duddits
    #1
    Hello!

    Hát örüljünk! Jön a következő rész.