55
Tanármajmok húzzanak innét
  • samebadi
    #55
    Én náluk kaptam, mert a másik webáruházban már nem lehet kapni.

    http://www.uvweb.weboldala.net/Untitled-1.html
    Csak ajánlani tudom, nagyon rendesek voltak és nekem a telefonálástól számítva egy órán belül házhoz is hozta a srác!
  • klingiboy
    #54
  • klingiboy
    #53
    Ha kell valakinek puska toll 500 ft /db + posta vagy személyesen átvehető. további info: [email protected]
  • bmw528
    #52
    bár látom régi bejegyzés de most baromi aktuális, én is beszereztem egy pár puskatollat, többek között tekercses infótollat
    elég jól szuperál :-)
    http://www.netenvegyen.hu/
  • malicobra
    #51
    Szia
    Mp4 karóra a legjobb: E-book olvasóval
    txt fájlok olvasása dolgozat közben.
    www.legjobbelektronika.hupont.hu
  • tothsandor45
    #50
    Ha valaki nem regisztrált tag és tudja a választ akkor: [email protected]
  • tothsandor45
    #49
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy honnan lehet szerezni tekercses puskatollat? Vagy valami jó ötlet? UV toll és a súgógép nem jó.
  • Huncolin
    #48
    hogy hozzátegyen, van még (már 3650-re is) függvényrajzoló progi, de van rá excel is :) ,érdemes Nokiát venni, az a király puska-teló
  • Huncolin
    #47
    szóval a 6230 egy Nokai telefon, de hozzáteszem, hogy már a Nokia 3650-es is tudja, és minden olyan Nokia, amelyiken van "Jegyzet" funkció :) ja és nagyon hasznos
    Ui.: ha a tanár mégis elvenné a telót, előtte kapcsold ki nálam müködik
  • Vlala #46
    Én láttam hasonlót a 100 Ft-os boltban, ahol ki volt írva, hogy "Minden 280 FT" (bár nem értem, hogy akkor miért 100 Ft-os bolt...)
  • cold-fire
    #45
    Dobjatok egy mailt! nálam kaphat mindenki! Budapesten !! 'db-toll 1000-ft NAgyon király!
  • Thanatos
    #44
    höh
  • CSOCSO
    #43
    kb 5-5 cm es lapra.. 3 vagy 4 es betumerettel mindket oldalra nyomtatva kb egy oldalnyi tananyag zsufolhato ossze.. vagy meg tobb... ropdolgozatokra 5 os... nagydolgozatokra min 3 as de lehet 4 es is... nomeg nem csak 5-5 cm es papirokkal lehet dolgozni...
  • Zadom
    #42
    Ajánlom figyelmetekbe aezt a linket itt, megtaláljátok a tollat.
    http://teszvesz.hu/show_item.php?item=71992721
  • martons
    #41
    Van eggyeltalán itt v.ki aki Győr-Moson_sopron Megyei!?Mert az írjon! FŐLEG HA TUDJA HOGY A KÖRNYÉKEN HOL LEHET UV-tollat KAPNI!!!! :-0...Köszi!
  • martons
    #40
    Hééé!fifi!Elmondanád nekem mire gondoltál amikor ezt írtad:...{Másik, hogy a 6230-ra fel lehet tölteni txt.-t. Azt meg, mégha a tanár észre is vesz, nem vagyok köteles odaadni neki...}Mondjuk mi az a 6230-ra fel lehet...Mire gondoltál azzal hogy 6230-ra?????HAAAAAAAA!? Még írj vissza nekem és válaszolj!KÖSZZ!
  • martons
    #39


    Milyen PPUUSSKKAATTOOLL???!!!Mert nekem is kéne!

  • martons
    #38
    Milyen PPUUSSKKAATTOOLL???!!!Mert nekem is kéne!
  • Mihail
    #37
    gyerekek nekem nagyon bavált ez a puskatoll
  • Vlala #36
    jajhaggyámá.
  • Mihail
    #35
    figyelj Lajoska aki a gumiszobába bejáratos 11 témával az ne dumáljon nekem.

    mi a bajod a témával?

    testnevelés tanár vagy, hogy ilyen keménynek képzeled magad?

    nézd egyáltalán nem vagyok se két méteres, se szekrény, de elég szálkásak és rugalmasak ahoz az izmaim, h a katanámat átdöfjem egy ilyen mellkasán mint te, annyi idő alatt, h levegőt se fosz tudni venni. úgyhogy ne fenyegetőzz itt nekem, mert én csak poénból írtam az ált.os sulis dolgot, nekem is van Moszkva téri múltam

    az astoriához meg nem lusta vagyok elmenni, csak 20km-re pestről nem pazarolnám fölöslegesen az amúgy is drága benzinmt 1 toll miatt. vetted?

    a második bekezdésednek semmi értelme, mert nem a történés fontos a világban, hanem a megélés, az emberek működése, ezért nem értetted meg amit mondani akartam. nem kell bejárni az univerzumot ahoz h megértsed az összefüggéseket, csak itt és most világosan kell látni, h mit hozok létre és h milyen helyzeteket vonzok be a életben, mert minden történés tükröt mutat számunkra.

    ÉN AZT GONDOLOM, H NEM ÉRDEMES EGYMÁST SZAPULNUNK, ÚGYHOGY EGYEZZÜNK MEG ABBAN:
    1. H ÉN NEM A TANÁROK ELLEN VAGYOK, CSAK POÉNBÓL ODAÍRTAM AZT H IDE UGYEBÁR ŐK NE JÖJJENEK
    2. TE NEM AKARTAD SZIDNI, AZ ANYÁMAT, ÉN PEDIG NEM BASZOGATLAK EZÉRT TÉGED

    az biztos, h agresszióval csak agressziót hozunk létre, ezért nyugodjunk meg és nézzük meg h mit mutat mindez számunkra, hol reagáltunk tortzul(indulat.stb.), és nehidd, h most visszakozok, csak ahoz egyszer végre az emberek együtt tudjanak élni, ilyen lépésekre van szükség, értelmetlen lenne most egy ilyen vite miatt találkoznunk és hegylakósat jáccanunk kardokkal , véresre vernünk egymást fejét, mint pl. harcosok klubjában,

    úgyhogy peace man
  • Vlala #34
    valaki zárja már ezt a "fontos témát".
  • Vlala #33
    Na figyu, te presztízs-és pénzközpontú lusta disznó (vagy nevezzelek az esszéid alapján egyszerűen majomnak?):
    Az n+1. hozzád hasonlóval hoz össze az SG, herótom van az ilyenektől.

    Első bekezdés: Te kezdted, én nem szidtam, csak visszaütöttem a szervát. Sérttődj meg. Már kéertem érte a büntimet.

    Megnézném, hgy engem tököntérdelsz, előbb törne el a lábad. Jó, tudom, monitor mögött mindenki 2kétméteres kigyúrt állat, aki a harcművészeteket jelöli meg hobbijának, mer' az bejön a csajoknál. De szvsz az, aki nem bír elmenni az Astoriáig, inkább topicot nyit a "hozzatoknekemegypuskatollatazAstoriától" címmel, az harcművészetet csak a MKTben tanulhatott... tudod, előre+előre+kisütés :-P

    Az én sztorim a következő: egyszer egy nagydarab HVCS beszólt nekem, na nem majmot, hanem durvábbat. Ugyanilyen nyugalommal mondtam neki ugyanazt, amit neked válaszoltam, erre sértődötten körbenéz, hogy hallottátokemitugat, aztán megpróbált megütni. Eltört a karja, sírva rohant el, pedig egy perccel előbb még nagyfiú volt.
    Szóra szóval, tettre tettel felelek.


    Második bekezdés: a problémák kivetítése wa világra, azért lopok, mert már őseink is rablóhordákban éltek, és háborúztak egymással, és ott volt a két világháború, az Észak Dél ellen, meg a többi szörnyű katasztrófa.
    Megjárjuk a zenkört, teszünk egy kirándulást galaxisunkon kívülre, hogy teljesebb képet kapjunk a Világ hogyanmikéntjéről, aztán visszajvünk, és mindentudóként minden apróságot megmagyarázunk világméretű példákkal. Én is kezdhetném azzal, hogy nyílt anyázás már a Lwear királyban is volt, innen vettem a művészi idézetet. Nem fogom ezzel kezdeni. Szerváltál, válaszoltam. Ennyi.

    " jövőre én is fölveszem a tanárszakot" az innéttel meg a Hol? kérdésre adott "általánosba" válaszoddal inkább a muszálydzsekit vedd fel.

    Különben is, fel nem fogom, miért kell egy édesanyázáson ennyit görcsölni.

  • Mihail
    #32
    ja és ne szidd az anyámat, neki aztán végképp semmi köze hozzá

    emléxem 1szer még általánosba (LOL!), szidta 1 gyerek az anyámat, úgy tökön térdeltem, h összeesett a kis hülye.
    azóta már pár év eltelt, kifejlesztettem némi önfegyelmet, de néha
    igencsak elszakad a cérna, úgyhogy nem ajánlom az anyázást

    a családja az mindenkinek szent, antropológusok biztos ismerik ennek
    a pszichológiai hátterét, h vki mennyire védi a családját, ezért ideje lesz nekünk magyaroknak megtanulnunk, h ne hozzátartozóit szidjuk valakinek, mert nálunk sajna ez elég jellemző

    ja és akkor megjártuk a zenkört, mert visszaértünk oda, h "akinek nem
    inge ne vegye magára" (-->alcímet természetesen)
    ha ennyire felidegesít az alcím, akkor a pszichológia szerint, valószínüleg nagyon is vonatkozik rád, mert ugye sosem másokban van a hiba hanem a megélésünkben és a működésünkben
  • Mihail
    #31
    pfff
    1. ha személyeskedésnek veszed, akkor az a te bajod.
    2. egyébként az astoriánál levő toll miatt kellett a téma, mert nem akarok oda hiába elmászni
    3. jövőre én is fölveszem a tanárszakot, de nem leszek olyan fallosz(szavaiddal élve), mint te, h elmenjek tanárnak, mivel a szakma semmi prisztizzsel nem rendelkezik kishazánkban

    fel nem fogom, h miért kell ettől az alcímtől begörcsölni..
    mondjuk tanárnak ált.ban görcsös pöcsök mennek :D,
    de ez se vedd személyesnek :D, én csak a sokéves tapasztalat alapján
    általánosítok :D
  • Vlala #30
    ... és akkor még a kedves "húzzanak innét" felkérésről nem is ejtettem szót.
  • Vlala #29
    Nem fogom visszafogni magam.

    Témanyitó: 1: tanármajom a jó <cenzúrázott jelző> ésdesanyád.

    2. Ha már internetes fórum kell ahhoz, hogy egyálatalán puskázni tudj, megvan rólad a véleményem. Egy jó nagy darab fallosz vagy.

    3. Modik: kérem a büntimet az anyázásért és a téma alcímének változtatását, esetleg javaslom a gumiba való áthelyezését.
    Köszönettel:
    VLala
    gyakornok tanár :-)
  • nemcsakfeel
    #28
    ez elég evidens, érdekes tanáraid lehetnek..
    egyszerű, félrenéztél kapa.. bizottság előtt megismételheted.
    papíron és tollon kívül más is van 2 méteres körzetben? kapa..
  • fifi
    #27
    Mert mit tud tenni?
  • nemcsakfeel
    #26
    ahol lehet számológépet használni ott nem gond, nálunk pda-kat használnak erre, ( amíg be nem tiltják :), nem csak szöveg fájlok hanem táblázat, exceles cuccal már igazán jól lehet nyomulni :)
    mondjuk vhol már be van tiltva a függvényrajzolós számológép, szal ott már nem használhatsz ilyeneket..
  • Mihail
    #25
    figyeljetek az 500 fős előadóban akkor ha csak százan vizsgázunk király 1 ilyen cuccer, és pl. a logika tételeket hiába dolgozom ki, akkor se fogom tudni
  • Mihail
    #24
    az nem para, de nem tudod véletlenül a fegyverbolt vmilyen elérhetőségét??
  • Amse
    #23
    Sszerinted ezt hányan tartják be?Nálunk volt olyan is, hogy lefotóztuk a matekpéldákat és bluetooth-on átküldtük egymásnak aztán arról leírtuk.
  • Sadist
    #22
    Legtöbb iskolai házirendben benne van, hogy óra alatt nem lehet bekapcsolva a mobil.
  • Taranov
    #21
    Hát nem támadhat meg, ha nem adod ki a kezedből, nem nyúlhat hozzád.
    Viszont ha már idáig jut a dolog, simán kirúghatnak.
  • hen-tes
    #20
    nem vagy köteles odaadni ?
    ez biztos?
  • Taranov
    #19
    Ezt nem mindnhol lehet megcsinálni :(
    Csak ahol lehet telefonon számolni, mert egyébként necces elővenni is, ha meg nem adod oda, rovást kapsz, jobban járnál az 1-essel.
  • Johnyy
    #18
    Egyik orán fulra megtanultam dogára,, befelyetem a dogát aztán meg amíg a többiek írtaqk addig végigvittem 2 pályát telon,, szal szimánki lehetett volna telobol nézni a dolgokat
  • fifi
    #17
    Én 5-ös betűmérettel nyomtatok puskát. Néha 20oldalt adjusztálok :)
    Másik, hogy a 6230-ra fel lehet tölteni txt.-t. Azt meg, mégha a tanár észre is vesz, nem vagyok köteles odaadni neki... :D
  • Random_
    #16
    Na ja amikor még kézzel írtuk a puskát én is úgy tanultam meg és nem is használtam már órán.
    Persze a mai fiatalok már írni is lusták. :)