23
A program segitségével a telefon felolvassa a beérkezett üzeneteket.
  • fzoli990
    #23
    Akkor most felvilágosítok mindenkit!
    Mondhatjuk úgy is hogy 4féle telótípus van:
    1. Sima oprendszerő telók (Sony Ericsson T100, Siemens C62...........)
    2. Sima oprendszerű JAVA telók (Sony Ericsson K300, K500, K700, Siemens C75...........)
    3. Sima oprendszerű, fejletebb JAVA telók (SE K750, D750, W800, W810, W900, W550)
    4. Symbian telefonok (Nokia 6600, 6630, 7610, 3660, SE W950..........)- és egyelőre csak ezekre van SMS felolvasó!

    Olyen propgramokat, amelyeknek hozzá kell férni pl. a telefon fájljaihoz (pl. képnézegető, képszerkesztő, video, hangszerkesztő progi), vagy a Bluetoothoz, vagy az üzenetekhez vagy a telefon más egyéb részéhez, ilyen programok csak Symbian operációs rendszert futtató telefonokra lehet letölteni (vagy esetleg akinek van annak PDA-ra, vagy más kéziszámgépre)!
    A többi egyszerű szoftverrel felszerelt telefonra (pl.: SE K széria, megmég sok egyszerű kis telefon) ilyen programok nincsenek!
    Bár ez mára egy kicsit megváltozott, mer pl.: az SE K750 és ettől fejlettebb SE telók is "nem Symbianos" telefonok, de ettől függetlenül ezeken direkt külön megcsinálták hogy a JAVA alkalmazások hozzáférjenek a fájlokhoz, meg a blútuszhoz, meg az infrához is! Úgyhogy ha valaki talál egy SMS felolvasó JAVA progit (ami JAVA-ban szinte biztos nincs), akkor az új SonyEricssonokon lehet hogy megy. Nekem van egy SMS Reader programom, de az Symbianra van.
    Remélem okosabbak lettetek!:))
  • nutworg
    #22
    Hello!
    Valaki tud sms felolvasó progit sony ericssonhoz?
  • GErIII
    #21
    Helló!
    Nem tudja vki honnan tom ezt leszedni ingyen??
    Megköszöném neki!!
    Ha tudja vki akkor ez e-mail írjon nekem az "[email protected]" címer!!
    Köszi mindenkinek!!
  • chatgyerek
    #20
    aham vágom

  • fzoli990
    #19
    egyébként az én gépemen van ilyen szövegfelolvasó progi! A szavakat elég angolosan ejti ki úgyhogy szart se lehet érteni a magya szövégből! A progi neve: TextAloud
  • fzoli990
    #18
    hát hogy ilyen nincs az biztos (mármint JAVA-s, Symbianos telókra elképzelhető hogy van)
  • chatgyerek
    #17
    ez ugye van *.jar fáljba is,wapos reisztráció nélkül?
  • Kaszi46
    #16
    d500on menne?
  • HiPPoNaX
    #15
    6230 nem symbian oprendszeres tella, szall nem
  • fitutufi
    #14
    há csak ki akartam próbálni , meg hogy hogy műxik , ha tetszik lehet megtartottam volna ,de hát nekem nem lehet
  • JackDaniels #13
    Naon hasznos, de én szeretek, meg tudok is olvasni!:PPP
  • akyyy
    #12
    6230-oson megy? :OOOOOOO
    hogyan?
  • HiPPoNaX
    #11
    Hat azokra nem fogod ratenni a .sis filet
  • fitutufi
    #10
    nekünk ilyenek vannak >>
    Sony Ericsson K700i , Motorola V550 , Nokia 3510i :)
  • HiPPoNaX
    #9
    Nem pont :] 7650, 3650, 6600, 7610, stb
  • fitutufi
    #8
    mint a 6610-es ? :)
  • HiPPoNaX
    #7
    .sis fileokhoz symbianos telo kell
  • Adi
    #6
    Aha neked van ilyen Bluetooth okoságod!?:)
    Én pc>>ppc>>6230
  • fitutufi
    #5
    jobb klikk>küldés>bluetooth
  • Adi
    #4
    Nem vágom...
    te hogy teszed rá a telódra?
  • fitutufi
    #3
    énse vazz
    a sys-t azt nem tom , de a másik az megy
    nemtom hogy kell , szerintem valamilyen más könyvtárba kell....
    nemtom
  • Adi
    #2
    Én még leszedni se tudom a telómra a progit!
    Állandóan azt írja, hogy ismeretlen válasz!:(:(
  • fitutufi
    #1
    Hali!

    Az SMS felolvasó progi 1.8-as verziója töréssel. Akik még nem ismerik, a program segitségével a telefon felolvassa a beérkezett üzeneteket, illetve felolvastathatunk vele régi üzeneteket is. A program még alkalmas arra is, hogy beépitett szótára segitségével gyakran használt szavakat, a szótárban lévö szavakkal helyettesitse.

    ezen a linkenelérhető a programm ! (letöltéshez regisztráció szükséges)

    azt szeretném kérdezni hogy kell működésre bírni Motorola ill. Sony E. telefonokon és még Nokián??

    mert nekem nem sikerült
    2 file-ból áll az egész nézzétek meg és próbáljátok ki és mondjatok ötleteket , tanácsokat !!