190
új kaland game
  • IXEMGabeo
    #190
    csak hajrá, nem szabad feladni, de akkor is ehhez nekem nincs türelmem:S

    nem értem a készítőket, nem vagyunk mi szuperzsenik h alapból érezzük melyik golyót hova kell tenni:S inkább tettek volna olyan találós kérdéses kőtömböket ami volt a Black Mirrorba...
  • Qwerty4
    #189
    Én abba is hagytam a golyós rész miatt...beleőrültem, elkezdtem a végén egy videóról nézve másolni a lépéseket, de beleuntam...és végül törtöltem az egész játékot.
    Talán az alábbi (#178) leírás alapján még megpróbálom egyszer, valamikor.
  • IXEMGabeo
    #188
    képtelenség a gólyósat megcsinálni...ilyen feladványt szánalmas...
  • IXEMGabeo
    #187


    csak egy kis észrevétel;)

    amúgy pedig kicsit Black mirror utánzat, érdekes kis game, pörgős, néha gondolkodtató ám sablonos, egyébként rendben van

    Most ott tartok amúgy, hogy Martin nagybátyját megölték, beszéltem a detektívvel a házában vagyok és egy safe-t kellene kinyitni...
  • Qwerty4
    #186
    Megoldva!!!
  • Qwerty4
    #185
    Hello!

    Az archívumban vagyok lent a bányánál.Egy égőt (amit a raktárban kaptam) kéne becsavarni a lámpába, de egyszerűen nem engedi.
    Mi a franctól lehet ez, hogy nem tudom ezt a műveletet elvégezni?
    Megnéztem végigjtszásban írásban és videóban is, ezt kell csinálni, de a progi nem engedi...
  • dav
    #184
    Valószínűleg codec probléma. Szerintem telepítve van nálad valami codec, és alapból az próbálja meg lejátszani a videót a játék saját codecje helyett. A codec uninstallálásán kívül nincs ötletem. Kivéve, ha ffdshow codecet használsz, mert abban be lehet állítani, hogy mely alkalmazások használják, és melyikek ne.
  • Bil Ur Sag
    #183
    Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Most raktam fel a gamet. Azt láttam hogy másnak is volt vele olyan baja hogy nem látta az átvezető mozikat. Ez mitől lehet? Nálam is csak a hang meg a felirat van és ennyi... Köszönöm.
  • erika100
    #182
    Ha valakinek megvan a nibiru elmentések,elküldené nekem .köszi előre is!
  • lybrahu
    #181
    ooopss.... megvan. csak az élsimítást kellett kikapcsolni....
  • lybrahu
    #180
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal és érdekelne, hogy másnál is előfordult e ez a grafikai probléma:


    Van rá megoldás?
  • syberia2
    #179

    Tudja valaki honnan éehet letölteni a játékot?
  • Doga
    #178
    Sziasztok! Ezt az angol fordított zagyvaságot nem kis időmbe került értelmezni, de sikerült.
    Megpróbálom lépésről lépre leírni a golyós feladvány megoldásának menetét. Szerintem nagyon sokan itt megakadtak és talán nem is folytatták ezt a jó kis játékot.

    Jobb kattanás a külső gyűrűn a 6 órás pozícióig. Mindegyik labdára kattintunk és mozgatjuk mindegyiket kifelé. Az otthagy egy nyílást az 1-es gyűrűn (legbelső).

    Jobb kattintás 1-es gyűrűn a 3 órás pozícióig. Minden labda befelé mozog.
    Jobb kattintás a külső gyűrűn a 3 órás pozícióig. A sárga golyót be kell helyezni a lyukba.
    Jobb kattintás a külső gyűrűn a 12 órás pozícióig. Mozgass minden labdát kifelé.
    Jobb kattintás a 2-es gyűrűn, hogy a piros golyó 12 óránál legyen. Piros golyót a központba.
    Jobb kattintás a 3-as gyűrűn, minden golyó a központ irányába.
    Jobb kattintás a külső gyűrűn a 9 órás pozícióig. Mozgass minden labdát kifelé.
    Jobb kattintás a 2-es gyűrűn a 9 órás pozícióig. Sárga labda központ irányába.


    Bal kattintás a 2-es gyűrűn, 12 óránál legyen a rés. Piros és sárga golyó központ felé.
    Bal kattintás a külső gyűrűn. Sárga golyó a 4-es gyűrűbe.
    Jobb kattintás a külső gyűrűn a a 9 órás pozícióig minden golyó (kivéve a legbelsőt) kifelé mozog.
    Jobb kattintás a 3-as gyűrűn, egy sárga golyó mozog befelé.
    Jobb kattintás a 4-es gyűrűn, sárga és zöld golyó befelé mozog.
    Jobb kattintás a külső gyűrűn a 6 órás pozícióig. Mozgass minden golyót kifelé.


    Bal kattintás a 2-es gyűrűn fehér golyó központ irányába.
    Jobb kattintás a 2-es gyűrűn.
    Jobb kattintás a 3-as gyűrűn, a 3-as gyűrűben lévő zöld golyó a központ felé.
    Bal kattintás a 3-as gyűrűn, minden fehér golyót a központ irányába.
    Bal kattintás a külső gyűrűn a 9 órás pozícióig. Zöld golyó a külső gyűrűbe és még kettő sárga golyó kifelé mozog.
    Jobb kattintás a 4-es gyűrűn, mind a kettő sárga golyó a központ irányába.
    Bal kattintás, a 4-es gyűrűn.

    Most a fehér és a sárga labdák a megfelelő pozícióban vannak.
    Most jön a piros és zöld!


    Jobb kattintás a 3-as gyűrűn, egy piros golyó kifelé.
    Bal kattintás a 3-as gyűrűn, egy zöld golyó kifelé.
    Bal kattintás a 3-as gyűrűn, 1 zöld golyó befelé.
    Jobb kattintás a 3-as gyűrűn.
    Jobb kattintás a 4-es gyűrűn egy piros golyó befelé.
    Bal kattintás a 4-es gyűrűn
    A külső gyűrűben lévő zöld golyót a helyére.

    Remélem nem hibáztam a leírásnál, mivel elég hosszú volt. Elméletileg jó kell hogy legyen.
    Jó játékot.
  • joanwalde
    #177
    javitás az e-mail cimben [email protected]
  • joanwalde
    #176
    sziasztok! nekem még valamikor megvolta nibiru magyaritása, de sajna elveszett!!!! Nem tudok segiteni , honnan is töltsem le ujbol? Köszi. [email protected] fontos!!!
  • dreamlite
    #175
    Sziasztok! :)

    magyarnyelvű NiBiRu végigjátszás képekkel és mentésekkel:
    NiBiRu végigjátszás
    Jó játékot!
  • mokany
    #174
    nagyon köszönöm Shai :-) nem tudom mi kellet volna hogy én erre rá jöjjek :-))
  • ShaiHulud
    #173
    ha megnezed lent a pult alatt van jobbra es balra ket szam azzal a maya szamrendszerrel, kijon ket szam ha atkonvertalod 10 es rendszerbe, ezeket osszeadod kijon 2004 ezt visszaszamolod maya szamrendszerbe es ezt kirakod neki es voila :)
  • mokany
    #172
    Sziasztok az utolsó kulcsnál kérném a segitségeteket a templomba , egyszerüen nem tudom milyen kodot vár eltölem , hogy ne a gáz martaléka legyek:-) ha nagyon egyszerü akkor bocs a lámaságomért , elöre is köszi a választ
  • ShaiHulud
    #171
    beszlesz reszeggel a pultnal, felveszed a hotel gyufasdobozkajat azt megvizsgalod, rajta van a hotel szama, kimesz kinti fulkebeol felhivod, visszamesz lesz szobad.
  • hella
    #170
    na eljutottam Párizsba... itt állok egyedül a hotelban, sehol senki, kinn sincs semmi, csak a telefonfülke sárgul be, meg benn a hotelban a recepciós telefon, de hát egyikkel sem megyek semmire...
  • hella
    #169
    köszi, erre vhogy nem jöttem rá... azért ígérem ezután többet fogok gondolkodni... már a táborban vagyok... jó ez a játék, szép a grafika, csak zavar, hogy sokszor kidob a win-ba...
  • ShaiHulud
    #168
    elobb lekell huzni barbora id kartyajat a gepen es akkor van x idod hogy beird a kodot illetve ranyomd a kodos papirt a gepre es beirja vagy hogy is volt:) (archive kereso geprol beszelek)
  • hella
    #167
    köszönöm a választ, közben sikerült magamtól is rájönnöm (a téglát kellett kiszedni ami a szekrény lábát helyettesítette). most viszont már tényleg elakadtam. benn vagyok Barbora irodájában, már mindent megszereztem (levél kinyomtatva lepecsételve, a kódot kisatíroztam: és itt a gond, kimegyek és ahol beütöm a kódot azt mondja wrong... most mi van? lemenni nem tudok a liftel, az irodában sincs már semmi... segítsetek!
  • szotyimutyi
    #166
    Ez csak egy szótárprogram, lefordította a szavakat.
  • ShaiHulud
    #165
    mar nem emlekszem pontosan de villanyt felkapcsolod, kiveszed kis golyocskat a lyukbol, felveszed rongyot, szekrenyt szettorod valamivel(vagy mi volt:D) , ronggyal betorod uveget, kotelet rakotod a tartofara es leereszkedzz. valami ilyemsi volt:)
  • hella
    #164
    sziasztok, én még az elején vagyok és máris elakadtam... hogyan kell lejutnom a padlásról Barbora lakásába?
  • ShaiHulud
    #163
    nem buta fordito-oldalakkal kene forditani:)
  • maffia79
    #162
    na most ebből rakjon ki valaki valamit !
  • maffia79
    #161
    R kettyenés -a VAGY -hoz 6 helyzet. Kettyenés -ra mindegyik labda és mozog minden egyes külső. Amit zöld egy nyílást vág -on 1R -hoz mozog valami -ba.

    R kettyenés 1R. -on 3 o’clock helyzet mozog minden a labdák felé a központ

    R kettyenés Vagy -hoz 3 helyzet. Behelyez sárga labda -ba a 4R.

    R kettyenés Vagy -hoz 12 helyzet. Mozog minden labdák külső.

    R kettyenés 2R. -on 12 helyzet mozog piros labda -hoz központ.

    R kettyenés 3R. -on 12 helyzet mozog minden a pihenés -ból labdák felé a központ.

    R kettyenés Vagy -hoz 9 helyzet. Mozog minden labdák külső.

    R kettyenés 2R. -on 9 helyzet mozog sárga labda felé központ.



    L kettyenés 2R. -on 12 helyzet mozog piros labda felé központ. Mozog sárga labda legyőz -hoz 3 R.

    L kettyenés Vagy. Mozog sárga labda -ban -hoz 4R.

    R kettyenés Vagy. -on 9 helyzet mozog minden labdák külső.

    R kettyenés 3R. Mozog egy sárga labda -ban.

    R kettyenés 4R. Mozog megmaradó sárga és a zöld labdák -ban.

    R kettyenés Vagy -hoz 6 helyzet. Mozog minden labdák külső.



    L kettyenés 2R. -on 6 helyzet mozog a fehér labda -ban felé központ.

    R kettyenés 2R.

    R kettyenés 3R. -on 3 helyzet mozog a zöld labda felé központ.

    L kettyenés 3R. Mozog minden fehér labdák -ban felé központ.

    L kettyenés VAGY -hoz 9 helyzet. Mozog zöld labda -ra Vagy. Is, mozog 3R sárga labda -hoz 4R.

    R kettyenés 4R. Mozog 4R sárga labda -hoz 3R akkor L kettyenés 4R.

    Önnek kellene most volna minden sárga és fehér labdák -ban -uk sajátos helyek.



    Most -hoz erősít piros és zöld!

    R kettyenés 3R. -on 12 helyzet mozog 3R piros labda -hoz 4R.

    L kettyenés 3R. -on 3 helyzet mozog 2R zöld labda jobb -hoz 3R.

    L kettyenés 3R. -on 3 helyzet mozog 3R zöld labda -hoz 2R.

    R kettyenés 3R.

    R kettyenés 4R. -on 12 helyzet mozog 4R piros labda legyőz -hoz 3R.

    L kettyenés 4R

    R kettyenés VAGY x betű 2 és pukkanás zöld labda -ra it’s sajátos kar.



    Ha megtett helyesen, egy tábla kinyit -ra a oldal. Fog ahasáb. Megnéz a hasáb -ban leltár.

  • bogyoka
    #160
    Megvan, sikerült

    Igérem nem írok már be, mert mikor beírok aztán sikerül mindig:DD
  • bogyoka
    #159
    vagy lehet,hogy mégsem úgy?

    Megpróbálom megint, de azért visszajövök még:))
  • bogyoka
    #158
    hát a horogkeresztet nem? De próbáltam úgy forgatni, de nem nyílik ki, mind a négy óvális nyilás jobbra mutat, és utána?
  • ShaiHulud
    #157
    naci banya , negyagu kereszt...vajon mit kell kirakni belolle?:)
  • bogyoka
    #156
    jajj, megint megállt a tudományom

    Visszaolvastam, de már keverek mindent, lent vagyok a bányában, minden megvan, már csak egy vasajtót kéne kinyitnom, benne van a kulcsom is, de nem értem a logikáját még, hogy ott a négy tekeretyűt milyen szisztéma szerint forgassam?:(

    Próbálok rájönni, de nem értem valahogy.
    A kiásottt katonához is visszamentem többször, mert jelez még a kurzorom, de nem találok már nála semmit.
  • ShaiHulud
    #155
    ugyebar az irodaban fejjel lefele van a amcska kepe, ebbol kis logikaval kilehet kovekteztetni hogy akkor a kod is "fejjel lefele" van:)
  • bogyoka
    #154
    komolyan mondtam, tegnap voltam ott én is
  • najó
    #153
    komoly?:)koszike,akko megvagyok mentve:)
  • bogyoka
    #152
    jaaa, bocsi, akkor ott meg fordítva a macska neve:)))
  • najó
    #151
    az a házába levő computere,ez az irodájába van