16
  • tujon
    #16
    tud valaki segiteni nekem 1 Konica Minolta dimage Z20 as digitális fényképezőm van és össze akarom kötni a géppel mint webkamera! de kell telepiteni a gépre valami inf cuccot! csak igy tudom berakni a képolvasok és fényképezők menüba a vezérlőpultban! tudna valaki segiteni hogy hogyan kell kamaeaként használni vagy honnan lehet letölteni ezt a bizonyos inf fájlt!
  • ChevyG #15
    Van valakinek itt Z5öse?
    tapasztalaltok, a mináltokkal kapcsolatban?
  • Roli
    #14
    Ja és 100.000HUF alatt van
  • Roli
    #13
    Nem tudjátok melyik az a Minolta gép, amelynek nagy Zoomja van (legalább 8X) vesz fel videót (640*480) hanggal és gyors, mint általában a Minolták?
  • masterful
    #12
    Sziasztok!

    Valakinek nincs véletlenül Z20-asa?
    Nagyon szívesen meghallgatnám az első tapasztalatokat!
  • SzpisTomi
    #11
    Asszem nekem is újítanom kellene. A régi Sony-t meg nyugdíjazni...
  • Borg
    #10
    Nekem is Z1 van, és elégedett vagyok vele.

    Viszont a Z5/Z10/Z20 tokozása ugyan precizebb, pontosabb, de formailag valahogy ortopédebb is...
    Azért a Z5-ös elfogadnám feketében:)
  • szgege
    #9
    Ezzel a Z5-vel nem jutottak előrébb sokkal,többet vártam tőle. Nagyobb felbontás nagyobb lcd.
  • szgege
    #8
    Nekem Z3-asom van és nagyon tuti kis gép.Állványt érdemes venni hozzá és egy 512-es memória kártyát.A fotózási tudása nagyon király és videofelvételnél is megállja a helyét.
  • mrzool
    #7
    Van vkinek közületek Z3-asa? Ilyet szeretnék venni, és bármilyen tapasztalatot szívesen olvasnék előtte. Habár a papíron leírt képességeihez képest a mostani ára is elég jó, az csak hab lenne a tortán, ha az új modellek miatt még lejjebb menne.:)
  • Troll
    #6
    Egy Z1-esem van. A 8x zoom remek. A sima 3x zoom kb arra jó, hogy azt adja a kép, amit szabad szemmel látsz. E fölött van csak effektív nagyítás.
    A gép maga kellemesen gyors, tudom ajánlani.
  • RpPRO
    #5
    Jo gyors optikajuk van a nagy zoomhoz kepest. Kulonleges formajukkal is szimpatizalok.
  • Tetsuo
    #4
    Ha ugyanazt a terméket megkapod 100 alatt & 100 fölött, attól a minősége nem változik..
  • Cat #3
    drágán?
    százezer alatt nem kapsz jó fényképezőgépet
  • aDannyBoy
    #2
    Jó drágán, a legjobb Z3 bruttó 91 ezer Huf

  • Tiby
    #1
    Királyok ezek a Monolta-k , faterom is vett egyet 120 ezer-ért.