74
Gorky Zero-Aurora Watching
  • Préde
    #74
    Segitséget kérnék . mission 5 nél tartok és a második zombi fülkénél vok de nem engednek be egyik cellába se mert le ölnek ???!!!!
  • kisAKOSH
    #73
    eladó az Aurora Watching eredeti (evm) akit érdekel kérem írjon:

    [email protected]
  • Tony8
    #72
    lehet, hogy nem írtam le valami pontosan, de most tettem fel újra a játékot, ha eljutok odáig, akkor majd leírom pontosabban, de ha vki ebből is rájön, azt megköszönöm
  • Tony8
    #71
    császtok!
    lenne egy kérdésem.
    van a havas pálya, aztán hójetski, ott megérkezés, aztán lemész vmi lifttel egy bázisba. annak a végén pedig mindig elakadok. vmi tescos árupakoló gépek vannak ott, és nem tudom, merre kéne menni. előre is köszi
  • htr93
    #70
    Fasza. haver is most nyomta ki extremen.
  • szopacska
    #69
    Király ez az akcio már többször is végig toltam és sohasem lehet megunni!
  • noviszád
    #68
  • noviszád
    #67
    sziasztok
    vallaki kügyön nekem mentést mertigy Ivánhoz sosefogok eljutni
    cimem novifix @index.hu micsoda baromság hogyezen apáján nemlehet menteni
  • noviszád
    #66
  • noviszád
    #65
    AZ LÉNYEG HOGY MIKOR LIFTBEVAGY FOLYAMATOSAN LŐNNIKEL A ZOMBIKAT KÖZBE ROHANGÁNIKÖRBEKŐRBE MELLETÜK VIGYÁZ NETUGYANAK HOZÁD ÉRNI .HA SOK A ZOBI 1-ET KINYIRS AZ 3-4 MÁSIKAT ISFŐRÓBANT HA SOKÁIG MENT FELFELÉ A LIFT ÉS VAN MÉG SOK ÉLLETED AKKÓR ÉRDEMESMENTENI EGYSZERCSAK A LIFT ELÉRI AZ EMELETET VÉGE

  • noviszád
    #64
    hagyd afenébe a csónakot vállaszd az autómentést és útánaszájbe tenger allatjáróba
  • Shark96
    #63
    hogy lehet bejutni Parecki-hez?
  • dvdrw111
    #62
    sziasztoktud valaki hozzá végigjátszást mert én

    valaki hozzá végigjátszást mert én
    elvagyok akadva egy olyan pályán hogy egy csonakkal megyunk és mindig meghalok mert vannnak ott aknák és max. csak ötnek lehetneki mennni és van vagy 500 tehát ha van hozzá akkor itt emailom:[email protected]

    elöre is kösz
  • alapvonal
    #61
    Hali!
    Ha tud valaki segítsen. A 3. vagy 4. pálya végén mit kell csinálni? Én csak rohangálok megöltem mindenkit és semmi.Mit nem csináltam jól? Azt hiszem a pálya címe angolul:Who was the hell Perecki? Köszi!!!!
  • kezdo3
    #60
    Ha nem, nem. A privátba irtam az elérhetőségem, ha kell a segitség. Ide nagyon ritkán jövök, itt szerintem nem fogsz elérni.
  • kezdo3
    #59
    Itt vagy IceCat?
  • IceCat
    #58
    Helló! Kénne egy kis segitség.a 3.pálya végén vagyok azt hiszem.Van itt egy kopasz fazon bezárt ajtóval.Hogy juttok be oda?
  • kezdo3
    #57
    Segitsen már valakiiiiiii !!!!!!
  • kezdo3
    #56
    tényleg kezdo vagyok
  • kezdo3
    #55
    Sziasztok. Segitsetek. Én egy liftben vagyok, és rengeteg zombi jön be a liftbe mellém, előbb-utobb meghalok. Mi a lényege ennek a résznek, hogy tudok rajta átmenni. Kösz előre is!
  • kezdo3
    #54
    Még annyit segitségül, hogy ez a liftes rész a 6. küldetésben van.
  • kezdo3
    #53
    Sziasztok. Segitsetek. Én egy liftben vagyok, és rengeteg zombi jön be a liftbe mellém, előbb-utobb meghalok. Mi a lényege ennek a résznek, hogy tudok rajta átmenni. Kösz előre is!
  • Dragooon #52
    úgy értettem :D
    amugy letöröltem, mer' a csajos pálya végén foxnál a zombikat nem tuttam kinyírni. most újra megprobalom ;) de ugy hogy tartalékolok a töltényekkel :D
  • LegionarR
    #51
    Te Dragooon! A #39-es hozzászólásban azt írtad h neked full magyar... Az meg h lehet? Nekem is a Guruból van meg, de csak a feliratok magyarok, a szinkron sajna nem... Neked milyen guruból van?
  • Inquisitor
    #50
    Tudna valaki küldeni egy mentett állást nekem?
    A Level1 közben lévő motoros-szános pálya végéről kellene (a gép Level 01-B-nek hívja), mert a fél életem rámegy, akkor se tudom végigvinni a világ legf*sabb irányításával.
    Tudom, tudom, biztos öreg vagyok, vagy béna, de például a szintén nem könnyű Jetski-s pályák a Giants-ben 20x könnyebbek voltak.
    A készítők oldalán van mentett állás, nagyon vicces kis állás, mert kb. 20-an lövik a játékost, ami egy lopakodós-kommandós játékban nem pusztán helyzeti hátrány.

    A mentett állások az Aurora Watching\bin könyvtárban vannak Savegame-xxx nevű könyvtárakban. Egy ilyen kéne becsomagolva ... (nem baj ha közepes fokozatban van lementve)
    Előre is köszi.
  • Inquisitor
    #49
    Sajnos nem tartok még ott, de biztos ez a 4-ik pálya, mert az ötödiket már a csajjal kell megcsinálni, ha jól tévedek.
  • Dragooon #48
    senki nem tudja??? :(
    Boldog Karácsonyt!
  • Dragooon #47
    senki nem tudja??? :(
    Boldog Karácsonyt!
  • Dragooon #46
    gyrekek, emberek!!!

    sztem a 4. pálya de nem biztos:

    White Fox-ot elkapta a csaj és leküldte a börtönbe. nekünk ki kell szabadítani!!
    nya találtam már pár helyet, de sehol sem leltem meg.
    melyik emeleten keressem, vagy hol??
    thx

    fontos lenne
  • Inquisitor
    #45
    Naaa, senki?
  • Axon
    #44
    "Na igen, meg tök véletlenül egy Hitman is volt benn"

    Csak azt a Hitman topicba kellett volna írnom :-)

    A dvd-t megszereztem, de még nem volt időm telepíteni. Mindjárt sort kerítek rá és kipróbálom.
  • Inquisitor
    #43
    "A pénteken (holnap) megjelenő PCGuruhoz az Aurora Watching magyar verzióját adják ajándéknak."
    Na igen, meg tök véletlenül egy Hitman is volt benn ;)
    Amúgy ezeknek valami bajuk van? Azt írják, hogy a Hitmannel ellentétben az Aurorában a lopakodás az elsődleges. Ezek végiglövöldözték a Hitmant vagy mi?

    Amúgy elment az életkedvem a motorosszán résznél az elején, egy lopakodós-kommandós játékkal ültem le játszani, nem a Micromachines-al. Érdemes a többi pályáért átszenvedni magamat?
  • Shep
    #42
    Szerintem az 1 jobb volt, valamint a kb vele egyidőben kijött Cold War is jobb, de hát kinek mi.
  • Axon
    #41
    Én is ma beszéltem rá az ismerősömet a megvételére. Ha minden igaz holnap reggel már a kezembe is vehetem a lemezmellékletet, ami neki úgysem kell :-)
  • Duddits
    #40
    Haverral meg is vetettem.
  • Dragooon #39
    jaja

    egyébként meg kell hogy mondjam, néha elidőzök azon, hogy melyik játékkal jáccak :D az aurorával vagy a most wanteddel
    az aurora egy nagyon hangulatos gamma, nekem nagyon bejön
    egyébként nekem is a guruból van meg és teljesen magyar!!!
  • Duddits
    #38
    Komolyan?
  • Axon
    #37
    A pénteken (holnap) megjelenő PCGuruhoz az Aurora Watching magyar verzióját adják ajándéknak.
  • Duddits
    #36
  • curse
    #35
    igy van. attol, hogy nem olyan kifinomult, mint egy sp1-2-3, egy nagyon jo, hangulatos kis jatek. es az, hogy itthon, forditassal egyutt 2000 ftert adjak, kovetendo pelda, ugyanakkor mutatja, hogy milyen koltsegvetesbol csinalhattak, es milyen jot ahhoz kepest.