5
  • Macc
    #5
    Szerintem az informatort akarjak kiugrasztani a bokorbol. Ha nem akkor gaz az egesz ugy. Amugy meg en nem az Apple-t becsulom, hanem a termekeit amit hasznalok (es a programozoit), azon ez meg nem valtoztat...
  • cue
    #4
    Azért inkább a termékeik alapján becsüld vagy ne a céget.
  • asdasdasd
    #3
    Ez hülyeség. Az ipari kémek nem szoktak aláírni titoktartási szerződést.
    Az meg nem mindegy, hogy egy terméket mikor és hogyan tálalnak a közönségnek, baromi sok pénz mulhat rajta.
    Ha hülyeségeket tett közre akkor hitelrontásért perelhetik, ha igazságokat akkor ott információ lopás történt, amiben legalább bűnrészes a gyerek.
  • UNREG
    #2
    Nagy kár, mert eddig becsültem az Apple-t...
  • Sir Quno Jedi
    #1
    A lényeg az, hogy a fiú semmiféle titoktartási szerződést nem írt alá a céggel, semmiféle üzleti, vagy személyes kapcsoltban nem áll a céggel, tehát kb. az égvilágon semmit sem kérhetnek számon rajta. Keressék a saját belsős információkat kiszivárogtató munkatársaikat, mivel azokkal vélhetőleg van munkaszerződésük és valószínűleg aláírták a titoktartásit, így azokon joggal kérhetnek efféle dolgokat számon !

    Ilyen egyszerű lenne ez egy liberális alkotmánnyal rendelkező szabad "jogállamban"...JA, hogy ez nem az, hanem az USA, bocs tévedtem ?!! :DDD