124
  • ranGer2
    #84
    Jaj de fasz ez a peza... :DDD elbujok bekempelek... milyen sokat játszhatott ez is a COD al... meg IQ ban elverni jahj... :DDD
  • rezsofiz
    #83
    Pontosan
  • Ben C
    #82
    up
  • Ben C
    #81
    jah..
  • John McLane
    #80
    Sok kommentárt nem lehet hozzáfűzni a riporthoz. Talán annyit, hogy Peza nem sokat warozhatott CoDba, ha olyat mond, hogy nem észjáték. Tessék megnézni nívosabb demokat, aztán kiderül, hogy mennyire az( a public nem erről szól!).

  • rezsofiz
    #79
    Én is ajánlani tudom a #76-os hsz-ben feltűntetett linket.. Nézd meg. Van különbség a PRO gamer, és az elkockult gamer közt. Elég sok.
  • rezsofiz
    #78
    Jaja az nagy lenne
  • Ben C
    #77
    kösz a bannert :)
  • Ben C
    #76
    ja a riport linkje:
  • Ben C
    #75
    ajánlanám a figyelmedre a professzionális cybersportról szóló filmecskét, ami rávilágít a pro és kocka közti különbségekre.

    Mintmámegmondtam, nekem ez egy sport, és ugy , ahogy más nem uszik egész nap, én sem ülök egész nap a gép előtt.
  • magus
    #74
    hat, a pro gamerekrol megvan a velemenyem, sot azokrol is akik sok idot toltenek el ilyen jatekokkal.

    sok idot toltottem el ilyen berkekben, es most hanyni tudok az ilyen emberektol.
  • ranGer2
    #73
    Nemvalószinű
  • dronkZero
    #72
    Heh, szerinted volt rá időnk? :))
  • ranGer2
    #71
    ja :)
  • dronkZero
    #70
    Hát ez a "kiöregedés" dolog elég viccesen hangzik... Nincsenek multis FPSek olyan rég óta még, hogy azóta nagyon "öregedni" érezném magam... :P
  • Bercy #69
    nekem teccik. sztem rakasd be.
  • ranGer2
    #68
    rakassam be vagy szar??
  • John McLane
    #67
    hallottam róla magus.kösz szépen igyekszünk majd.
  • ranGer2
    #66
    Nem egy nagy szám.. :( sajna nem tudtam most jobbat..


  • Bercy #65
    telleg, a COD NT hogy szerepel?
    mi BFV-ben sajna a csoport 3. helyen vegezve nem jutottunk tovabb. meg nem volt elegge osszeszokott az NT. majd legkozelebb.
  • ranGer2
    #64
    COd beli SeS esekre gondoltam.. :) mind1 veheted annak hogy hülye vagyok :DDD
  • Bercy #63
    enis SeS-es vagyok :P
    SeS::7thCR (battlefield vietnam)

    U.I.:a banner merete szvsz kb 500*100-as legyen
  • ranGer2
    #62
    csinálok 1 bannert a topicnak oks?
    mekkora legyen pixelre?
  • ranGer2
    #61
    Kösz!
    nincs... :) ők magasabb körökhöz tartoznak :DDD nem süllyednek le... :D bár a PsY sek et nem bántom ők jó arcok mind!!
  • Bercy #60
    uj logo?
    joak
    1ebkent van itt vki aki Sonic eSports-os???
  • ranGer2
    #59
    :DDDd
  • Ben C
    #58
    mennyi topklánplayer :o
  • magus
    #56
    gl mclane, en pont most leptem ki codebol, vigyetek a hirnevet magasra
  • ranGer2
    #55
    :DDD jéé tényleg :) Clowns of da eternity :) bocsi hogy eltévesztettem meg F2k-s nak néztelek :P amugy tegnap nemtom miért nem játszottunk ellenetek.. :) majd lehet ma vagy nemtom meglátjuk :)
  • John McLane
    #54
    ahhoz képest tegnap nem akartatok ellenünk pcw-zni:P
    .code<<IR
  • ranGer2
    #53
    nem is voltál? hm mind1.. :) most szerintem training van egy jó 2 hétig... szal csak PCW és lehetőleg külföldi vagy magyar top 5 ből :)
    de akkor melyik klánban vagy?
  • John McLane
    #52
    nem vagyok f2k-s,nem is voltam.tervezzük, hogy kihívünk, titeket, csak ahogy hallom, nagyvadra fáj a fogatok;)
  • ranGer2
    #51
    nekem meg te F2K-s nak tünsz :) megy a jóhíretek mindenfelé.. :) nah jó nem gonoszkodok.. meg hallottak alapján nem itélek!
  • ranGer2
    #50
    ja a MI klánunk :) nem csak az enyém ;)
  • John McLane
    #49
    akkor az rsh a te klánod? ők az 5ikek.
  • ranGer2
    #48
    van 3v3 meg sima s&d nah azt játsszák 5v5 ben és az Inf skills az első...
  • ranGer2
    #47
    Hun Call of Duty ladder 5vs5
  • _Vegeta_
    #46
    Vki volt itt jedi2 klantag ? :)
  • John McLane
    #45
    Dél-Koreában tévében közvetítenk starcraft meg warcraft meccseket, és az ottani toppléjerek igazi sztárok, mit pl Európában a profi labdarúgok. Náluk elég komoly szinten megy ez a dolog. Nálunk meg talán 10 év múlva se lesz ilyen. Az egyszerű járókelű, nem is hallott még arról, hogy cyber-sport, ha igen akkor meg kiröhög, hogy ez nem sport, ami mondjuk igaz is, mert nem a hagyományos értelemben vett sport.
    Ranger melyik klánról beszélsz ami 5v5be 5ik cb-n?melyik ladder?
  • _Vegeta_
    #44
    Q1et nyomathatnak egy sportagnak. ;)