12892
  • diegho
    #9240
    megvan első g42 cucc... az armor 80k-ért vettem, de mást nem nagyon találok csak árusnál, lehet ott kell megvennem.
  • Bucser
    #9239
    tudod amikor 6-.7 mob van és az ijász meg belelő mindenbe amit lát akkor a healered már nem így fogja gondolni. Ugyanis nagyobbakat kap mint amennyit fel tudsz healelni rajta, míg a lovag a nagy phys ellenállásnak köszönhetően nem.

    POnt Healer voltam 46 szintig és CJB-nek van statolva a karakter. Ne nekem mond meg, hogy mennyit tud egy pure healer visszatolni.
  • diegho
    #9238
    megmutattam haveroknak, de nem volt valami nagy lelkesedésük... indítottam egy ijjászt bevezetésként nekik de már azon agyaltak hogyan lehetne cuccokat lopni :S na szóval marad a harcos, most olyan 200k-m van, abból már majdnem kijön a G42 armor set és haladhatok jól előre.
  • grimus
    #9237
    ijjasz elvérzik? :-D Na neee... Szóval a jó partyban van 2-3 ijjasz, az tuti ;-)
  • Chamber
    #9236
    Tényleg, elírtam sry :(
    Szal az első Stone of Chance (SoC) amivel skillt lehet resetelni :P
  • ThedarkmanHUN
    #9235
    "Stone of Birth (SoC) amivel 1 skillt (és az összes rá épülőt, szóval valójában egy skillágat) tudsz resetelni most kb 8-9M körül van!"
    Stone of Birth=SoC? Chambi ejnyebejnye:)
  • Bucser
    #9234
    őőőő Tudod az a baj, hogy az íjász nagyon hamar elvérzik ebben a konfigban:( Szóval én nem szeretek jásszal partyzni mert gfyorsan meghalnak és ha 2 van azt meg egy healer sem fogja bírni kattintással... inkább 2 lovag 1 ijász és egy healer.
  • gvarga12
    #9233
    ha csapatot csinaltok akkor
    1 healaer
    1 tanker knight de nem tul tankos szal tudjon menni azert vaganak a tobbi meg nyilas
    lovag lureol a healer tolbele parat nyilasok meg szetkapjak a mobot

    ez csak egy oreg tanacsa meg 2 evvel ez elott fundaltam ki ezt a taktikat
  • diegho
    #9232
    átnéztem a varázslót, végre látok használható skill-eket, knight-nak miért nem tudtad adni normális skill-t, nem értem. Ahogy nézem jobbára lightning-ot érdemes használni. megnézem még az ijjászt is tüzetesebben, ott a koncentrációt láttam nagyon hasznosnak, jó nagyokat lehet vele sebezni.
  • diegho
    #9231
    gondolkodtam, mivel 1-2-3-4 de lehet több haveromat is érdekli a játék, lehet újra kezdem velük, adok nekik is valami cuccot örüljön a fejük. amúgy fogtam egy sbwb-t meg egy speed-et, most árulom őket, ha elvisznek mindent akkor 190k van, ha eladom összes cuccomat akkor 260-270k. Néztem hogy pl 150k körül már elég jó G42 kardot kapni. Endurance mire kell? ha pl 18/20-as a kard az mit akar jelenteni?
  • Curbuncle
    #9230
    - 50-ig az íjjász fejlődik a leggyorsabban.

    - 50 felett, nagyjából 56-ig együtt fejlődik mind a 3 class. (Kivétel, ha a mágusnak FIX helye van splashy-ben.)

    - 61-től az íjjász megugrik a critical hit increase skill miatt. (Kivétel, ha a mágusnak FIX helye van IR-ben.)

    - 65-től a mágus verhetetlen lvling szempontjából. Legalábbis amíg nem raknak be magasabb, újjabb mobokat. Minden piros, sárga neki, kivétel a d3 f6 feletti mobok, de azokat amugy sem lehet még 74-76-ig lure-olni.
  • Chamber
    #9229
    Csak úgy megjegyzem hogy az azért elég drága mulatság :P
    Stone of Birth (SoC) amivel 1 skillt (és az összes rá épülőt, szóval valójában egy skillágat) tudsz resetelni most kb 8-9M körül van!

    Stone of Birth (SoB) amivel meg az összes statpontodat tudod resetelni, azmeg nem árulható a játékban shopban/nemlehet küldeni stb. Szal eztmeg csak KalShopból lehet beszerezni valódi pénzért (4,5K Ft kb). Vagy be tudod szerezni játékban is DE ahhoz kell találnod egy megbízható embert aki megveszi kalshopban és ajándékba kéri neked mikor megveszi (gift), temeg kifizeted neki geonban ami most kb 20-25M geont jelent.

    Így hogy már vannak viszonylag használható cuccaid, tényleg gyorsan fel tudnál húzni egy karit 26ra ismét sztem. Szal ha mégis úgygondolod hogy nem teljesen jó a karid akkor a SoC/SoB árak ismeretében gondold át még1x sztem ;)
  • diegho
    #9228
    ezt gondoltam hogy így van mert másképp nem lenne sok értelme, megnézem majd a varázslót meg az ijjászt is. most horgászok már fogtam 1 see bream-et...
    amúgy melyik karakter szerintetek a legerősebb? én ahogy elnézegettem kik hogyan mivel játszanak, az ijjász tűnik talán a legkeményebbnek a nagy evasion és korán megkapott koncentrált támadás miatt, kérdés hogy level 40-50 között is így van-e ez.
  • v150r
    #9227
    ha berakod a storage-ba a cuccaidat és kezdesz ugyanazon az accon egy másik karaktert, akkor az ő storage-éből ugyanúgy ki tudod venni azokat, amit beraktál előzőleg.
    egyik szerverről a másikra ez már nem működik ugyanígy.
  • diegho
    #9226
    hihetetlen végigmentem minden várost sehol nem árul senki G42 clean armorokat, buzerált meg nem kell... még a végén kénytelen leszek árustól venni :D
  • diegho
    #9225
    nem kezdek újat szerintem, már összeszedtem 140k-t 26-os lettem, inkább újra szétosztom majd a pontokat, de amúgy semmi gond nincs így sem... annyi hogy 20 helyett 17 a mastery, az meg +1OTP-t adna csak, szóval teljesen mindegy.
  • Silversting
    #9224
    Hi mindenki!
    Ma elértem a 44-s szintet. Még 6.8 koci és LVL UP. Már nagyon várom az új kardom, főleg hogy high pimped :) Breaktrough TOI-val meg 2 TOA-val
  • Brutal
    #9223
    ova irtál?
    Mert nem kaptam semmit...
    Ingame küldj message-t :-)
  • Dodokacsa
    #9222
    múltkor írtam neked, csak nem írtál vissza :P
    a Hungarians tárt karokkal vár ;) pm Freezproof
  • Dodokacsa
    #9221
    merchant-tól tucc venni, pár geon darabja
  • Dodokacsa
    #9220
    most még tucc kezdeni újat, 1-2 nap alatt eléred a mostani szinted simán
  • diegho
    #9219
    horgászni hogy lehet? hol lehet fish trap-et szerezni?
  • v150r
    #9218
    mixelés még távol van tőled :D
    eb-t rakj majd a kardodba, ha meg lesz a 40-es. de célszerűbb megvenni készen, mert sok sok pénzt szabhatsz el vele.
  • diegho
    #9217
    elolvastam a táblázatot annyira nem vagyok elcseszve, csak hát a lightning slash-en van +8... az végülis nem gond most van elég pont, ráteszem a mastery-re.
  • diegho
    #9216
    köszi.

    most agility-t pakolom, 4 pont megy rá szintenként 1 a helath-ra. találtam egy 35% +3strenght-es talismant, 45k-ért adtam el, most van 120k-m, ebből tudok 2, de lehet 3 G42-es páncélt is venni, szóval van haladás, ha lesz sok pénzem nem szórakozok veszek egy követ és újraosztom a pontokat. critical az mindig annyin van amennyit enged, így egész jókat ütök, nem ritka a 220-250 sem. G37 kard úgy látom elég egyelőre, most még árulgatom a talált cuccokat, megcsinálok még 1-2 quest-et, azokhoz elég ez a felszerelés is, aztán utána bevásárolok G42 cuccokból.
    fegyvert ha mixelni akarok akkor talisman-t kell beletenni ugye? arra gondoltam hogy +attack-os boltosnál is kaphatóból rakok bele annyit amennyit tudok. ez jó ötlet?
  • v150r
    #9215
    nézd. van egy remek táblázat itt, lesd meg, érdemes úgy csinálni mindent.
    saját vélemény:
    lighning slash abszolút felejtős, maximum magas szinten esetleg rakhatsz rá pontot, de zabálja a manát, amiből neked soha nem lesz sok, és csak elpazarlod a skillpontokat.
    mockeryre sem kell rakni, az az egy pont bőven elég lesz.
    upward slash szintén felejtős.
    mastery nem árt, ha 20-ason van.
    critical maxra told,
    defense-t akkor told fel, ha commander akarsz majd lenni, mivel csak shielddel együtt ér valamit. ezt a skillt nem lehet lenullázni stone of chance-el, szal azért mondom, óvatosan.
    a trancendentalt majd told fel maxra, ha bejön, az az egyetlen értelmes skill, ami ér is valamit.
    str/hp jó, ha kb egy szinten van és ezt tartod is magas szintig
    agiból minimum 50 pont kell, intel 9 maximum, a többi felesleges, wisdomból 40es szintig elég a 10, utána tolj majd rá még 5 pontot.
    döntsd el, h kezdesz-e újat.
    ha nem változtatsz semmin, nagy baj nem lesz, max egy kicsit kínlódni fogsz.
    a leírást azért olvasd el.
  • Brutal
    #9214
    Mikor leszek már klántag? .DDDDDD
  • diegho
    #9213
    amúgy elnézegetem hogy az ijjászok hogyan gyaknak... g32 cuccokban odamegy demon commander elé és 2 azaz 2 lövésből lelövi :S gondolom G40 íjjal, de akkor is... én G37 karddal alig karcolom meg... gondolkoztam azon hogy indítok egy ijjászt a harcos minden cuccát eladom és veszek neki kezdésnek egy G40 íjjat... nem tudom miért harcost indítottam... minden rpg-t varázslóval szoktam végigjátszani, de most télen rámjött a harcolhatnék neverwinter2-t is barbárral játszottam végig. amúgy milyen skillre érdemes pakolni harcosként? mert eddig nem vagyok elájulva a felhozataltól...
  • diegho
    #9212
    találtam egy sbwb-t :D kimenten és az 5. water dragon predator kidobta :D mák... na szóval. skill-ből mit érdemes?

    mastery 8
    lightning slash 8
    protect 1
    mockery 1
    upward slash 1

    van még 7 pontom. upward slash-t annyira vártam, mondom tuti jó lesz, erre olyan tetün üt vele hogy hú...

    attribok:
    st 79, helath 50, iq 10, wis 10, agi 18.
    HP: 1039 MP: 357
    Attack: 128-190
    Magic: 2-5
    otp: 81
    evasion: 48
    def: 86
    absorb: 5

    contrib: 9

    ez jól van így vagy inkább indítsak újat? :S
  • diegho
    #9211
    nevem: gyulimuli
    server a középső, mittudomén hogy kell írni a koreai anyámkínját :D

    halászni hogy kell? azt tudom hogy a fishing ground manager-nél, de fish trap-ot hol tudok szerezni? most szedtem össze 40k-t ennyiből kifuti egy G42 csizma és meglesz a 100 defense, ami kb elég lesz oda ahol tartok, de egy sisak még elférne... amúgy nadrág, kesztyű G32, sisak, páncél, csizma G24, shield G40, kard G37. Van egy +7 Int talisman-om, az mennyit ér? 30k-ért nem vette meg senki, pedig majd fél napig árultam :S szóval gondolom 15-20k max. sbwb-t már találtam, elsőt eladtam árusnál 1500-ért :D másodikat 15000-ért, mindkettőt egy demon band dobta.
  • Dodokacsa
    #9210
    trükk nincs, max ha halászatban mákos valaki (eel, sbwb jó pénzt ér)
    akit lvl 10 körül már g42-ben g40 fegyóval lácc, az vagy vkinek kis karija és csak funol vele, vagy egy haverja vette neki a cuccot

    mondjuk lvl 24 körül már kéne a g40 meg g42 :S
    gémben mi a neved? és melyik serveren vagy?
    próbálj halászni :P
  • diegho
    #9209
    sziasztok. tudnátok 1-2 tippet adni hogyan tudnék pénzhez jutni? nagyon kevés cuccot találok és sajna alig haladok a kevés pénz miatt...
    24. szint knight vagyok. G37 kard és G16-24-32 armor, most a gem mine-nál szórakozok az armored knight-okkal, azok még xp-t is adnak és néha kidobnak egy g24 cuccot, de nagyon kevés a pénz... néha látok 1-2 level 13-15 knight-ot G42 cuccokban futkorászni, megkérdezem hogy szerezte a cuccait, elkezdi vette... na és miből? válasz nincs... szóval hogyan tudnék pénzhez jutni, nem kell sok, csak annyi hogy G42 armor 1-2 részét meg tudjam venni. Van valami trükk?
  • DamageAdept
    #9208
    Nah át írtam sárga barátainknál a lakcímem (szerencsére csak az volt fake) szal ha véletlen belépek katonának vagy körbeutazom a világot triciklivel semmi gond nem lesz.
  • Bucser
    #9207
    Igen visszakaptam a cuccaimat még ma.
  • Dodokacsa
    #9206
    anál intrúder :DDD (Top Secret)
  • gvarga12
    #9205
    hehe Bucser a fo terrorista mindig is tudtam hogy veled valami nem stimmel :) szerintem nemsokara varhatsz egy latogatast a CIA tol is :)
    vagy rad uszitjak a koreai titkos szolgalatot :) es bambusz rugyeket ultetnek a kormodala :) vagy kitudja mit csinalnak :)
    lehet hogy meg analis ultetes is lesz :)
  • Dodokacsa
    #9204
    és? siker?
  • Bucser
    #9203
    NA visszaírtak nekem is, hogy nézzem meg a dolgaimat. Egy fényképet küldtem a személyimről meg a lakhelykártyáról.
  • v150r
    #9202
    jelszóemlékeztető?
  • Silversting
    #9201
    És ha elfelejtettem az e-mail címem jelszavát, akkor mi a fenét tegyek?