12892
  • Slipknot
    #603
    Sose fogom megerteni ezeket a kalosokat!Hozzanak mar dontest nem igaz hogy igy kell vegig szenvedni baze
  • slapecz
    #602
    lilán írni csak horn of spirittel lehet legolcsóbban 5K-ért tudsz venni
    nyomd be a mission fület jelöld ki a küldit és nyomd be a terképet ott egy piros pont fogja jelölni hogy hol van a csákó
  • slapecz
    #601
    igen, van magyar közösség további infókért (belépés,stb.)keresd fel VeresPenge-t a játékban
  • peat0
    #600
    Üdv pár napja elkezdtem a játékot, de kezd szörnyen unalmas lenni egyedül, van már magyar közösség a játékban? szeretnék belépni
    Lilán hogy a fenébe tudok írni? (magyarokat próbáltam volna keresni) alul ha a party gombra kattintok és beírok valamit nem jelenik meg:/ A küldetésekkel is bajom van, rögtön az elején akinek köszönetet kéne modnanom megse találom a kezdő városban(annnyi gamer van hogy lehet amiatt) Egyébként lvl 15 knight vagyok és van big s. swordom is már:)
  • slapecz
    #599
    nekem megy és nekem fix ip-m van
  • gvarga12
    #598
    na ne má akkor más sem tudná megváltoztatni a mailomat mert nyilván más az IP-je és nincs is esélye rá hogy kitalálja nekem mi volt az IP-m mikor reggeltem hacsak nem törte fel a kal servert (mindig ide lyukadunk ki)
    próbáljátok már hi egy másik gépről nektek megy-e a mail változtatás
  • slapecz
    #597
    szerintem az van hogy akinek dinamikus ip-je van az nem tudja megváltoztatni de akinek nem dinamikus(pl slip ha jól gondolom) az megtudja mert ugyan az az ipje van most is mint amikor regelt (ezért van benne hogy nem tudja akárki megváltoztatni)
  • gvarga12
    #596
    GM Reply
    Hello.
    This is KalOnline.
    Of course, you can not do that.
    You can not change your email address because it is very important personal information.
    So we do not change your email address as well generally.
    Please refer the information.
    Have a nice day with KalOnline.
    Thanks

    Na most mi van ?????
    Azt kérdeztem hogy én nem tudom megváltoztatni az emailcímemet és hogy ez hiba-e ?
    Erre a válasz persze hogy nemtudod megváltoztatni az egy nagyon fontos személyes információ.
    Elküldtem nekik a slip accáról is a képet ahol meg meglehet véltoztatni az emailt na az most folyamatban van kiváncsi leszek mit mondanak rá.
    Szal röviden aki meg tudja változtatni a mailcímét az nem biztos hogy biztonságban van attól függ mit mond a Kal GM.
  • gvarga12
    #595
    GM Reply
    Hello.
    This is KalOnline.
    Anyone can not change the email address into your account.
    And also you can find your password by ID and email address.
    Moreover, we do not change the email address generally.
    Please refer the information.
    Have a nice day with KalOnline.
    Thanks.

    Ez jo most nem tom mi van lehet nem is neztek meg a kepet amit küldtem este újból elküldöm szerintük bárki nem tudja megváltoztatni a
    mailcimet ? ez igaz is es szerintük a jelszó a mailcim ID kombinációjából visszakapható ez igaz is szintén de nem akkor mikor hackoltak delagalább nem az automata válasz jön mióta felhívtam őket :)
  • gvarga12
    #594
    ez meg a slip acca neki minden valtoztathato

  • slapecz
    #593
    hja es vedd ki a kepet mert rajta van az id-d
  • slapecz
    #592
    nekem az összes változtatható kivéve az id
  • gvarga12
    #591
    nekem ilyen a modify képernyő

  • slapecz
    #590
    mi ez a nagy pangás?
  • slapecz
    #589
    "ha van egy 40-es kari akit nem nyúlnak le az mindenkinek jó nem ?"
    lehet hogy én vagyok ma ennyire lassú de ezt a mondatot se értem
  • gvarga12
    #588
    a tűzfal csak engem fog védeni :)
    ja néztem az összekapcsolási díj 600 HUF
    prcdíj 900HUF LOL de nem számít mondom céges teló
    ha van egy 40-es kari akit nem nyúlnak le az mindenkinek jó nem ?
  • slapecz
    #587
    azon gondolkozom hogy miért nem az ilyen accokat nyomják fel?
  • slapecz
    #586
    hja azt kapsz egy telefonszámlát nemtom hány ezer forintról azt leshetsz :)
    attól hogy te tűzfalakat raksz fel attól nekem miért lesz jobb
  • gvarga12
    #585
    nem kispályázunk ám itt :)
    egyébként a telefon ingyen van mert egyébként is telefonálok koreába
    a többit meg szívesen csináltam végül is mindenkinek jó lenne ha
    biztonságosabb lenne a kal nem ?
  • slapecz
    #584
    ???
  • plas
    #583

    F A N A T I C S
  • slapecz
    #582
    hát ez kész :D neked ér ennyi fáradtságot? nem azt mondom hogy nem éri meg de ez már üldözési mánia....
  • gvarga12
    #581
    slip kipróbáltam a www.kalonline.com-on a belépés alatt van olyan
    hogy find password ott ha beírod az emailt meg az ID-t akkor visszaadja a jelszavadat az emailcímre
    kipróbáltam a tied is azt mondja rá hogy no mach szal vagy rosszul emlékszel rá vagy feltörték a kal szervert és leváltoztatták az emailt meg a jelszót
    mindenkinek akit hackoltak ezt tudom javasolni nézze meg vissza tudja e szerezni a jelszavát.
    én meg megyek haza és csinálok egy kalozó rendszert semmi nem lesz rajta csak a KAL meg a driverek nem fogok netezni belőle és vagy 20 virusírtó trójai elhárító meg killer biztonsági beállítások
    meg beszélek haverral aki hálózati biztonságtechnikával foglalkozik
    Linuxos meg mindenféle tűzfalakat konfigurál ha ez se segít akkor nemtom mi
  • gvarga12
    #580
    éjjel felhívtam őket és a faszom ebbe a kal helpdeskbe most azt válaszolták hogy igen az acc az él loginolj be és megtudod változtatni a jelszavadat de ha egyszer el van lopva bakker !!!
    de most legalább nem automatizált válasz jött
  • gvarga12
    #579
    éjjel felhívtam őket és a faszom ebbe a kal helpdeskbe most azt válaszolták hogy igen az acc az él loginolj be és megtudod változtatni a jelszavadat de ha egyszer el van lopva bakker !!!
    de most legalább nem automatizált válasz jött
  • gvarga12
    #578

    1. Registering An Account and Modifying Personal Information

    -Name and E-mail that are the proofs of yourself as a registered user are unchangeable.
    However, passwords, address and phone numbers can be changed at KalOnline official website.
    -Account and all information is possible to delete without a notification if the whole or part of information is incorrect.
    -Player is responsible for registered information, character, passwords, and etc. and INIXSOFT Co. Ltd. is not responsible at any situation.
    -Information of account, character, item, and etc. are not released without assent of its owner, and those can’t be requested.
    -However, the problems that are related with the law are possible to release without assent of its owner.
  • gvarga12
    #577
    3. Restrained Target and Restraint

    Restrained Target is the person who has the account that broke the game policy.
    It may be affected to all accounts of the player in the case of breaking the game policy and all accounts may be blocked depending on the seriousness of the case.
  • gvarga12
    #576
    Hello.

    This is KalOnline.

    Normally, we are not responsible for your item at all.

    But We can restrain the hack user or illegal user when we have your character name and item name exactly.

    So if you want to restrain the hack user or illegal user, please send to us your information exactly.

    And also you can change the personal information by your name and email address.

    Have a nice day with KalOnline.

    Thanks.
  • gvarga12
    #575
    GM Reply

    Hello.

    This is KalOnline.

    You can check your personal information in homepage and also you can change your information after
    log in.

    Please refer the information.

    Have a nice day with KalOnline.

    Thanks.
  • slapecz
    #574
    hát ez nem sok jót jelent ha azzal a kevés angoltudásommal próbálom fordítgatni főleg a screenes rész néz ki rossznak
    egyébként ma írta be slip hogy ha nem kapja vissza a kariját akkor abbahagyja a kal-t :P
  • gvarga12
    #573
    slippel semmi új
    kéne a pontos neve és email címe
    a nélül nem csinálnak semmit
    10 napos screenshotokat már nem fogadnak el :(
  • gvarga12
    #572
    most beenged biztos túl sok gamer volt fent
  • gvarga12
    #571
    When reporting no-manner, please take a look the bellows and send an E-mail (including contents and screenshots).

    1.1 GM into KalOnline only admit screenshots and by checking inside the game directly.

    1.2 GM dose not admit evidences that are difficult text, word and fixed screenshot.

    1.3 GM dose not admit screenshots that are over 10 days from the reporting date (if the reporting date is multiple last screenshot will be the standard).

    1.4 Account may get blocked permanently with a false report.

    * INix Soft Co., Ltd. is not responsible for any problem that is occurred by unawareness of player.
    * Screenshot of vanished character name or without the talking content won’t be admitted as evidence (including a modified screenshot)
    * Screenshot must be taken by the reporter other’s screenshot won’t be accepted.

    E-Mail : [email protected]
  • slapecz
    #570
    és én nem kaphatom meg az id-t meg a jelszavdat? :D
  • slapecz
    #569
    most próbálj meg bejonni
    a többiek most jöttek akiket ledobott
  • gvarga12
    #568
    nem az én ID jelszavam meg az autentikáló kódom kell hozzá
  • slapecz
    #567
    valahogy én megtudom nézni hogy válaszoltak-e mert nekem működik
  • gvarga12
    #566
    na tessék
    nekem még mindig nem megy nem értem
  • slapecz
    #565
    mondjuk nem éri meg benézni guild chatbe mert mindenki nagyon depis volt úgyhogy rám is rámragadt most meg arról beszélnek hogy kinek mi a kedvenc horrorja azt mondják el a sztorikat(párat mostanában szedek dc-ről szal fasza hogy lelöviki a sztorit)
  • slapecz
    #564
    hja a gép előtt nagy fiúk azt a valóságban meg összeszarnák magukat,mondjuk én szenecsés vagok még semmilyen veszteségem nem volt,csak annyi hogy a kalban nemrég ellopták a cuccaimat ennyi