12892
  • Cortez Lovag
    #2372
    a harmadik
  • Cortez Lovag
    #2371
    a masodik
  • Cortez Lovag
    #2370
  • Cortez Lovag
    #2369
    az elso reakcio
  • Cortez Lovag
    #2368
    szep a G50-es BLack Crow Stick hohooo hat meg mien szep
  • qwer2000
    #2367
    latom ngolok nem birjak meleget :)
  • Doma #2366
    Megy az csak nem mindig... sajna mostanaban sok a gond a szerverrel...

    Talán jó...
  • Laza
    #2365
    valaki tudja honnet lehetne letolteni a gamet? a hivatalos oldal nem mukszik...
  • gvarga12
    #2364
    weboldalam kezdo lapja :-)

    bakker 33 fok van szerencsetlen angolok teljesen rosszul vannak levegot se kapnak
    mondom nekik mi lesz itt ha lesz egyszer veletlenul 40 fok erre az tmondjak eszakabbra koltoznek :)
  • Doma #2363
    #2354
  • Onikage
    #2362
    Császtok!!!
    Csak azt szeretném megkérdezni hogy csak nekem buziskodik a kal online vagy nektek sem müködik?????

    Me kurva ideges leszek mindjárt ha nem indul el föleg hogy a nyaralásom is szerte foszlott és akkor még jáccvani se tudok 1 joizüt grrrrrrrrrrrrr
  • gvarga12
    #2361
    este teszt a varazslommal :-)
    remek kosz andrej :)
  • Doma #2360
    Ismét működik a stat reset!

    Lépések:

    Játék indítás előtt csinálni kell egy másolatot a
    c:\Program Files\KalOnline\data\Config\ message-e.dat és message-k.dat nevű fileokról.
    Valamint a c:\Program Files\KalOnline\data\HyperText\ K és E könyvtárakról.
    Tegyük be őket egy biztonsag nevű könyvtárba pl.

    Ha ez megvan csinálni kell mégegy másolatot ezekből a fileokból illetve könyvtárakból, egy kis átnevezés mellett!
    Legyen ez a csere könyvtár.
    Csere könyvtárba csináljunk egy E és egy K könyvtárat és ide másoljuk be
    az előbb elmentett K és E könyvtárakat.
    A K tartalma E be kerüljön az E tartalma pedig a K ba.

    Valamint ide másoljuk át a message-e és message-k fileokat, oly módon hogy a message-e legyen a message-k és a message-k legyen a message-e.
    Bemásoljuk a normál elmentett fileokat.
    message-k.dat ot átnevezzük message-kk.dat nak, a message-e.dat ot átnevezzük message-k.dat nak, és végül a message-kk.dat ot átnevezzük message-e.dat nak.

    Ezek csak a biztonsági másolatok, illetve a megcserélt könyvtárak és filok.
    Nem kell velük egyenlőre semmit csinálni.

    Indítsuk a játékot a megszokott módon.
    Keressünk egy prophet-et pl fortban.

    Ha ez megvan, alt+tab.
    A cserélt könyvtárakat és fileokat (csere könyvtár), másoljuk be a játék könyvtárba és írjunk felül mindent!
    Tehát a K és E könyvtárak mennek c:\Program Files\KalOnline\data\HyperText\ könyvtárba, a message- fileok mennek a c:\Program Files\KalOnline\data\Config\

    Beszéljük a prophettel!
    Összevissza karaktereket fogunk látni. 5 választható sor lesz.
    Először az elsőt kell választani, ezután csak egy lehetőség lesz, tehát válasszuk azt.
    Megint beszéljünk a prophettel, válasszuk a második opciót, és megint csak egy lehetőség lesz a folytatásra.

    Megint beszéljünk a prophettel, válassszuk a 3. opciót, majd válasszuk ezen az ablakon a bal oldali opciót.
    Elindul egy progress bar, és ha minden jól megy megjelenik egy ablak: Resetting status is completed.

    C megnyomásával látni fogjuk az újra elosztható pontokat!
    Nyomjunk Alt+tabot, és másoljuk vissza a biztonsági másolatokat, (biztonsag könyvtár) és kezdődhet az újjászületés. Nem is kell kilépni a játékból.
  • qwer2000
    #2359
    start menu
    futtatas
    tallozas
    bekersed ahol van kal
    majd ok
    utana amit Doma irt
  • Slipknot
    #2358
    nemtom lehet rosszul csinaltam ?^^ nem nagyon ertek ehez a bisz baszhoz leirnad reszletesen a kedvemer ?:)))
  • qwer2000
    #2357
    slip elobb ird be neki hol van a game :)) es utana ezt a szoveget
  • Slipknot
    #2356
    nekem igy se jo
  • qwer2000
    #2355
    kosz most muxik :))
  • Doma #2354
    Indíts egy Dos parancssort, menj be a kalonline könyvtárba és az engine.exet indítsd ezekkel a kapcsolokkal:
    engine.exe /load /config test2
  • qwer2000
    #2353
    hm nem ertem nekem reggel ota nem megy kal 2-szer is csinaltam restartot de igyse :(((
  • Bucser
    #2352
    mert 2 szer van a linkben a http://
  • Slipknot
    #2351
    hm nem ertem mer muxik na mind1 itt a link akit erdekel itt a link http://tonyocska.uw.hu/pack.zip!
    Kepeket keveset csinaltam inkabb videot vettem :))
  • Slipknot
    #2350
    raktam be par war kepet :)
  • Slipknot
    #2349
    mar 28 vagyok :)
  • Slipknot
    #2348
    Kossz napi kezdetnek nem rossz majd feltapolom vagy elcserelgettem jobb fajtara ;]]
  • gvarga12
    #2347
    ja igen NaPoLeOnTheHUN :) meg mindig ilyen egyszeruen :)
  • gvarga12
    #2346
    slip ma szombat du. 4-5 korul PM-elj meg kapsz G6 madarat vagy G6 Pantert ami jobban tetszik :)
  • Doma #2345
    Probálj egy gép újraindítást, engem úgy beengedett.
  • SuperCharger
    #2344
    Skacok, mindenkinek megy a Kal? Nekem el sem indul, egyfolytaban azt mondja, hogy lenn van a szerver.
  • Brutal
    #2343
    De hogyan törögetik fel az emberkék ID-jét ezt nem értem.....
    Száradna le a feje az ilyen baromnak aki ezt csinálja
  • Foxiking
    #2342
    Sziasztok. Elég rég voltam erre. Csinálnom kellett egy teljesen új logint a játékban mert a régit harmadjára is feltörték. Szerencsére a tojást nem volt ideje elvinni. Szal a mostani nevem a játékban Assasinkiller.
  • Slipknot
    #2341
    holnap asszem
  • Brutal
    #2340
    Guild war mikor lesz?
  • Slipknot
    #2339
    Alex magusozik es koszi Napi hogy igy visza hizelegtek de Dokieknal vagyok mar egy ideje:) mar akkor bevettek amikor csak beszelgetni jartam fel :) Mennyire megy nektek mostanaba meseljetek mar egy picit :) Mellesleg nem tuttok szervalni nekem 1 tojit vmi jobb fajtat ;]
  • Bucser
    #2338
    nem az nem én vagyok:)
  • qwer2000
    #2337
    alex magussal is jatszik tegnap volt lvlupja is :)))
    csak ijasz is megtetszett neki :)
  • gvarga12
    #2336
    na itt a hetvege
    persze erunak svajci rokonai jottek andrej sorozik, kivancsi leszek lesz e haladas ??
    tenyleg guild warra beneveztunk mar ?
  • gvarga12
    #2335
    bucsert ingame soladivoninak hivjak
    (persze attol lehet meg masik karija is)
  • gvarga12
    #2334
    brutal beszelj VeresPengevel altalaban eleg csak magyarul megszolitani es mar bent is vagy a guildban

    annyira nem nyilvanvalo alex pl. abbahagyta a magusat es ijaszozik
    (tegnap mondjuk lattam alexel a dungiban keverni)

    este megint lesz kis teszt, kaptam fulest hogy lehet valamit hegeszteni a statresettel kapcsolatban, de ne bizzatok el magatokat :-)
  • Slipknot
    #2333
    Bucser te nem Buchy vagy? :)