12892
  • Doma #3234
    köszi viszont :)
  • slapecz
    #3233
    en meg vegleg attertem L2re csak a warokon leszek vagy az ijjaszomon ha teljesen nem tudok magammal mit kezdeni,persze a forumot olvasgatom jo lvlezgetest :)
  • Brutal
    #3232
    Tegnap olvasgattam néhány fórumot és felvetnék egy kérdést:
    Szerintetek mitől függ a drop rate?
    Csak az egyéni szerencsétől vagy van valami esélyszámoló algoritmus azért van...
    Mert állítólag függhet területtől is.
  • gvarga12
    #3231
    Hali nekem pedig megvan LVL 51 :)

    vegre CoD is felkerult a SkillBar-omra :)
  • Szimbi
    #3230
    Nah még pár kocek és meglesz az 55! Najó az még messze van :D
    Kiváncsi vagyok a life extension g2-re
  • Brutal
    #3229
    Ma jó napom volt egy Baby Ghost dobott egy Feathery ToP-pt
  • gvarga12
    #3228
    nyomj bele biztit siman mennie kene
    ha nem akkor valmit kicsapott meg a bizti elott es az alaplapod is megdoglik
    en nem a sajat gepemen probalnam ki a tapot :-)
    ha a gep megy rendesen masik tappal akkor a tapot proszald ki valahogy
    en ezt tennem
  • Bucser
    #3227
    futottak még mint az RA...


    BTW.: előző témámra visszatérve úgy néz ki kiment a biztosíték a tápomban új tápra nincs pénzem szal megfelelő biztosíték cserélése után megy rendesen újra talán.. majd meglássuk... Kérdés. hogy Napi melyiket javasolja... csere biztosíték vagy csere tápegység???
  • Brutal
    #3226
    Nah ma ujra bekötötték a netet az uj lakásba ugyhogy megint gyűjtöm az XP-t 1000L...
    Resszkessetek mobok!!!
    Jah egyébként az ML teljesen széthullott vagy még küzd a túlélésért?
  • Bucser
    #3225
    Na úgy tűnik meghalt a gépem:( egyszer csak leállt majd szépen kivágta a biztosítékot... Valszeg megfeküdt vagy az alaplap vagya táp még ki kell derítenem de azóta nem tudom bekapcsolásra bírni:( Megint le ogok maradni vagy 6-7 szinttel:( Ez anyám gépe ezen nem lesz sajna game:(
  • Brutal
    #3224
    Nagyon jól ismerem csesztert nyugi azért oktatom ki,hogyan is kell jáccani
  • Bucser
    #3223
    Asszem hatos szinttől vehetsz maskot fel ha van nálad. egyébként Fortban kell venni a mask árustól (vagy más karik árulgatják) felteszed mint egy hair decot asszem és utanna mehetsz lőhetsz:D safe zoneban csak masik assasint ha nincs safezone (Ez a narooth vár felé lévő rész és a Fort körül lévő terület lehet írtani akit látsz...) De vigyázz ha téged megölnek esélyed van kidobni valamit és annyi XP-t vesztessz mintha mob ölt volna meg. ja és a maskot csak akkor tudod levenni ha non safe zoneban töltessz 3 órát vagy megölsz valakit vagy megölnek.
  • slapecz
    #3222
    ha esetleg nem ismerned chester nevu jatekost akkor bemutatom neked es el is mondom hogy csak hulyeskedik...
  • cseszter
    #3221
    Hogy lehetek Assasin
  • Brutal
    #3220
    Varázslat jobb oldalt kiválaszt első helyre mondjuk + jobb klikk az ellenre és BOOM!!!
  • cseszter
    #3219
    még csak most kezdtem a játékot aszt szeretném megkérdezni hogy a varázslóval hogy lehet villámot szorni
  • DarkSly
    #3218
    hehe:) betévedtem ide hónapok óta először és mit látok?? :D sorra lépik meg az emberkék az 50et...nem semmi:) kicsit lemaradtunk:)
    Mindegy én egyfajta maradványként ott élek még bent, Slipknot még tartja a lelket Cybergyerekben :D tényleg Slip hanyas szintű a drága? :D

    ja meg anti mondta hogy sokan térnek át a lineage2re a klánokból - én jobbat tudok: gyertek wowra! mi ott nyomulunk Lazéval. Ha valaki betéved esetleg az nmre szerverre, allis oldalon DarkSlyként , hordás oldalon Lazeként megtalál minket :D

    Na jó, további jó fejlődgetést mindenkinek, és nehogy megunjátok a Kalt :D
  • slapecz
    #3217
    Andr3j a csucson :)
  • slapecz
    #3216
    ezt a kepet most sikerult megtalalnom kalhq-n...
  • gvarga12
    #3215
    mi ez a bug nekem az aramiskanetem blokkolja a kepet :(

    es nem raktam ki az XP kovet csak probalom kicsit levinni az arat :)
    szoktam ilyeneket csinalni :)
    fel le mozgatni az arakat legalabb is megprobalom (sokan csinaljak :) tobb kevesebb sikerrel)
  • SuperCharger
    #3214
    Napi, ugye nem raktad ki 390k-ert azt az xp-kovet? Ugye ez csak valami arspekulacios trukk? Nagyon ajanlom hogy az legyen! :)
  • Bucser
    #3213
    ehh nem gyenge:D
  • Doma #3212
    Egy kis bug az új eventben 0o
  • qwer2000
    #3211
    :)
  • gvarga12
    #3210
    na jo de nem mindenki tudj am :-)
  • qwer2000
    #3209
    ja anti is atment azt tom ,mert en vok anti :PPPP
  • Szimbi
    #3208
    plas egy lószart hagyod abba már elnézést pihizeél kicsit max de nem áll meg az élet!!! Megint árulgatsz kicsit és majd visszanézel. Maradjunk ennyiben :)
  • slapecz
    #3207
    ha ezt barmilyen kalos emberkenek megmondod hogy 50en 2hval meguntad a kalt akkor sztem korberohognenek vagy nem hinnenek neked...
  • slapecz
    #3206
    Hello. This is KalOnline.

    The Event is updated for KalOnline for 3weeks.

    The following is detailed the Event information.


    *****
    Event
    *****

    1. Event name : "Help the Birds!"

    2. Date : September 28 (Wednesday) 11:30 AM ~ October 19 (Wednesday) 10:00 (3weeks)

    3. Datails

    - The Birds(NPC - Hawk, Owl and Crow) are appeared in village for Event time.

    - If you agree with the request of Birds(one out of birds), they help for your hunting.

    * The Birds are not attacked by Monsters but it disappears if your character is died.
    And also it disappears after 2hours automatically.
    * The status of your character is increased if you are with the Birds.
    * The character of 10 level or higher can only be joined on this Event.

    Please refer to the information of Event in Homepage. (www.KalOnline.com)

    We will always do our best for KalOnline.

    Thanks.

    ha minden igaz ezt mi is megkapjuk holnapra :)
  • plas
    #3205
    Én nem mentem át.... :)))
    egyszerűen csak meguntam most. (igaz nem gyengén)
    Nem mondom, hogy abbahagyom, de az sem kizárt... majd meglátom.
    Én is inkább összejárok haverokkal CS-ni, Halfozni, pörgősebb, akciódúsabb :D
    Na és persze, esténként akad más programom is lassan itt fent Pesten. Ha meg van vmennyi időm , arra nem jó a Kal. Ha azt elindítja az ember az min. 3óra játék. És mostanában nncs annyi időm. :) És azért ez jó... :D CS-vel meg 20percig is jót lehet szórakozni.
    Persze Napi odaadom a kardot, majd este felnézek...
    Ti hol jártok már? lvl56? :))) haladtok gondolom... :D
    Jó sokan léptek ahogy látom...
  • slapecz
    #3204
    ezt sertesnek veszem + penge is atment
  • Szimbi
    #3203
    Ehh dög unalom néha a game, de ma egy igazán jót szórakoztunk a coddal. De sajnos ott is rengeteg a kretén akik más szopatásában lelik meg , torzult világuk gyönyöreit. Ehh ennyi beteg embert!!!
  • gvarga12
    #3202
    ja meg hex meg mui meg HUNmagic azaz zozoka is atmantek meg ki tudja meg ki nem
    ja meg anti is asszem ennyirol tudok most hirtelen
  • qwer2000
    #3201
    De számomra az volt a legnagyobb furcsaság hogy pengével is összefutottam
  • qwer2000
    #3200
    köszi napi
  • slapecz
    #3199
    tegnap nem tudom hogyan de sikerult elkapnom msnen es a sok munkara fogta a dolgot....
  • slapecz
    #3198
    kivancsi lennek mibol vontad le ezeket a kovetkezteteseket
    egyebkent hali
  • gvarga12
    #3197
    L2-ben van Over de mi sem tudjuk utolerni eltunt mint szamar a kodben
  • qwer2000
    #3196
    aze kerdeztem chest mert eltuntette a karim :)
    es azota se msn-en se sehol nincs :P
  • qwer2000
    #3195
    hi!
    Over is szunetelteti gamet ugyhallottam igaz ez?
    mi van itt mindenki pihenteti ????