12892
  • Chamber
    #4042
    1féléből 1xre 50 felett blokkolnak ? O_o
    Ezesetben asszem megusztam =)

    Te honnan szeded az ilyen infókat ?
  • Doma #4041
    50 dbnál többet vettél? Illetve valamelyikből volt nálad egyszerre több mint 50db?
  • CartmanHUN
    #4040
    Blokkoltak.Nem tudom miért ,csak vettem a talikat mint mindenki.
  • Chamber
    #4039
    Áááá, végre volt annyi eszük hogy hétvégére tegyék a jutalom DOUBLE XP/ITEM EVENT-et =)
    Magyar időben szombat hajnali 2-től vasárnap hajnal 2-ig, asszem pénteken korán fexem és szombat hajnalban kezdek :)

    +1 nappal hosszabbítják az aktív köveket.
  • Chamber
    #4038
    Na eddig +3def +3eva minden cuccom, polikő nélkül, és még nem tört el semmi =)
    Cart ha mais lesz 5K alatt tali akkor vegyél 20-20 ToD/ToE-t még nekem ;-)

    Hmm most olvasom lassan javítják a dolgot, most nemlehet attack meg magic talit kapni merchantnál =/
  • Bucser
    #4037
    Biztos?
  • Shanton
    #4036
    Cart!
    Akkor meséld el hogy kell!!!!
    Shanton
  • Cingar
    #4035
    Sziasztok!utolag is buek mindenkinek!!nem tud valaki esetleg kialakuloban levo magyar guildot az uj serveren?
  • CartmanHUN
    #4034
    Helyreigazitás:biztos nem bannolnak mert az egész kal csinálja már.
  • Chamber
    #4033
    Akkor majd megvárom inkább amíg lesz legálisan shopban :P
    Polikő úgyis 1M lesz lassan a játékban így, bár G46on lehet próbálkozni anélkülis, az nem drága xD
  • CartmanHUN
    #4032
    Egy segédprogram kell hozzá,amit letölthetsz ha mersz.De állitólag 3825 geonra jön ki 1 tali,és egy player azzal szórakozik ,hogy árában adja.Csináltam SS-t a csalás leirásáról, de nem ajánlom mert lehet bannolnak érte pár napra.
  • Chamber
    #4031
    MSNem ugyanaz, csak otthonról inkább játsszom, azért nem fut MSN :P
    Mostantól megint meló van =/ szal napközben vagyok MSNen.

    MLben még mindig 30 a lvl limit (bár én már felvetettem, hogy emeljük már 35re, ugyanis eléggé tele vagyunk most). De Szimbio-ék csinálnak új guildot lassan (vagy már meg is van), ami először 50+osoknak indult, de utoljára úgyhallottam hogy ottis lvl30 lesz a limit. Szal 2 magyar guildban már scak elférnek a normális magyarok =)

    *Új szerveren még nemtudok magyar guildról (highlvl karik hülyék lennének átmenni és újrakezdeni lvl1ről, bár vki ígyis átmegy)
  • Chamber
    #4030
    Szal akkor még mindig csalás?
    De update-el majd lehet tényleg legálisan kapni NPCnél? (mert ilyet is hallottam már :)

    Hol írják le a csalást?
  • Chamber
    #4029
    3 egész ToAt vettem mikor 50Kra esett, ToD-al még vártam, szal nem buktál túl sokat :)
  • Killer18
    #4028
    Na végre eltudtam indítani!

    Chamber: az msn címeddel mi a helyzet?, mert már rég voltál bejelentkezve! Más lett? vagy már nem használod?

    Bambi Hunter: melyik szerveren vagy? Hol kezdtél játszani? Egy jó tanács a sokból: mielőtt eladnál vmit először nézd meg az árakat Temporary Fort-ban, főleg az ilyen ToI meg a többi ami sokat ér, és csak utána add el! Mert vannak olyan szemetek, (énis ezt szoktam csinálni néha ) hogy bepingelik hogy én minden ToA-t megveszek 100k-ert, és a gyökér kicsi lvl-ű odamegy hogy nekem van én odaadom!, mert neki az a 100k nagyon sokat ér akkor, és aki megvette az nyert rajta 300-400k-t! Na szóval előtte nézz körül az árakkal kapcsolatban!
    Ja meg a ToW is sokat ér, azokat a trinketbe gyűrűbe és az övbe tudod belerakni! Kő nélkül ne is próbáld!

    A MagyarLovagok klánról meg csak annyit hogy Chamberrel beszéld meg, de még 2 hónapja úgy volt a felvétel hogy csak lvl 30 felettieket veszünk fel, nemtudom hogy ez így van e még!, Chamber ha nem akkor értesíts valahogy, ja és az msn-t is írd le hogy milett vele(d)!
    (Bocs a hosszért.)
  • CartmanHUN
    #4027
    3825geon lett ,és leirják a csalást is.Az eső ToD és ToE(talisman of Evasion) 100% siker.
  • Brutal
    #4026
    Na mizu skacok?
  • CartmanHUN
    #4025
    Chamber sok talit vettél nekem?
    Mert már 10 k ért vesztegetik őket.
  • Chamber
    #4024
    Az az újdonság az utolsó képen már rajtvan a mi térképünkön is... az a Doggebi Tower elvileg (azvan odaírva a térképen), csak vmiért rosszhelyre került :P
  • Enosh Chan
    #4023
    egy éve nem játszottam itt mi is ez a d3? :D ui: doma teccik a képed :D
  • Doma #4022
    Egy kis ízelítő a KAL reméljük nem túl távoli jövőjéből!
    Az igazi D3 is tesztelés alatt áll már.
    01
    02
    03
    04
    05
    07
    08
    09

    És ami felette van?
    Ha minden jól megy itt is lesz valami újdonság...
  • MiQli
    #4021
    Még mindig semmi....Nektek se?
  • Bambi Hunter
    #4020
    Mellesleg én tudtam délután 4-kor játszani, bár lehet azért, mert az új szerveren nyomom, nem tudom
  • Bambi Hunter
    #4019
    Sziasztok ! én csak most kezdtem a gámát, és baromira bejön.van egy 16-os lvl mage-m, Eger néven, mai alapból egér akart lenni, csak az a űrlap nnem engedte :D

    Na szóval én a Magyar Lovagok honlapja után érdeklődnék , illetve a címe iránt, és hogy mire jó egy trinket, mert egyszer találtam egyet, eladtam 1 ezresért, és amikor az árusoknál 17000-ért láttam viszont, megütött a guta.

    Jah és B.Ú.É.K.
  • qwer2000
    #4018
    köszi az infókat .
    énis felkeltem délután 4 órakor gondoltam játszok 1 kicsit dehát ez nemjött össze :((((((((
  • Killer18
    #4017
    Aha értem, akkor ny@lják ki! Van egy kis szabadidőm akkor se tudok játszani! grrr
  • MiQli
    #4016
    Killer...amit ir az azt jelenti,hogy kész a szerver....de ezek szerint mégsem..:)
  • Killer18
    #4015
    Oh az előző nem MiQli-nek ment hanem qwer2000-nek! sry
  • Killer18
    #4014
    Hali sziasztok!
    B.Ú.É.K mindenkinek!

    Hát Lazur neked pazarul kezdődött ez az év, reméljük nemilyen lesz a folytatása!
    MiQli: igen nem megy a kal nekem sem, és senkinek sem, mert ideiglenes szer karbantartás van! Tessék:

    "Hello. This is KalOnline.

    Temporary Server Maintenance (Existing server) was completed.

    Now you can play the KalOnline.

    Sorry for the inconvenience.

    We hope you to play KalOnline with great interest.

    Thanks a lot."

    Ja, és újra elkezdtem játszani 2 hónap után :D !!!
    Nevem: KilleR18 (aki nemtudná)
  • MiQli
    #4013
    Hát nem...Épp D1ben vagyok térdelve,mivel hátulrol kicsirt 2 assa.Egyszer majdcsak be tudok lépni
  • qwer2000
    #4012
    B.Ú.É.K mindenkinek!
    nektek sem megy a game????
  • gvarga12
    #4011
    B.Ú.É.K.
  • Brutal
    #4010
    Mondom én hogy szarabb lesz....
  • Lazur
    #4009
    kurva jo volt ez az uj ev!!! kisebb serulesekkel! Házibuliban voltam! Aztán mentem volna ki a lepcsoházbol, de éppen pont akkor rugta ki egy hülye gyerek az uvegablakot.Meg szerencse hogy a másik uccában volt a korház.Ömlött a homlokombol a Vér.....Végülis cak 1 centis volt a seb. betapasztották azt kaptam a seggemembe egy tetanusz oltást BÚÉK 2006
  • Brutal
    #4008
    BUÉK a következő még szarabb lesz skacok
  • Chamber
    #4007
    B.Ú.É.K. !!!

    Nem bírta a szerver a war-t és elszállt ilyensem volt még nagyon xD
  • Lazur
    #4006
    BÚÉK 2006!!!
  • Balidani
    #4005
    ehh az jo mert egy tiger eggre cseréltem amit 5800 ért vettem :)
  • Doma #4004
    Annyit mint a revision stone. Ennek elég változatos a piaci ára.
    Kb 14-18k körül mozog.
  • Balidani
    #4003
    A trinket mire jo? Most kaptam egyet cseréléskor. g0. Mennyit ér?