12892
  • Bucser
    #5098
    Bocs Quick de ne mond, hogy 50 körülre ez nem rögzül az emberben... Ennyi. Hülye volt. Megdícsérni azért nem kell érte. Az meg hogy valaki segít valakinek önzetlenségből aztán meg ha szarban van zörgeti a kaput nem működik.. ha önzetlenségből segít valakinek akkor mit csináljonaz illető? Adja vissza az ijjat amit adott neki? Vagy mit? Most komolyan kérdezem.. Ha valaki nem képes felmérni azt a kockázatot, hogy ha most eltöröm az ijjat nem fogok tudni ölni mert nincs pénzem újra (még cleanre sem) és nekem annyira kell az a 10-es EB hogy 5 revistone megszerzését már nem tudom kivárni belehúzom és eltörik. Erre mit mondjak?? Felelőtlenség.. és mi garantálja ha bármit adsz neki újra azzal nem így fog járni? nem ismerem senki fijam borja. De ez alapján ezt meghallva tuti nem adnék neki semmit. Különben sem szerettem ha valaki a saját butasága után óbégatott a guildben.
  • v150r
    #5097
    nah, remélem, végre nem lesz játszhatatlan a hétvégén a kal. bár tudom, hogy ez hiú remény :D
  • CartmanHUN
    #5096
    Nem copyzom be a noticet,ugyis megtaláljátok.Nem lesz ostrom ezen a hétvégén, mert valami változás lesz A GUILD BATTLE SYSTEM-ben ,és arra gyurnak.Bővebb infót a jövő héten közölnek.
  • v150r
    #5095
    ez a jó hozzáállás sztem...
    quick 4 president! :P
  • QuickHUN
    #5094
    Hali megint

    Ugy érzem Chamb megszólalt a lelki ismereted.
    Hát Soli te sem vagy különb a többitől,ha elkövette ezt a hibát normális ember még 1 szer nem fogja,ezek a szavak nem hiányoznak neki sztem,mert tudja ő is hogy rosszul csinálta!
    Ugyan mi a pináért fogalmaztál volna sarkosabban?
    Mi értelme volna?
    Sztem mindenkivel előfordul egy törés,és megérdemel 1 kis segítséget, mert elég sok időt lehúztunk már együtt!
    Nem egy simlis gyerekről van szó,hanem egy normális csákóról.
    Ugyan igy járt MiQ ,és akkor is mindenki lehülyézte,volt egy clean g48 ijjam próbáltam egy break talit rátenni de csak 5 str sikerült,de legalább volt egy ijja,akinek ő segített az nagy ívben leszarta,nem mondta meg ki volt az.
    Ne legyetek ilyen durvák!




  • v150r
    #5093
    azt elfelejtettem említeni [jiába, kellett volna aludni az éjjel :D], hogy azért nem talizom a cuccaimat, mert 5ből eddig egy volt success, és inkább eladom és veszek rajta olyan cuccot ami kell, mivel nekem sem minden második szörny dobja a talikat.
  • Datas
    #5092
    Nem a figyelmetlenségtől kell félni, hanem oda kell figyelni. Ha pedig tudatosan kockáztatsz, akkor kell számolni előre a következményekkel és tanúlni a történtekböl. Nekem szerencsém volt én már az elején megtanultam a leckét, ugyanis az első g40-es kardom törtem el és hát nem volt kellemes visszatérni a régi g37-hez, de azért olyan nagy tragédia sem volt. Azóta is talizom a fegyvereimet, de fölösleges és komoly következményekkel járó kockázatot nem válalok be.
  • Bucser
    #5091
    Ja és a sajnálatot ebbena topicban ne nagyon várj szerintem. MInden embernek joga van hülyének lenni de a hülyeség következményét is viselni kell.. Egyébként örülj, hogy nem vagyok már rég a guildben és nem játszom mert Chambernél kicsit sarkosabban fogalmaztam volna:D
  • Bucser
    #5090
    BOcs nem tudom de talán a fórumnak több oldalán is le van írva, hogy csak akkor tegyél EBt ha felrevizted 100%-ra . Csak akkor talizz fegyvert ha polishing van rajta... NEM VÉLETLENÜL MONDJUK. Ha nem így tettél és eltört akkor sry de tényleg te vagy a balfasz. MI anno mindig csak a droppolt fegyvereket húztuk poli meg revi nélkül:D (ugye mikor szimbi 9/9-ig húzta a POL-t:D a kis mákos:D) el is adtuk j drágán:) Ez egy ilyen Bicikli. de a saját hülyeséged után miután mások lecsesznek, hogy hogyan lehetsz ilyen hülye kiszállni nem nehéz... felállni és továbbmenni a nehéz meg tanulni a hibából... Szerintem a guildben Chamberéknek esik úgyis valahol egy 48-as íj és esetleg a pénzéhség nem jut odáig, hogy eladják biztos neked adják:)
  • v150r
    #5089
    hát igen, ebben van igazság, hogy butaság volt 90%on megkockáztatni azt az xedik eb-t, mindenesetre okozhatta figyelmetlenség is. oda kell figyelni. amióta elbuktam egy elég jó wondert, azóta én nem enchantelek, meg nem is rakok eb-t sem a fegyverekbe. nem kockáztatom meg azt a minimális figyelmetlenséget, ami sok-sok geon vesztét okozhatja.
  • Chamber
    #5088
    Kockáztattál nem... jött össze. Ez van, énis szoktam, csak nem olyan esetben ha a sikertelenség miatt nemtudok tovább játszai, mert "mindent" elbukok.

    De azért már ne én legyek a szemét, mert szerintem nagy baromság volt...
  • Chamber
    #5087
    Énis sajnálom hogy kilépett, de éncsak leírtam a véleményem az esetről...
    Azt itt elfelejtetted leírni hogy azt az 90%os eséllyel próbáltad rárakni (amit nem lehet véletlenül csinálni csak direkt. véletlenül max 1 revikövet felejtesz le). Csak te gondolom szerettél volna megspórolni ~5 revikövet (kb 100K). Ahogy teis írtad egy olyan fegyvernél amire hónapokig gyűjtöttél (és 5M+ot ér, nemtom pontosan) ez a próbálkozás... hát erre sajna nemtudtam mást mondani minthogy idióta/hogy lehetsz ekkora hülye/stb.
    Ha más szerint ez egy jó ötlet volt akkor sry... ezesetben biztos énvagyok a hülye.

    Énis szoktam segíteni az embereken akik megérdemlik (mostis kérhettél volna guildban revikövet, ha épp nem volt rá pénzed. nekem pl mostis van 10, törött fegyverekből, meg úgy általában mindig). Havernak nemrég csináltam egy +11 +10agi Red Tiger[9]-et, és arrólsem spóroltam le egy revit sem (el sem törött :)

    Egy komplett többmilliós íjat viszont nemtudok adni, meg őszintén nemis adnák... mert te nem véletlenül törted el az íjad.

    És emiatt a véleményem miatt persze megint én vagyok a szemét, holott nekem (vagy bármi/bárki másnak (lag, bug, stb)) semmi köze ehhez, csak te tehetsz róla. Ez egy ilyen játék/közösség... akkoris rohadt köcsög vagyok ha nem revivolom az illetőt aki egész nap KSelte a partynkat/lopta a droppokat.

    Sajnálom hogy kiléptél, de remélem annyit azért elértem a leb@szásoddal hogy a következő íjadat nemfogod eltörni.

    Tipp mindenkinek:
    - minden TALI ELŐTT kell egy POLISHING stone ha nemakarod hogy eltörhessen a cucc (armor talán kivétel, de nemtom biztosan)
    - EB előtt vidd fel 100%ra (nem, nem 98%ra!) az esélyt ha nemakarod hogy eltörhessen a cucc
  • QuickHUN
    #5086
    Hahó

    Sajnálom Curbuncle ami történt,ilyenkor az ember le van törve rendesen,és nem a lebaszás hiányzik a probléma tetejébe,mert ha ez a második lett volna akkor én is leszurlak,de elsőre mindenki elkövethet hibát,nem tudtam hogy enyire szarul állsz anyagilag,holnap vagyok még azért segítek,tökre sajnálom hogy kiléptél,nem kellett volna!

  • THeArrow
    #5085
    óó szegény :(:(::( ha kell vmi segítség szólj THeArrow-ra pm-z rá segítek mert én is voltam már így ...
  • Curbuncle
    #5084
    Hello Mindenki,

    Mint már egy páran értesülhettetek róla, tegnap este megsemmisült az íjjam.
    G48+3 +12Breakthrough Blue Chultae Bow[9]

    Ezzel egyidejűleg, számos nem várt visszajelzést kaptam, hogy mennyire balfasz vagyok, és hogy megérdemeltem. Ezen emberkéknek nem kívánom ezt az érzést, amikor hónapokig gyűjtesz valamire, és az összes pénzedet kiadod rá. Eltört, nincs semmim 1400 Medium Medicine kivételével.
    Sajnálatomra nem tartozom azok közé, akik mineden 15. nap után exp stonet vesznek, nem tartozom azok közé, akik 50 ezer medicine nélkül nem tudnak edzeni, és méginkább nem tartozom azok közé, akik cserben hagyják a másikat.
    A eset után, számos embertől kértem segítséget, akiket egykoron én magam segítettem. Volt akinek 2 ToAval megrakott íjjat adtam el ToA nélküli áron haveri viszonyból. Újjonc ismerőseimnek mindig adtam kölcsönt, ha kellett. Volt olyan, akinek bármikor hajlandó voltam elteleportálni Priestbe, csakhogy Rebit vegyek neki, he kellett. Olyan is volt, akivel megszámlálhatatlanul sokat partyztam, de nem. Ez egy olyan pillanat volt, amikor fény derült arra, hogy kire is lehet számítani.

    Quick, eszméletlenül rendes ember vagy. Te vagy talán az egyetlen olyan ember a guildban, aki úgy tesz valamit, hogy nem vár érte cserébe semmit. Az íjjat amit adtál, egyik ismerősöm felhúzta nekem +10[10]re, amit majd megkell neki fizetnem később. Per pillanat ezzel az 1400 medivel kell zöldeket, sárgákat ölnöm, mert a volt íjjam adta manna, health, meg agility pontok nagyon hiányoznak.

    Lényeg a lényeg, Quick, soha nem vertem át senkit ebben a játékban, soha senkit nem loptam meg, mindig elosztottam a party droppokat. A mai napon véglegesen kilépek a MagyarLovagokból, és nem tartom valószínűnek, hogy visszajövök. Amikor visszavettetek, azt hittem változott valami az összetartás terén, de úgy látom, csak a káröröm lett a nagyobb.

    Quick, az íjjadat (amilyen statokkal atad, ha ez így jó neked) amint sikerült összeszednem körülbelül 1.5-2 milliót, visszafizetem!

    cartman, köszönöm a jó tanácsokat a skill, statok elosztásakor, volt íjjam vásárlásakor.

    Minden jót,

    További jó játékot!
  • v150r
    #5083
    ;)
  • FaszFejHuN
    #5082
    +8 Expert Scholari's Sae Dan Chairperson Stick[8]
    Limitation: Magician Level 1
    [Grade 40+2
    Endurance 36/36
    Physical Attack 26~43
    Magical Attack 84~196(+20)
    Inteligence 3
    Agility 3
    Effective Range 18
    On Target Point 42
    Inteligence 4
    Wisdom 3
    Agility 3
    Helath Point 50
    Magic Point 50
    Min. Magical Attack 2
    Max. Magical Attack 5

    ----------
    Explosive Blow of Weapon [8]
    Percentage of Occurrence 14%
    Damage 36~77
    ----------
    Succesful Percentage of Next Level
    8>9: 18%

    Sikerült!
  • Curbuncle
    #5081
    Nem. 11.-e nekem még mindig nem Húsvét Napja.
  • v150r
    #5080
    júúúúúj húsvét hétfőn újra double event? xD
  • Bali07
    #5079
    Írtam a kalosoknak a C/S centerbe és ma küldtek egy levelet h újra akcitváláták!! Naon örülök és minden cucc nála volt. És még 1x kössz a segítséget.
  • Chamber
    #5078
    Király, azt akarják hogy húsvétkor 58 legyek úgylátom =)
    Úgysem fog összejönni^^ de azért jó a double event mindig ha van (kivéve ha játszhatatlanul lagos).
  • Datas
    #5077
    Kedd delelött újabb double event:

    "Today, 'Double event' have been successfully closed by your great support.

    However, due to the short notice for this event, not a few of the members were not able to participate
    'Double Event' sufficiently.

    Then, we will be hosting another 'Double event'.


    The following is the detailed information of 'Double event':


    *******
    Event
    *******
    ☞ Event Name : Double Event

    ☞ Event Time : April 11 02:00 PM ~ April 12 02:00 PM
    (Korean Time, after the next temporary maintainence) "
  • v150r
    #5076
    na... így a vége felé már teljesen lagtalan volt, dozen-el volt EGYMÁS UTÁN egy veteran és egy skillful g40+2-es íjjunk, aztán egy toi 9/3 ag, aztán egy 46-os íjjász fejfedő, majd végül egy sbwb. mindezt fél óra alatt. 5 óra játék alatt ez volt az össz-vissz drop, az is félórában, szal lol :D
    külön megdícsérem magamat, mert 6,5 kockát szereztem egy nap alatt... ami igencsak zsíros teljesítmény tőlem :D
    közeleg a lvl 40 xD
  • vaPuMarci
    #5075
    Grat!:) nekem 35:)
  • ThedarkmanHUN
    #5074
    nagyon szupi volt az event megvan a lvl30:)
  • THeArrow
    #5073
    áá naon elegem kett 50%kellene erre megpuszultam ...ez komolyan mondom kiakasztó....nem baj reggel megcsinálom a lvl-t :)
  • Chamber
    #5072
    Ha accountot töröltél azzal nemtom mit lehet csinálni...
    Volt vmi [email protected] (vagy .co.kr), de már nemtalálom sehol az oldalon. Mondjuk nekem azt válaszolták az oda írt levelekre hogy használjam az oldalon a C/S centert, és most az oldalon is csak ez van kint ott ahol régen ^^az a mail volt kiírva. Ha viszont törölted az accountod akkor nemtudsz C/S-t használni =)

    Szal szerintem ezt jól megszívtad.
    Azért sok sikert a próbálkozáshoz...
  • Chamber
    #5071
    Próbálok splashyba bekerülni, de sztem most nemnagyon fog menni pont a dupla XP miatt :)
    Majd kiderül... de próbálhatnánk vmi G50 droppartyt is összehozni megint ha leszünk páran 50+ ;)
    Nekem most hajnalban dobtak a zerkek: 6/14 max mag attack talit =)
  • QuickHUN
    #5070
    Tsá

    Dani0401
    Dobj egy mailt [email protected] ra
    Mert kész a regisztrációd,megcsináltam neked,és átküldöm az adatokat!
    Holnap dupla xp pontot lehet kapni,érdemes igy kezdeni!
  • Dani0401
    #5069
    Nagyon bal.....sz vagyok, de nem kapok e-mailt!!
    SEHOVA!!!! 3 mailt probáltam! (regisztráció)
  • Bali07
    #5068
    Lehet ha küldök nekik egy levelet akko mondanak vmi használhatót. Azé kössz a segtséget.
  • Curbuncle
    #5067
    Account törlése nem visszavonható művelet. Azonban vannak akik már valahogy visszahozták törölt karijukat.
  • Bali07
    #5066
    Hát én nem látok ilyen listát. Naggyából jobb oldalt nincs semmi.
  • QuickHUN
    #5065
    Hahóka

    Bali van a felső jobb sarokban egy lista a törölt karakterekről karakterröl?
    mert akkor vissza lehet hozni,pár hónapja úgy volt még!

    Chamb holnap vagy? mit fogsz csinálni? splashy vagy egg?
  • Bali07
    #5064
    Hellosztok! Véletlen kitöröltem az accomat. Nem tudjátok visszalehet-e csinálni? Plz írjatok!!
  • Curbuncle
    #5063
    Bazd meg, nehogy hétvégére tegyék...a végén még nem írok dolgozatot valamiből...
  • QuickHUN
    #5062

    Nincs mit
    Lesz lagg tuti,jól számoltad 3 lesz!
  • Chamber
    #5061
    Köszi.

    Ja, jön az újabb lag event. Magyar időben holnap hajnal 3-tól másnap 3-ig ha jól számoltam :)
  • QuickHUN
    #5060
    Hu Chamb de jó vagy!
    Gratula az 57 hez:)
  • QuickHUN
    #5059
    Tsá

    Már ideje volt !


    ☞ Name: Double Event

    ☞ Duration: April 5th, 10:00 a.m. ~ April 6th 10:00 a.m. - Korean Standard Time (24 hours)

    ☞ Event Detail:
    You will be gathering double amount of experience and items from monsters during this period.
    => Exp stone will be effective for exp calculation during this period. (ex_ Double exp + Exp stone 30%)