12892
  • Cingar
    #6966
    Kedves VninjaHUN!
    Te vagy a leggerinctelenebb magyar akivel eddig talalkoztam az uj serveren!mikor meg megalapitottuk a legelso magyar guildot emlexem te is ott voltal es csak a szart kavartad!tobb emberrel is vitaztal a vegen mar senkit nem tiszteltel es a pofamrol egne a bor ha engem kirugnanak az egyetlen es elso magyar guildbol!nincs neked lelkiismereted?kepes vagy ellopni egy magyarnak a g12es tigeret raadasul akinek eddig jopofizol es tudod hogy megbizik benned??(tudom kalonline alkotmanyat ne bizz meg senkiben de ha nem bizol meg senkiben nem is lehet jo "baratsagokat" kialakitani kalban sztem)elloptad orulsz a fejednek gratulalok aztan terelsz a haverjaidra majd miutan 5 ember akiknek kozuk van az egeszhez teged vadol te azert is eroskodsz.nem vagy kepes senkit tisztelni?sertegetsz mindnekit ha valami nem tetszik,es mikor mondom neked hogy szinte mindneki utal teged vedd mar magad eszre pls erre ennyit mondasz " mert mindenki irigy ram...."ehez a tigeres ugyhoz nincs kozom de a tobbi embert relativa jol ismerem inkabb hiszek nekik nem iteltelek el a mai napig mint ahogy masok tettek...hat tevedtem.eggpartyzunk r8ban ahol esett az a bizonyos g50es bow amit irtam forumra.nem ebszeltuk meg hogy g50en osztozunk tobbi jatekosnak egy szava nem volt.te egybol "velem osztod velem osztod...".en teljesen normalisnak tartom hogy partyn belul osztozunk ha magyarok vunk ez nem is a problema.de mikor felhozza haverom a tigeres temat te leosztod es elsetalsz mellole es meg se probalod bebizonyitani hogy te artatlan vagy.megmondtuk mossd magad tisztara es megkapod a bow 50% at .nem eltel vele tehat az en velemenyem hogy semmi jogod kovetelni barmit is!de ami a legundoritobb hogy partyzok odatolod a keped es bejelented a tobbi embernek hogy " kastor is a scammer".hat hibaztal mert ismerosokkel partyztam es ok tudjak az igazat.es irogatod a pmeket hogy "ugye milyen rossz ha megvadolnak?".tudod nem az a rossz ha megvadolnak hanem az ha jogtalanul de te ezt ugyse fogod megerteni!remelem olvasgatod a shutokat a napokban mert mar parat ellottem csak a te kedvedert! bocsanat a sok dumaert remelem masok tanulnak ebbol.remelem elolvasod Vninja es kitalalsz valami hiheto meset amit meg en is beveszek.hajra .....
  • pinaszomi
    #6965
    ha vaga lenék más lenne
  • pinaszomi
    #6964
    lol spy nálam 100 szor erősebb ne hasonlits egy 58 as ijász assát
    egy 60 as vaga assin hoz ha meg ott partyznak 4-5en egy ijászt
    oda vágnak 5 másodperc allatt
  • ronesz
    #6963
    nemtom mit kell ezen ennyit filozni egy ember odamegy megoli es szevasz max 1 healer spy is meg tudta csinalni egyedul...
    marhasag azert tobben menni mert ugy nagyobb a tulelesi esely mert nem lesz nagyobb ugyan ugy meghaltok mind elobb-utobb :)
  • Shanton
    #6962
    Az a legjobb! :)
  • pinaszomi
    #6961
    vttem egy új játékot Counter-Strike Source nagyon jó játék probáljátok ki
  • pinaszomi
    #6960
    köszi learner
    én is mennék de hogy menjünk assa ként
    vagy ahogy learner mondja
    ha assa ként mennénk nem 2 ember kell oda ha nem 5
    vagy egy kurva jó healer
    de persze rátok bizom nekem minden hogy jó
    ha meg Kwy meg a hülye csicskái assáznak és valakit kinyirnak
    akkor egymásnak segitenénk és lenyirnánk öket
    Kwynek ezt üzenem ha olvasa
  • JohnnyFirpo
    #6959
    Én szivesen megyek. Ugysem csippazom, nem tetszett neki, hogy lassan fejezek.
  • learner
    #6958
    Grat az 58hoz te őrült :) csak így tovább ;)
  • ronesz
    #6957
    na bazz ugy latom lekerultem a nepszerutlensegi lista elso helyerol
  • learner
    #6956
    Jut eszembe, úgy jómagam is mennék :D
  • learner
    #6955
    Figy skacok, sztem máris nagyobb lenne a sikeretek, ha nem assaként mennétek oda, szimplán beks-elnétek a szobát... aztán jöhetne assaként...
  • JohnnyFirpo
    #6954
    Kwy egy gyökér.
  • Csimbi
    #6953
    hááát, alapvetöen sztem mi lennénk az erösebbek, ha kicsit is nagyobb összefogás lenne a guildba (sajna mindenki egyénileg gondolkodik, a csapatszellem nem nagyon müködik :( )
    valszeg hosszútávon ők szivnának nagyobbat, persze ehhez mindenképpen kéne egy kis elhatározás...
  • pinaszomi
    #6952
    Kwy ugyan olyan fa** marad
    végülis annyit elérünk vele ök is jönni fognak aasa ként
  • pinaszomi
    #6951
    ja csak az a baj hogy ezzel se megyünk semire
    mondjuk jó szorakozás lenne
    utána majd ők is jönni fognak assaként
  • Csimbi
    #6950
    természetesen mehetünk...
    mondjuk érdekes, hogy a guildbol senkit nem érdekel a dolog komolyabban mármint mindenkit zavar, de senki nem tesz semmit...(kivétel SPY :P)

    tudok vinni 49-es knight, 47 (addigra talán 48)-as archer, meg egy 40-es healert (900 heal) !
    kitaláljuk melyik kell, aztán mehetünk, remélem lesz még vki aki jönni fog, és kifüstöljük az egész k*rva szobát !
  • pinaszomi
    #6949
    Csimbi ha jó lesznek a városok elmegyünk "KWY szobába"?
    ugy sincs xpém most letem 58
    csak kéne még 1 vagy 2 assa vagy egy jó healer
    van egy 61 vaga ismerősöm aki lehet eljöne de ha nem jön el kéne valaki
    Kwy nek akkor pofája van télleg én se birom a fejét
    nem tom mire játsza magát?
    egy magyart se ismerek aki ekkora fasz lenne mint Kwy
  • Csimbi
    #6948
    nem ölt meg, elteleportáltam naroothba, onnan tudom, hogy már az sem jó :D
    D4 ben voltam, és tudod ott van egy "KWY szoba" ahova senki más be nem léphet...
    ekkora paraszt tróger embert, komolyan mondom, egyszer veszem a fáradságot, és megkeresem a való életbe, de beszakitom a pofáját, az tuti!
  • pinaszomi
    #6947
    Csimbi hol ölt meg Kwy??
  • Csimbi
    #6946
    jah és aki teleportálni szeretne: - se narooth, se fort, se cop nem jó, a többit nem tom, der gyanitom azok sem az igaziak, talán cargo meg mine jó még...
  • Csimbi
    #6945
    nah Kwyeor megint alkotott...
    kijön mellém OtiHUN, és meséli hogy Kwy beszólt neki, mondom jah, az ilyen, erre jön a PM, hogy megöl engem is!
    jön is assaként aztán nekiáll löni, miközben nyugodtan jáccok, pedig aztán én még csak a közelébe sem mentem!

    Chamb, csak szólok, remélem soha többet nem lesz ally az UP!
    ez a kölyök akkora tuskó, hog magától hasad, remélem nem kérünk belölük többet!
  • Csimbi
    #6944
    nem hiszem el, hogy ennyire sok tehetetlen barom dolgozik a KAL-on...
    ez tuti vmi hack, 1 órája még semmi baja nem volt, kimentem fortbol, most hogy vissza telportáltam, szimplán ledob !

    ennyi köcsög hackert!
  • pinaszomi
    #6943
    na fasza megint nem enged assáztam és vissza mentem fortba
    és már megint kidob ne menjetek városba
  • tpisti24
    #6942
    Megint kezdi a server a baromságát...
    Városba nem lehet belépni... sztem ez megint HACK....
  • v150r
    #6941
    asszem akkor ma se fogok kalozni :D
  • Csimbi
    #6940
    majd meló után...remélem még megvan :D
  • Shanton
    #6939
    Akkor gyorsan csekkold :)
  • Csimbi
    #6938
    ha eltünt a reggeli Legendary droppom, akkor asszem atomot dobok koreára...
  • Shanton
    #6937
    Sőt volt egy kis rollback is, mert eltűnt a dropom, amit a leallás előtt 10 percel dobott. Faxa...
  • Dodokacsa
    #6936
    na, a server már jó, de a pénzem sehol
    nem nyesem... tőlem eltűnt 4kk, de biztos vok benne van aki sokkal többet bukott... ezt azért vissza kéne adni
  • Cingar
    #6935
    ja es persze ezzel a fixel ki tudod javitani
  • Cingar
    #6934
    jatekban hibasan jeleniti meg a g50es gcf bowot
  • pinaszomi
    #6933
    ha valakinek van bighanded bloodja küldje áral plss
    120k/darab
    a serverel meg mindig van valami gond
  • Ideg
    #6932
    nekem meg azt, hogy mi az a GCF FIX?
    X.X
  • Shanton
    #6931
    Amíg áll a server, valaki elmondhatná, hogy G44 shield mennyit ér?
  • learner
    #6930
    Én már fel se merek menni Kalra :S
    Most hogy így olvasgatom a fórumot, hát...
    Na mind1, kibírom :)
    viszont ha vkinek kell a GCF Fix az szóljon :)
  • tpisti24
    #6929
    Velem meg ez történt:
    Vettem egy nagyobb karimmmal egy 42-es kesztyűt, sapkát, csizmát, és a pénzt levette a cucc azmeg eltűnt az inventorymból!
    Aztán minden cuccomat átküldtem a kisebb karimhoz, 2,300,000 geont is elküldtem, és a kiskarimmal kifagytam...mire visszajöttem 0 geonom volt....
    ..csak úgy eltűnt a 2,300,000 geonom, aztán küldött nekem valaki 100k-t, (kértem tőle), kiléptem és visza, erre megint eltűnt a lóvém!
    Bármikor van pénzem és visszajövök eltűnik! Mindig pontosan 0 geonom lesz!!
  • Ideg
    #6928
    Köszi +próbálom
  • Dodokacsa
    #6927
    arra azt írják honlapon, h tölörd le a klienst meg mindent, szedd le az újat és jó lesz... nemtom megy-e de ezt írják