12892
  • pinaszomi
    #7006
    ja lehet azt kéne
  • Brutal
    #7005
    Most ekkora lag van,vagy bug van,vagy mi van????
  • pinaszomi
    #7004
    kéne egy kis segitség
  • Shanton
    #7003
    Gyere inkabb Counterezni :)
  • pinaszomi
    #7002
    hát nem igaz letöltöm a silket
    ezzel a kalal nem lehet játszani
  • Brutal
    #7001
    Engem nagyon nem érint a dolog,csak érdekesen kezdenek elfajulni a dolgok
  • sp5
    #7000
    Hackers vs GMs harc megy most.
  • Cingar
    #6999
    Vannak elonyei is.pl ha kerget par skorpi es majdnem behalsz atvaltasz futasra megfordulsz es kirug .mondjuk ez eleg nyuszi modszer de legalabb nem kell boszankodni az elveszitett exp utan
  • Brutal
    #6998
    Látom zajlik az élet skacok
  • Shanton
    #6997
    Hát jah, csak az elég ciki, hogy 3 nap alatt sem tudták megoldani a problémát. Dehát a trade hacket sem tudják...
  • Shanton
    #6996
    És az nem elég nagy bug? :)
  • Csimbi
    #6995
    - You re expelled (akkor van, ha gyorsan váltasz támadás és futás között)
    globális hiba, mindkét szerveren
    - engine.exe (megadott területen tartozkocc, akkor kidob, hibaüzivel, vagy anélkül)
    elvileg egy idióta hacker jáccik a serverrel(csak Hanin), mégpedig ugy, hogy ha az őáltala megadott terültre érsz, akkor a server olyan adatot küldd a kliensnek, hogy az rögtön behal...

    elvileg lehet vhogy szürni a beérkező csomagokat, meg kéne nézni, milyen adatnál döglik be a progi, igy szépen ki lehetne küszöbölni a hibát (kérdés a hackshield elviselné e hogy fut egy hálozatfigyelő progi a háttérben...)
  • Cingar
    #6994
    az uj serveren nincsenek ilyen hibak.egyedul az ha futas kozben megtamadsz valamit mobot vagy sint akkor kirug.
  • Shanton
    #6993
    Azért ez elképesztő, hogy 3 napja nem képesek semmit csinálni és állandóan beszarik a game...
  • Apritok
    #6992
    Szerintem meg aki a másik serveren van az ne avatkozzon be az egybe ,mert nem tud semmit!Kastor ez meg egy átmeneti idöszek..leszünk mi még ugy mint régen!
  • Csimbi
    #6991
    jeeee már D1 be is szar ???
  • Dodokacsa
    #6990
    ahammm... kiv vok ha szemtől szembe állnál az emberekkel akkor is ilyen nyugodtan hazudoznál-e
  • Shanton
    #6989
    ENGINE.EXE WIN!
    D1ben is, városban is... És még be is haltam szupeeeeeer!
  • Cingar
    #6988
    Lehet csak azert mert en nem baszogattalak mert nem bantottal meg.annyira ismertuk egymast hogy " szia...szia lvl?grat na mentem csao"de ez a mocskoljuk be a masik nevet valahogy nekem nem szimpi
  • Apritok
    #6987
    én ezel a témával nem foglalkozok!Igaza van pinának!"Akinek nem inge ne vegye magára!!"téma lezárva nyugodtan lehet baszogatni!csak téged nem értelek!az eredeti Kastort én mindigis birtam de amiota HUNterrel viszed....
  • Cingar
    #6986
    Nem erted a lenyeget.Irtam hogy a tigerhez semmi kozom.Csak azt nem ertem mi jogon kovetelsz te barmit is?nyugi nem keverlek en szarba mert mar nyakig benne csucsulsz
  • Apritok
    #6985
    Szerintem leálithatod magadat!mert ha én loptam el volna azt a kibaszot tigert akkor se lenne hoza semmi közöd!eröl enyit!kicsit érdekes ,hogy mindig szarba akarsz keverni!
  • Cingar
    #6984
    A mai beszelgetesunk vegen bevalottad hogy csak "viccbol" mondtad hogy scammer vok azzal az urugyel hogy " valamivel vissza kellett vagnom".hazugsaggal? erdekes modszereid vannak.
  • Apritok
    #6983
    De! figyusz ha senki se hisz nekem én képes vok 10Millát adni Gregornak!csak azért,hogy ne baszogasanak!
    mert nyugalomra vágyok..!
  • Apritok
    #6982
    Ja!Cingar!kezdjuk azzal,hogy VninjaHUN nevezetü karaktarba lvl 38-an csatlakoztam be!és adig a haverom nyomta ( nem Bali15 )! ugyhogy az elsö magyar guilba nemis én voltam hanem az a bizonyos haverom!Igazad van Pina, nemis fogok velük foglakozni hiszen tiszta a lelkiismeretem!
  • pinaszomi
    #6981
    ok nélkül vádolnak? Cingar nem igy irta le de mind1
    nem a másik serveren vagyok szoval nem tudom hogy van
    ha télleg eloptad akkor az már a te gondod ha mindenki utálni fog
    ha meg nem loptad el ne foglalkozz vele
    ( nagyon bölcs vagyok)
  • Dodokacsa
    #6980
    ahammm, peeersze... és a Hanin-t mért hagytad ott? mert mindenkit lenyúltál. (többekközt engem is). átmentél, de ahogy olvasom a játékstílusod nem változott...
    sajnállak ugyanis nincs több server egyenlőre, sztem keress másik gémet
  • Apritok
    #6979
    Igen!Pina!TysonHUN vok! ( VninjaHUN )És elegem van abol,hogy álandoan ok nékül vádolnak!pl.Hogy eloptam a jatekba az egyik legjobb haverom tigerét!szerintem egy lvl 55-ös archer nincs rászorulva egy szaros tigere!+ sokan azért baszogatnak mert irigyek mert kb 15 szintel voltak elötem és én megelöztem öket!pl.ApuciHUN! ezt utálom!egy ember kitalál valamit és a töbi elhiszi neki és fojtatja!nemérdekel!de valamien szinten már bánt!az a lényeg,hogy nekem tiszta a lelkiismeretem!
  • Csimbi
    #6978
    nos, lassan megkapom a webkártyámat, és asszem lesz rendelés Kal-tól...
    mivel marha rendes és segitőkész vok, ezért ha vkit érdekel a dolog, akkor szivesen rendelek másnak is cuccot (pénz átküldhető csekken, boritékban stb)
    helyiek előnyben ! :P
    akkor egy rövid árlista: (a dollár/koreai won árfolyamátol függöen változhat, szal 10-20 Ft ráhagyással kerekitettem)

    Name | KalCash | ME | Forint

    Stone of Chance : 199/db (4975 Ft)
    Stone of Birth : 159/db (3975 Ft)

    Stone of Exp : 59/db (1475 Ft)
    Stone of Wealth : 39/db (975 Ft)
    Stone of Fishery : 9/db (225 Ft)

    Lucky Key : 14/db (350 Ft)
    Lucky Stone : 33/db (825 Ft)

    Scroll of Rebirth : 15.8/db (390 Ft)
    Polishing Stone : 11.8/db (295 Ft)
    Horn of Spirit : 0.9/db (22 Ft)

    Saving Scroll : 29/db (725 Ft)
    Moving Scroll : 0.95/db (24 Ft)

    Stone of Demon Blood : 69/db (1725 Ft)
    Stone of Mystery : 59/db (1475 Ft)
    Demon Sword : 2.9/db (70 Ft)

    ha vkit érdekel a dolog, nyugodtan irjon :D
  • Dodokacsa
    #6977
    vagy lelopta vmelyik "haverját", mert mért ne... :/
  • Chamber
    #6976
    Azt a Yoshi18 gyereket aki multkor kéregetett, pár nappal később láttam full G46ban G45 karddal. Szal vagy bejött neki és kapott vkitől pénzt/cuccot, vagy csak megunta a kéregetést és felvette a rendes cucciat... sztem az utóbbi xD
    Rohadjon meg ahol van
  • learner
    #6975
    Hát igen ez Vninja... Minket is sokszor felbaszott agyilag, meg is beszéltük haverokkal h megkeressük a való életben... Régen még bírtam, aztán... na mind1 :D Ahogy pinaszomi mondja, majd rájön h ha nem talál partyt meg fogja unni...
  • v150r
    #6974
    azzz... igeeen.
  • ronesz
    #6973
    nem, en Muitaly vagyok aki mar kb 8 honapja az Over nevu karin jatszik :P
  • pinaszomi
    #6972
    amugy aki lop meg csak előbb utobb ráfázik
    majd VninjaHUN is rájön a másik serveren ha majd mindenki utálni fogja
    meg partyt se fog találni
    ja chamber amit mutatott képet hogy kölcsön kért a csávo töle
    és Chamber nem adott neki erre irta a másik server mien jó ott nincs csalás
    lopás meg ienek minden magyar jóba van egymsal na erről ennyi..
  • pinaszomi
    #6971
    nem tom ha az a Vninja aki a hanin serveren is volt
    akkor az bali nagy barátja
    ma feljött bali és irt nekem
    "hanyas vagy? és van -e g50 ruhád?" és elisment ennyi volt a beszélgetés
  • corey3
    #6970
    ajjjhh....mindig is ez ment....Vninját senki szereti mert zsivány csalo....de azért Lássuk....Ö SIKERESEN nyomja mert Lop CSal Hazudik....és faszán összehazudja magát....gyertek silkezni ott nincs vita, csak öröm boldogság szabadság NOMEG PEACE:))))
  • pinaszomi
    #6969
    ronesz te vagy over?
  • ronesz
    #6968
    61 de mar abbahagytam csak a warokon vagyok fent meg neha felmegyek beszelgetni par emberrel...
  • Doma #6967
    Nocsak nocsak, zajlik az élet, a szervereken...

    Mui, mennyi most Over?