12892
  • Brutal
    #161
    Is-is tesóm :D
  • Midas
    #162
    este gamma? brutál? hogy áll a kis dögöd már?
  • Starfish
    #163
    Nah én is leszek este kicsit... =) Az oldal meg alakul... rendületelnül, csak befejezem a melót mielőtt teljesen kész lenne.
  • Brutal
    #164
    Bocs arcok ezer melóm van kedd estére,talán szerda este fejlesztem kicsit magam...adjon már valaki 10k geont kölcsönbe v. kamatra
  • Redeemer
    #165
    Sziasztok.

    Lennénk itt hárman, akik toljuk a játékot. Szívesen besegítenénk a magyar oldal fejlesztésébe. Többnyire pl: fordítások, leírások készítése, meg hasonlóak. Általában estefele vagyunk fenn. Ha érdekel a dolog akár játékon belül vagy itt is üzenhetsz.

    Ezen a néven futunk a játékban:
    Asher00 Lvl 18 Knight
    SILVER Lvl 19 Magician
    Redeemerking Lvl 21 Archer
  • Brutal
    #166
    Midas: mi lesz a klánalapítás ötlettel?
    Kifejlesztjük akkor a dolgot?
  • Midas
    #167
    Hát kéne 6 ember ha komolyan gondolod akkor én szolok havernak jöjjön föl megalapitani a klánt csak kellene időpont mikor meg jó lenne ha lennél msnen mert én team gamer vok magam nem szeretek gammázni ráadásul bejutottam egy kevésbé legális wow serverreszal ott tolom a dolgokat de irjál meg msnen ha szolsz akkor mehet a game:)
    peace még ma fölnézek.
  • Graxon
    #168
    Sziasztok
    Klánalapításhoz szólnék hozzá... Szóval van a magyar guild MagyarLovagok, és már level 2 klán, szóval fel tudunk venni jópár embert, mi körülbelül 11 en vagyunk. Ha érdekel titeket a dolog akkor keressétek meg vagy VeresPenge -t, vagy Pillango -t náluk lehet jelentkezni. Én úgy tudom semmilyen speciális elvárás nincsen.
    Ha mégis saját guildet szeretnétek csinálni, akkor meg hajrá
    Ha valami segítség kell nyugodtan keressetek meg:
    JegKiralyno lvl 31 Archer
  • Brutal
    #169
    Szerintem saját klán lesz a dologból,de azé' jó lenne tudni egyeltalán mit nyújt ez a Magyar Lovagok....
    Mert ha csak azért,hogy valaki tag legyen,az elég kevés
    Midas: MSN-en hogy vagy elérhető?
    Starfish: mi van veled ember?
  • gvarga12
    #170
    Haller számoljatok engem is hozzá a Guild-hoz 15.3-as szintü most a karim harcos lassan tojásozok, egyébként a küldiket csinálom az XP meg a Contrib pontok miatt, csak barátnőm meggyógyult úgyhogy nem volt sok időm gameolni :-)
    MSN-en GVarga néven vagyok
  • Midas
    #171
    Hagyjátok már a csajokat igy nem lehet jáccani wazze:PP
    föl kell állítani a sorendet elősször game aztán jöhet a többi.
    msn cimem [email protected] majd irsz Brutal aztán csináljuk a klánt én tok hozni +1 embert klánt alapítani szal még 4 ember kellene este majd re Hf.
  • Brutal
    #172
    Nekem is megvan 1 emberem a klánhoz,tegnap nem sokat voltam mert ezer melom volt....
    2-es szintű a dögöm,én most 20 lvl vagyok.
    Hétvégén leadtam muteréknak a csajomat,velük megy valahová kiállításra,ugyhogy szabad a pálya..
  • Starfish
    #173
    Vagyok. Csak kisebb nagyobb dolgaim vnnak. De vagyogatok
  • Midas
    #174
    Akkor ha hétvégén jó megcsinálhatjuk a klánt fisht kellene még kihalászni valahogy mert nem nagyon látom mostanság meg ha jön total war akkor elegen leszünk a klán alapításhoz kira.
    Utánna bezuzunk mindenkit
  • gvarga12
    #175
    sok az a 60 contrib pont nekem talán ha 3 van lvl 15-ös karival, pénzem meg pár ezer a guild-hoz meg kell 100e de gondolom ezt ti is tudjátok mostanában nem volt sok időm nyomatni talán a hétvégén
  • Brutal
    #176
    Én lvl 19 vagyok és 7 contrib pontom van...
    Ha nyomatod a küldiket és csinálod sorban őket akkor összejön lazán.
    Jah és jó TP is.
  • Brutal
    #177
    Hétvégén legyen vasárnap mert szombaton buli van és képviseltetnem kell magam.
    Átnyálazom a klánalapítás rejtelmeit addig + javasoljatok nevet is.
  • gvarga12
    #178
    a guild alapítást én már nézegettem
    lvl 30+ kari alapíthat 100e pénz meg 60 contrib pont kell hozzá meg ugye hat kari aztán kész a guild engem a Guild Wars érdekelne mi ez csak egy hangzatos név vagy egy konkrét harciesemény ? a vasárnap nekem asszem jó, a Guild-ot meg ha már magyarok vagyunk nevezhetnénk valami ősi magyar törzsről vagy ilyesmiről majd utánanézek
  • Brutal
    #179
    A Guild Wars = klánháború
    Tehát klánok háboruznak csak még nem sikerült infot szereznem róla,hogy mi alapján megy a harc...
    Én ugy képzelem el,hogy valami olyasmi,mint a Evul vs. Good téma
    Meg hogy mi alapján hirdetnek meg egy klánháborút...egyszercsak valaki gondol egyet és nyomjuk a harcot.
    Plussz melyik oldalra álljon az emberfia...
  • gvarga12
    #180
    ennek a guild war-nak még utána kell nézni
    név javaslat FeketeSereg
  • Esrohnoil
    #181
    Gondolom klánok között megy, nem?
  • Midas
    #182
    Én szétütök mindenkit
  • gvarga12
    #183
    most jövök gémből lvl 16.8 csinálom kveszteket de ez a tigger soha nem fog felfejlődni 11-es szintre bakker
  • Cutee
    #184
    Sziasztok
    A képek alapján gondoltam kiprobálom a játékot. Csináltam egy vazsit és a Kagara névre hallgat. Ha van bent vki szoljon.
  • Cutee
    #185
    Hogyan végzem ki a szörnyeket vagy azt hol állítom be ?
  • Cutee
    #186
    Oké rájöttem :)
  • Sugam
    #187
    hali all enis jatszogatom eq2 zes kozben ezzel a kis szereny jatekocskaval sztem gegesz jo lvl 6 vagy 7 vagyok benne nekem tetzsik.ha nem lenne eq egesznap ezzel jatszanek :D.amugy a guild sztem nagyszeru otlet midnekinek csak igy tovabb jo jatekot midenkinek.szasztok!!
  • Brutal
    #188
    Na megint RE!
    Ma este gamma ezerrel mert kell a lóvé a klánhoz...
    Guild Warról valaki szerezzen több infot mert nem találtam lényeges híreket róla..
    Aki bennt van esetleg és kell segítség (kezdők) az BrutalMaster néven keressen és segítek mindenkinek.
    Midas: vasárnapra lebeszéltem haverral a klánalapítást,mi benne vagyunk
  • Midas
    #189
    KK én is szólok neki és akkor mehet a dolog
  • musha
    #190
    eq2-ből van free server?
  • EmThor
    #191
    hi

    guildwars: havidíj nincs, cooperatív rpg, félévente kiegészítők, további infó: www.guildwars.hu, guildwars.com
  • Sugam
    #192
    :DD szeretned sajonos nicsn :( emtibor nem aza gw hanem a jatekon belul a klan haboru tee :D
  • EmThor
    #193
    jaaaaj ne hari, gw addictosok előnyben, télleg ne hari azt hittem Guild Wars :) LOL /me :D
  • Sugam
    #194
    :D
  • gvarga12
    #195
    nemtom olvastátok-e de idén lesz 1-2 újítás a gémben
    lesz Castle siege (állítólag lesz több kicsi kastély még plusszban)
    ez állítólag annyit tesz hogy 2 guild (remélem több is lehet) harcol a kastélyért aki nyer az szedheti be az adót amíg tartja a kastélyt Érdekesen hangzik nem ?
  • gvarga12
    #196
    asszem ez maga a guild war system mert visszaolvaltam a hivatalos oldalon és mást nem találtam
  • gvarga12
    #197
    hali van 1 kis időm melóhelyen (beteg a főnök)
    ezért írok kicsit a kezdőknek
    http://down.kalonline.com/KalOnlineSetupEngNew.exe
    innen lehet leszedni a klienst (én innen töltöttem)

    REMÉLEM LÁTSZIK A KÉP
    1. A következő kis XP-csíkhoz mennyi kell még
    2. A kis XP csíkocskák ha netelik szintetlépsz
    3. Mana itt varázspontok
    4. HP (Hit Points) Életerő
    5. Iránytű mindig Észak felé mutat (ha felfelé áll te is észak felé mész)
    6. Menü Balró jobbra Caracter Sheet karakter lap itt láthatod a karid tulajdonségait itt tudsz szintlépés után pontokat osztani, Inventory itt vannak a cuccaid it tudsz pakolászni ha megöltél valamit Space-val autómatikusan összeszed mindent a földön ami a tied, Skillek ezek azok a képességek amiket végrehajthatsz (aktív) passzív mindig megy innen ha lehúzod a 8.-asra és egyszer nyomatsz rá 1 bal clicket akkor felkerül a számozatlan kis nényzetbe és jobb gombal végretudod hajtani, Party itt tudod megnézni kivel vagy partyban és a bal alsó gombal kiszállni belőle, Küldi itt tudod elolvasni (ha értesz angoglul a küldetés célját meg hogy éppen hova kell menni), Térkép eléggé egyértelmű ha közben még a Küldi lap is nyitva van akkor a térképen láthatod a célszeméjt pirossal, Menü eléggé 1 értelmóü ez is
    8. Quick Bar ide rakhatsz bármit pl. halat vagy krumplit vagy szkilleket és gyorsan végrehajthatod/megeheted harcközben
    9. ide írja a gép azt ami a kariddal történik XP-t kapsz vagy bármi más
    10. ide jönnek az üzenetek amit enter után írhatsz be
  • gvarga12
    #198
    irok még 1-2 dolgot ami hasznos lett volna ha tudom
    @Karakternév üzenet
    így tudsz üzenni csak egy karinak ilyenkor kéken írja ki az üzenetet és csak a célszemély kapja mg az üzit akárhol is van, ezért nem értem mért suttogás a neve na mindegy, ha nem akarod mindig beírni a kari nevét mert pl. NaPoLeOnTheHUN a neve mint nekem akkor SHIFT+SPACE lenyomásával bejön a @arakternév és írhatod az üzit
    ha csak entert nyomsz és írod az üzit akkor csak az hallja aki hallótávban van (ne kérdezd ez mekkora talán akkora amekkora távra ellátsz)
    /trade Karakternév így tudsz kereskedni én pénzért még nem csináltam csak odaadtam cuccokat
    /party Karakternév party létrehozása csapatban harcolva ugye könnyebb írtani a szörnyeket de oszlik az XP meg a zsákmány (asszem) a hivatalos oldalon azt írják idén valamikor bevezetik a nagy szörnyikéket is amiket csak csapatban lehet leverni

    duel Karakternév sima harc 2 kari között erőfelmérésre jó nem vesztesz XP-t max. 10 percig tart bárhol lehet csinálni de közben megtámadnak a szörnyek
    vannak karik akiknek Assasin a nevük na ők bérgyilkosok maszkjuk van és ők ölhetnek bárkit a játékban ha viszont őket ölik meg felkerülnek a táblára a falukban itt meglehet nézni a nevüket és hogy ki ölte meg őket
    van még lehetőséged boltot nyitni (én ilyet még nemcsináltam)
    a sok kari akik a földön ülnek a falukban ezt csinálják ALT+TAB-bal nyomják és várják hogy vegyenek tőlük
    lehet még halászni is veszel az árustól hálót és odatrappolsz a víz mellett egy nagy adag emberhez megkeresed halászmestert és megkéred hogy rakja ki a hálódat aztán vársz vagy ALT+TAB-olsz
    van még sokminden de azt meghagyom
    Starfish
    weboldalára
  • EmThor
    #199
    hi ingyenes a game?

    Guild Wars pölö fizetős lesz, de csak eccer kell megvenni, de nem lesz havidíj!

    Ez a Kal online ez ingyenes? Teljesen? vagy csak méég? vagy 1 hónap free?

    Köhi!
    EmThor
  • Doma #200
    teljesen ingyenes