12892
  • pacquiao
    #12892
    sziasztok haninon olcsón eladó karakter 73 DS 80 Gos és 70kk geon
  • Jamala
    #12891
    Sziasztok!

    Naraeha-n megválnék a karimtól.
    LvL 77 IG - f10 - VoD, csak a kari, cuccok / geon nélkül.
    Ingame geonért vagy HUF-ért.
  • progamer
    #12890
    Sziasztok, aki még játszik kalt vagy játszott régen és szereti a játékot csatlakozzon a közösségünkbe és beszélgessen aktívan a már eddig csatlakozottakkal. http://www.facebook.com/groups/177061012435754/
  • TottiHUN
    #12889
    A scammer-kedésről tudok, gondolom úgy se fogod elhinni mivel hazugnak tartasz.
    de azért elmondom röviden, át akartam menni a bangora és oda adtam archelmester fiának a karimat Robinak hogy adja el a cuccokat és cserélje át öket bangos pénzre.
    Persze a bangon semmit se kaptam és mikor vissza szereztem a karimat szinte semmije se volt. Csak rohadt nagy scammer népszerűsége.
    Ráadásul a defense skiilt is felhúztak fullra ami szerintem csak skill pazarlás mert csak pajzzsal működik és a jc miatt megszivód majd.

    Tudom tudom én voltam a hülye mind két esetben, nem szabad senkiben se bizni akit nem ismersz személyesen, tisztelet a kivételnek.

    Kunyerálni én se szeretek de ez a 4. alkalom hogy a semmiről kezdem el a kalonlinet. És igazából már nem is kell semmi, az event alatt összeszedtem elég pénzt a jc-re
    Már csak elkéne jutnom odáig :D
  • TottiHUN
    #12888
    Üdv zer0,
    Én is ezt hittem róla, és mikor abba hagytam a kalt gondoltam eladom a cuccaimat és eladom ebayen a geont.
    De Geri jelezte hogy ö megvenné a +100 millámat meg is egyeztünk 15k forintba ( ami azt hiszem nagyon olcsónak számított akkoriba) és mondta ha lesz pénze akkor majd bizniszelünk, de kért egy kis előleget és én meg voltam olyan hülye hogy mindent oda adtam neki kb fél évig ment a rizsa h nem sokára lesz pénze mire rájöttem hogy engem átbasztak.
    Ez a fél év alatt könyörögtem neki hogy adja oda a pénzem vagy akkor adja oda az összes cuccomat de mindig csak az volt a válasz h majd.
    És ök pedig azt mondták hogy ingyen és jó szívűen adtam nekik ezt a pénzt. Ez 2008 nyarán történt.
    Nem egyszer kölcsön adtam neki a vagám cuccait hogy tudjon fejlődni illetve Dt-re és mindig vissza kaptam ráadásul éveken keresztül megbíztam benne, még is ez lett a vége.
    Azt hiszem Saigon volt akkoriban a neve.
  • zer0hero
    #12887
    Kedves TottiHUN ezt ajánlom figyelmedbe és másoknak is. Régi, de a lényeget érteni fogjátok...

    http://www.freewebs.com/jamesrahal/naraehasscammerlist.htm
  • zer0hero
    #12886
    Sziasztok.

    Én is újrakezdtem, bár én kérdeznék inkább kéregetés helyett. Azt olvastam sok helyen, hogy a vagának a defense skillt ki kell maxolni, mert a parry-hez ad bónusz %-ot. Igaz lenne ez? Az én olvasatom szerint a defense az block-ot ad pajzzsal. A parry az meg fegyverrel működik. Igazoljátok vagy cáfoljátok meg légyszi.


    És nem hinném, hogy Geri átbaszott téged. Ő volt az egyik legrendesebb magyar a szerveren. Balázsból már kinézem. :)

    Köszönöm.

    üdv: t
  • TottiHUN
    #12885
    Szevasztok, nem rég elkezdtem játszani és igazából alig van valamim mert anno csúnyán át baszott geri és blaze.
    Ha esetleg valaki már nem játszik és tudna segiteni azt megköszönném :D
  • qwer2000
    #12884
    WTF Slip csak nem megint el akarod kezdeni?

    Üdv: Anti :D
  • Nardon
    #12883
    Van egy 69-es EA-m S2-n, ha érdekel.
  • anonymus18
    #12882
    Hali.

    Még mindig érdeklődnék eladó karik után s1-s2 ön.
    Akinek esetleg lenne pls irjon [email protected] vagy priviben.

    Thx
  • plas
    #12881
    Huhh ezt meg en is toltam :)) Udv Napi!
  • Zoxha
    #12880
    Sziasztok!

    Lenne eladó Nareaha-n 52-es EA. Huf-ot s eurót fogadok csak el. Nem adom drágán. Mindennel együtt, e-mail,Sn.

    Akit érdekel annak adok priviben elérhetőséget.
  • Zoxha
    #12879
    Rád még emlékszek!!! :D

    Haha én hamarabb kesztem a gémet
  • gvarga12
    #12878
    elso hozzaszolasom lassan 6 es fel eve huhhhh
  • gvarga12
    #12877
    valaki meg igen :)
  • Zoxha
    #12876
    Hali!

    A szervert egyenlőre jegeltem. Túl sok lehetséges csalás van benne, így nem éri meg. Eddig írtam egy 1/4 kész anticheatet hozzá. (sajna még kevés a prog tudásom) Hanin exp lenne azaz 1x exp, területek minden ami 2005 első feléböl. De itt lezárom a szerver reklámozását, mert sztem minden lehetséges szabályt sértek épp.

    ui: Valaki emlészik még pengére v. Hexetra és a Magyar Lovagokra?
  • pacquiao
    #12875
    sziasztok level 77 general eladó 5 kockával haninon van neki f10 vod és jc, geon vagy ft. akit érdekelne irjon levelet. [email protected]
  • blbogus
    #12874
    nem mondanám biztosra, hogy játszanék, de érdekel mik lesznek rajta (exp, terültetek, droppok...)
  • Zoxha
    #12873
    Sziasztok!

    Nemsokára indítanék egy saját szervert. Nem tudom mennyire lenne érdeklődés iránta. "Ancient Kalonline" lesz a neve és elsősorban magyar játékosoknak szánom.

    Maga a szerver készen áll, már csak a sok hack ellen kell gondoskodni ami még 1-2 hónapot vesz igénybe (sajnos).

    Akit érdekel az írjon nekem bátron. :)

    Zox
  • anonymus18
    #12872
    Sziasztok.Érdeklödnék eladó kari után s1-s2-n.Ha esetleg valakinek van lécci szó[email protected] itt megtalálható vagyok Köszi előre is
  • pacquiao
    #12871
    sziasztok haninon eladó geon 40kk = 10 ezer ft akit érdekel irjon erre az e-mail cimre: [email protected] . három magyarnak már el lett adva átverés nincs, személyes találka vagy megoldjuk valahogy.
  • Dodokacsa
    #12870
    http://kalhelp.mlap.hu
  • Cnensus
    #12869
    http://www.hikarimorimod.co.cc/index.htm
  • gnr4ever
    #12868
    Helo!
    Van egy eladó 56-os hermitem S1-en. Perfect stat-skill. Akit érdekel írjon személyes üzit.
  • Cnensus
    #12867
    nekem van elado Rome-on egy lvl 48as full str chinese glavier meg egy euro lvl 47 tanker/2hh +kiskarik
    ...vagy Silkroados már nem is jó?:P

    amugy Chambi nekünk beszélnünk kell egymással.
    esetleg msn
  • Slipknot
    #12866
    ucso szo nem kell :D
  • Slipknot
    #12865
    erdeklodnek elado karik utan szerver mind1 ha lehet ne legyen csupasz legyen
  • executor666
    #12864
    http://www15.zippyshare.com/v/72684883/file.html

    nem jeleniti meg. vmiért:S
  • executor666
    #12863
    Szevasztok! Lenne egy problémám, a mostani patch óta nem tudok belépni a játékba(eredeti server(hanin)) amikor lefrissiti a játékot egy hibaüzenet fogad(a végén mellékelem) és ujraraktam már 40szer, kompatibilitást váltogattam, mindent megprobáltamm, máshonnan szedtem...akiesetleg tud segiteni nagyon megköszönném mert elvonái tüneteim vannak lassanxd


    előre is köszönöm. ( am GZ formátumu fájlt akar csomagolni..az majd láccik a képen h .gz, leszettem gz csomagolószerűséget, azza vmi bajvolt..de nem értem:/ vki plz help.
    előre is köszi
  • qwer2000
    #12862
    Az jó lenne!
    Köszi! :)
  • qwer2000
    #12861
    Rendben,felvettelek msn-re.
  • Die4You
    #12860
    Esetleg áttradelhetek s1re geont, de mivel az kockázatos ott 400ft-ba adnám. @qwer2000

    Nem sűrűn vagyok online, msn [email protected]
  • blbogus
    #12859
    megkérdek neked vkit és írok.. ha felmegyek..
  • qwer2000
    #12858
    Kár. :(
    Esetleg valaki más? S1-en?
    400-500Ft körül/kk?
  • Die4You
    #12857
    210ft/1kk
  • Die4You
    #12856
    Csak s2n van geonom/cuccom/accom. @qwer2000

    Nem tom, mennyit adnál? @pacquiao
  • qwer2000
    #12855
    Haninon esetleg nincs geonod eladó?
    Ott vennék úgy 10-20kk-t
  • pacquiao
    #12854
    Szia Die4You karaktert mennyibe adnád és milyen infok vannak hozzá sn... és 1kk mennyi ft be lenne ?
  • Die4You
    #12853
    esetleg geon ha cuccokra nincs kereslet. kb 1000kk.