638
  • Serpa
    #38
    jól hallottad a szereplők hangjait.
  • Bogyee
    #37
    Ma reggel lett meg a játék, munka előtt kirpóbáltam egész jó ps2-n.
    Elején az intro elég hangulatos. Irányítás sajna nem megy olyan jól még nekem a kontrollerrel de majd belejövök:)
    Ha jól láttam akkor a főhősünk szinkronhangja David Duchovny és egy másik szereplőé pedig Marilyn Manson:) (talán a "főgonosz" hangja ő).
    Grafika nagyon jól néz ki még ps2-n is. Texturák nem mosottak ha közel megyünk valamihez. Mozgások is elég részletesnek tűntek. KB fél órát játszottam vele elég félkómásan szóval egyelőre kb ennyit tudok mondani:)
  • grebber
    #36
    Valaki aki leszde akár a ps2-es akáb az xboxos verziót hintsen el pár mondatot a gameről.
  • Gabe18
    #35
    Xboxon is,mi meg várunk...
  • Serpa
    #34
    PS2 -n kinn van.
  • Serpa
    #33
    1 hónap ide vagy oda ...
  • Gabe18
    #32
    Szokás szerint várhatjuk amíg kozolon kiszorakozzák vele magukat.Megszokjuk már szép lessan...
  • grebber
    #31
    Na a PC-s verzió csak május végefele jön :(
  • grebber
    #30
    Ez már volt.Csak kint volt a hardwireden mai dátumnál azt hittem új.

    Azért csinálhattak volna neki szebb graikát mert ez igy eléggé tré.
  • grebber
    #29
    [URL=http://www.3dgamers.com/dlselect/games/area51/a51_gamersday.wmv.html]"IstenMega Mester Tréler itt figyel"[/URL]
  • Serpa
    #28
    frissült.
  • Serpa
    #27
    nem is húzos a követelménye.
    P3 1.4, 256 ram, videokariból mindenfélét támogat, még MX -eket is, azonban még nem tudni, hogy mennyi hely kell a winyón neki.
  • Serpa
    #26
    a "nagy fekete szemű" hátteret, ha kijön, berakom háttérnek, ugyanis még csak "káming szun".

  • Serpa
    #25
    hivatalos oldal
  • Serpa
    #24
    nekem teccik az elegyítés.
  • Dynamic
    #23
    Azért elviseltem volna több ingém jelenetet, abból a 1.5 másodpercből nem sok minden derül ki:D
  • grebber
    #22
    Szedem azt nézem.
  • Serpa
    #21
    múvi
  • Serpa
    #20
    Marilyn Manson adja a talp alá valót, mint zenei aláfestés.
  • Serpa
    #19
    megelőztél ...
  • zaki
    #18
    Áprilisban jön az Area 51 PC-re is
    PC - 2005-02-16 18:02:00 Szólj hozzá!
    Terv szerint halad az Area 51 PC-s verziójának ütemezése, így a PC-s tábor a konzolos játékosokkal egyetemben áprilisban indulhat az 51-es körzet megtisztítására. A fejlesztésért felelős Midway Studios Austin számos hollywood-i sztárt szerződtetett a sci-fi-FPS szinkronizálásához, a főhős hangját például az X-Aktákból jól ismert David Duchovny adja majd. A megjelenés tehát bő két hónap múlva lesz esedékes PS2-n, Xbox-on és PC-n.

    info: 576 Online
  • Riker
    #17
    Ha Pesten laksz,akkor dobj egy mailt,én tudok ajánlani neked egy elég megbízható helyet.
  • hykao #16
    nm
  • Since
    #15
    Csak sajnos nincs olyan ismerősöm aki megbítható, és másolt dvds játékokat se tudok szerezni mert nem mozgok ilyen körben...
  • zaki
    #14
    thx
  • Gyusz
    #13
    A játék fejlesztői között van John Romero is, vagy tévedek?
  • hykao #12
    Bannernek:
  • Riker
    #11
    Sztem vagy nem értettek hozzá,vagy egyszerűen átvágtak.Nem megy tőle hamarabb tönkre,persze nem az aluljáróban kell chippeltetni.Attól megy tönkre max ha cd-s gémekkel játszol rajta.
  • Since
    #10
    Kb igen :-) Úgy volt hogy chippeltetem de sokan mondták hogy neméri meg mivel hamar tönkremegy a masina. Ezért hagytam...De elég sokat játszottam vele és cserélgettem játékokat :)
  • zaki
    #9
    és akkor mit csinálsz vele? dvd-zel, meg zenét hallgast zrajta?
  • Since
    #8
    Nekem is van ps2öm de chippeltetni nemakarom mert hamar tönkremegy eredetiben meg drágák a játékok :-)
  • zaki
    #7
    szakadjon +
  • Botond #6
    és még pcje is van :-D
  • zaki
    #5
    jó neked
  • Sephi
    #4
    Javol :D
  • zaki
    #3
    te, neked ps2d, és x-ed is van? :)
  • Sephi
    #2
    Majd megjelenik konzolra es elmesejuk milyen :DDD
  • zaki
    #1
    Area 51 PC - hivatalosan is?
    PC - 2005-01-20 10:18:00

    zinte már biztos, hogy a PC-s játékosok előtt is megnyílnak a híres 51-es körzet kapui, hiszen a multiplatform játék hivatalos honlapján elrejtve ugyan, de felbukkant a "PC CD-ROM" platform megjelölés a PS2 és az Xbox logók mellett. Arról egyelőre nincsen információnk, hogy az első negyedévben esedékes konzolos megjelenéssel párhuzamosan érkezik-e a konverzió, azonban maga a tény már megnyugtathatja lehet a horror-FPS-ek kedvelőit. Várjuk a Midway hivatalos közleményét az ügyben.

    info: 576 Online