638
  • torrente
    #78
    A Painkiller nekem nem tetszett. Remélem kevés rész emlékeztet rá. Amúgy elég jókat olvastam róla, tuti megszerzem.
  • Gabe18
    #77
    Xbox-on végigvittem.Jó kis játék,aránylag egyszerű játékmenet,néhol Painkillert idéző ellenfél mennyiség.Ezzel együtt sem volt túl nehéz,égészen a végéig,ahol viszont egy-két szituáció gép összetörési hajlamot váltott ki belőlem,de azért jó volt.
    FPS kedvelőknek szerintem egyértelműen jó választás.
  • Scholes18
    #76
    akinek lejött, jó a gém?
  • Gabesz amd64
    #75
    már töltöm is!
  • Gabesz amd64
    #74
    aprón zsír játék ez!
  • dexof
    #73
    Nemtudja vki ami a taz.smsline.hu-n van az a reloaded verzió vagy kamu?
  • Serpa
    #72
    torrentről tölthető.
    Area.51-RELOADED
    3CD
  • torrente
    #71
    Megjelent a netes verzió! Nagyon várom, bár a gTA mellett nem lesz sok időm rá.
  • haxoror
    #70
    irányító pulton van kapcsoló ha jól emlékszem
  • DeadManWalking
    #69
    Sziasztok! Amikor a demo kezdődik,egy irányítóteremben vagyok és nem tudok kimenni onnan. Segítsetek,merre,hogyan kell?? Van vagy 3 ajtó de egyiket se bírom nyitni.
  • Crem
    #68
    hol?

    Se Pc dome se galaxis oldalon nem találom!:(
  • PeeTeR
    #67
    mar a boltokban tenyeszik
  • Crem
    #66
    nem ma kéne megjelennie??
  • haxoror
    #65
    Nekem bejött a demo csak azt utáltam hogy az egér érzékenységét nem lehetett benne állítani és a default nekem túl gyors, le is lőttek párszor mint a szart!
  • maffia79
    #64
    Ps2-ön végig nyomtam nagyon tuti volt !
    Szerintem jobb mint a project snowblind !
    Alig várom a megjelenést!
  • Ma2ska
    #63
    A játéktermi lövöldözösre hajaz egyértelmüen, ilyen módon nem rossz a grafika hanem van ennek egy hagyománya amit követni akar, kvázi azt átültetve fps be, ami ragyogóan sikerült is, korrekt fizikával és pörgös játékmenettel. Igy kell ezt értékelni nem csak ugy hogy na most jött egy fps oszt lássuk milyen..
  • Dynamic
    #62
    Nekem sp1-el is ment
  • ThugEdge
    #61
    ja sp2 kellett hozzá nekem legalábbis,köszi mindenkinek a segítséget:))
    amúgy sztem sem lesz olyan rossz,kb project snowblind sztem,az pl nekem naon bejött
  • Gabe18
    #60
    Hát az biztos hogy a 700 megából az intró lehet vagy 600...
    Viszont nekem tetszik.Egyszerű játékmenet,de néha jó ez is,a grafika közepes de legalább jól megy,és azért egyáltalán nem csúnya.A testeken lévő fizika jó.A fegyverek is jól használhatóak.
    Viszont kár hogy eltolták,már kint kéne legyen pc-re a full,arra vártam hogy pc-n,jobb irányitással játszhassak vele.Mindegy,én mostmár beszerzem Xbox-ra,aztán a GTA:SA-ig elleszek vele.
  • Dynamic
    #59
    Csalódtam.Jobb játékra számítottam.A grafika elavult, a játékmenet nagyon egyszerű.Bár 100%-os véleményt nem lehet alkotni, mert elég rövid a demo.Az intro azért elég jó.
  • ThugEdge
    #58
    vagy lehet,hogy kell neki az sp2?
    ehhh
  • ThugEdge
    #57
    elbaxtam
    szal ez a szöveg:
    "a winfos nem tudja elérni az eszközt,elérési utat vagy fájlt.Lehet,hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel."
    ez ilyen it-s melóhelyes szagú szarság:)
    há nehogymá a saját gépemen ez legyen:))
  • ThugEdge
    #56
    na hát az agyam eldobom!erre tud vki mondani vmit?indítás után ezt írja,már próbáltam default folderbe,máshova...
    [img=http://img201.echo.cx/img201/9923/untitled26fg.jpg]
  • Sgtfathi
    #55
    Sztem pedig elég jo kis Akció lesz! Pl:Fegyverek elég változatosak és jól használhatók.A hangulata jo, és a grafika se rossz: 8xAntalising 16xAnistrop filterrel.Én várom a Fullt.
  • Lacc
    #54
    Hát bizony ez elég felejtős játék, egy n+1. fps. A demo kb. 10 perc, ahhoz képest hogy 700 mega :D El lehet vele lenni, nem azt mondom, de annyira semmilyen az egész, hogy nagyon nagy uborkaszezonnak kell lenni ahhoz, hogy én ebből a fultt majd végigtoljam.
  • Serpa
    #53
    mennyi idő végig vinni?
  • Maxtreme
    #52
    Meglestem a demo-t, vélemény:

    A graf nem 1 Doom3 vagy hl2, de nem is baj.
    Képzeljétek le a Chaser+Tron2 ötvözését.. kb ugy néz ki a graf.
    Az engine elég jól van optmalzálva, 38-75 Fps között szaladgál a cuccos. (1024x768 detail textures)
    A játék amolyan ereszd el a hajam, kill'em all, szal aki nem kedvelli a stílust, inkább hagnyagolja. Taktikai játékot nem kell tőle várni :)
    Menteni nem lehet bent, checkpointos szokás szerint.











    Nekem tetszik. :)
  • Istencsászár
    #51
    ha a demo ekkora akkor ez is egy full dvd lesz
  • Istencsászár
    #50
    jön maxal:D 2 óra és lentvan
  • Gabe18
    #49
    700 mega?
    Más ebből egy kölön játékot csinál...
    Na majd max ha valami magyar oldalon fent lesz,mert innen 20-50-el jön csak.
  • hykao #48
    Kijött a DEMÓ
  • 12346
    #47
    ha már van neted, nem is kell a kör. én is netről szedegetem rokonnak a ps2-s cumókat. pár óra és lent van. tod ki adna 2 ropit érte pff. jah ez meg ingyé van ugye.
  • Microcosmos
    #46
    Innen le lehet tölteni! http://www.solops2.com/index.php
  • Bogyee
    #45
    Jah azt olvastam. Lol.
    Arcade játék nem kell sokat várni tőle. Többet és szebben nyújt mint az NFSUG2 így szerintem is jobb:)
    Na de vissza ehhez a témához. Kicsit nyomom éjszaka folyamán akkor már tudok bővebben nyilatkozni a dologról, hogy pontosoan milyen is at idegeneket írtani:)
  • grebber
    #44
    Azért kiváncsi vagyok más véleményére is,mert pl ott a MC3 (Midnight Club 3) az első kiprobáló istenítette mint a dög azt jött a 2. porig gyalázta a gamet hogy neki nem tetszik.

    Én majd eldöntöm amikor már pc-n tolom :)
  • Bogyee
    #43
    Azt hittem kamuk a videók ill. pc verzióból vannak de tényleg jól néz ki a kis ps2-n:)
  • Serpa
    #42
    igaz.
  • Bogyee
    #41
    Megnézem de nem fűzök sok reméényt hozzá.. egy canon fényképezőgépem van amivel tudok videót felvenni tv-ről..
    De szerintem nézz el a gamespot.com -ra ott van egy csomó videó:)
  • Serpa
    #40
    nem tudnál vid -et készíteni?
  • Bogyee
    #39
    Úgy látszik Mulder ügynök nem tud kivánszorogni a sci-fi dolgokból:)
    Este viszem tovább a játékot kiváncsi vagyok, hogy játékban később is megmarad-e ez a lendület ill. a jó történet.