26
  • joe1980
    #26
    Lehet,hogy jó játék,lehet sokaknak tetszik,elhiszem.Elöbb egy másik ehez szoló topicba kaptam egy letolást,hogy azt mondtam,hogy nem tetszik.
  • Smitiz
    #25
    Olvasgatva az itt leirtakat, gondoltam én is hozzászólok:
    A játék nem gagyi, de:
    A garfika érdekes.... vannak benne elég gyenge effektek és megoldások, de szerintem nem csúnya játék, bár a Far Cry-t nem veri . A kamerakezelése a játéknak tényleg fura, a kínzás és kihallgatás nem rossz és ötletes, amúgy szépen viszi magát előre a történet, néhány ismert szereplő (legalábbis annak ismerős, aki régen sokat olvasott Pókembert ) is feltűnik benne. A nehézségről nem tudok sokat mondani, easy-n tolom még, így elég szórakoztató.
    Összeségében: Szerintem nem jobb a Max Payne 2-nél sok apró hibája miatt, de egy kellemes játék, jó stressz-levezető, mindenesetre pénzt nem adnék érte.

    U.i.: A Duke 3d és a Shadow Warrior is szerintem nagyon jó volt.
    U.i.2: Szerintem azért nincsenek ma már olyan jó feelinges játkok mint régen, mert a feelinges témákat már megcsinálták régen vagy le van védve + szerintem a 3D gyorsítók is bűnössek emiatt, mert pixelekből nagyon komoly, hangulatos játékokat csináltak Pl.: Day of the Tentackle amit nem tudom hogy hogyan tudnának egy mai gyorsítókártyával megjeleníteni (mármint a mai grafikai "elvárásoknak" megfelelően)
  • floatr
    #24
    ..
    Látom egy hullámhosszon vagyunk.
    Talán érthetőbb lesz (talán nem), ha beszúrsz egy " csak "-ot a "pedig ha" és az "azt nézed" közé. De lehet, hogy csak mégegyszer el kéne olvasni, amit írtam.
  • Skynet
    #23
    ??
    Én anno egy olyan SHADOW WARRIOR címü játékkal játszottam ami full dukenukem motorral ment fps volt és dobócsillagokat lehette dobálni megy ilyenek,bocs ha másra gondoltál...
    Hogy nem lesz klasszikus ez tény,de hogy nem szar azis.....De igaz ez ízlsek és pofonok.
  • floatr
    #22
    Ha nagyon erőltetjük, akkor minden FPS más kategória. Szerintem néhány klasszikust leszámítva csak feeling kérdése az egész. És ez nem lesz klasszikus, mint ahogy a Doom3 sem.
    Az összehasonlítási alap a kategória, amiben (nemcsak szerintem) forgolódik. Ha Neked a hasonlatosság ott kezdődik, hogy olyan -- Goth szavaival élve -- mekszpéjnszerű (de azt veri), akkor egyed bakker, Neked találták ki.

    A SW-ban pedig ha azt nézed, hogy a duke3d motorjával készült bizbasz, akkor onnantól kezdve a véleményed önellentmondás. Hiszen a Duke és a SW "teljesen más stílus", és a Duke nem "megfelelő hasonlítási alap" Lehet, hogy ki sem próbáltad?!
  • Killgore
    #21
  • Goth
    #20
    Megvan a demója, abból ítélve ikszipszilonodik tépéess mekszpéjnszerű unalom sútör.
  • Killgore
    #19
    A játék qurvajó. erről ennyit. az hogy mit szavaznak össze vissza a gamespoton, meg őszintén, ki a fszt érdekel?
  • arty
    #18
    jaja, gamespot a legkevébé mérvadó, ők vannak a legjoban "megvéve" :(
  • Skynet
    #17
    Floatr szeretem ha valaki anélkül lefikáz egy játékot hogy DEMO-t játszott vagy ki sem próbálta...:)
    NOLF teljesen más stílus Shadow warrior meg egy dukenukem motorra épülő tucathent...Ide a megfelelő hasonlítási alap a Max Payne amit odaken....

    arch onnantól kezdve hogy a d3 8.8 pontot kapott a gamespottol (ami erősen sok egy olyan játéknak ami a grafikán kívül egy nagy középjáték) elvesztette a hitelességét és ez még sok más értékelésükre is igaz....
    Nforce-on 7.8-8 körül adnak a JÁTÉKOSOK a játéknak ami nem számít rossz eredménynek...A játék nem gagyi...
  • archkoven
    #16
    A Gamespot 6.6-ot adott ami nagyon sovány.
    Ők "elmegy"-re értkelték a játkot amit nehéz lenne pozitív kritikaként értékelni.
  • floatr
    #15
    Vérgagyi eksönfilmhez vérgagyi eksönjáték dukál.
    A NOLF vagy a Shadow Warrior játékmenetét sosem fogják még csak megközelíteni sem színvonalban. Innen meg tökmindegy hogy milyen a grafikája.
  • Skynet
    #14
    Maxpayne 2-t porba alázza most tolom ps2-n de egérrel pc-n jobb lesz...:)
    A tisztelt cikkírónak üzenem hogy a játék nem a 120 gyilok miatt nyerte el a jó kritikát hanem a szép grafic,fasza hangok és a frankó MI miatt....Najó a 120 gyilok is na..:)
    Agyatlan hentnek nemnevezném tiszta maxpayne sok 5lettel...:)
    Ajánlom mindenkinek!

    Irkabirka akko jáccá a tom&jerryvel....Betegesnek a postalt nevezném ez inkább látványosas meg 5letes azt kész...
  • NEOreg3
    #13
    amiben 120 féle gyilkolás van rosszjáték nem lehet
  • Csuhai G
    #12
    Én csak a játék demójával játszottam, de nagyon tetszettek a kihallgatások ;-)
  • Tiby
    #11
    Kemény a játék a képekről itélve
  • sweech
    #10
    kellnekem!!!!!
  • _Neo
    #9
    A régi, emulátoros változat még "aranyos" volt. Mindenféle tárgyat fel lehetett szedni, ha még emlékeztek rá pl. baseball-ütő... A képek és a kommentek alapján nem valószínű, hogy ezt is kipróbálom.
  • M@TriX
    #8
    én, nekem annyira nem jött nem rossz, de sok benne a gagyi rész...
    egyszer meg lehet nézni...
  • Jimmyke
    #7
    A filmet ki látta? :)
  • p00h
    #6
    kipróbáltam és nem Pedig jól indult, csak nemteccik a akmerakezelés, a bugyuta effektek és a graf sem 1 nagy etwas. de kegyetlenkedni jó! naon feelinges 2 shotgunnal hentelni
  • zaki
    #5
    jobb, mint a may payne 2?
  • Killgore
    #4
    Végre! Csakhogy kijött!
  • aDannyBoy
    #3
    ki kell próbálni, állítólag tényleg szar, de csak azután olvastam, hogy rossz nagyon, miután megírtam a hírt. Én is kipróbálom
  • p00h
    #2
    teccik :P Bár ha a olyan unalmas mint a manhunt...
  • irkab1rka
    #1
    Ez beteges.