856
A Magyar ember, s ami a te tapsztalatod vele???
  • Robin Hood
    #856
    A szerbek inkább menjenek csak innen haza, de ne Nándorfehérvárra, hanem egyenesen Sötét-Szerbiába.
  • JackDaniels #855
    Aki nem bírja a piát,az ne igyon! Ha félre lát tőle,akkor meg pláne!
  • Random_
    #854
    A szerbek ittak és amikor kientek a kocsmából akkor azt hitték őket veszik a kamerával.
  • Random_
    #853
    Igen mert kiderült, hogy szerbül beszéltek. Azonnal megvizsgálták az összes szerb buszt ami elhagyta az országot végül leszűkült egy buszra és képet kértek minekitől majd a képről felismerték a tetteseket.
    Azért gondolták, hogy skinhead-ek voltak mert elötte nem sokkal volt ott valami találálkozója egy szélsőséges csopotnak.
  • JackDaniels #852
    Ez komoly? Az a másik xarházi népség. Rosszabbak mint a cigányok, ha már itt tartottunk.
  • Random_
    #851
    Szerbek voltak.
  • Rózsalány
    #850
    nincs semmi gond... ezt sem rád értettem... na, mindegy.
  • Borcsa
    #849
    sorry
  • Rózsalány
    #848
    hát erre nem tudok úgy válaszolni, hogy ne süssék rám a fajgyűlölő, előítéletes...stb jelzőket (ami NEM vagyok!!!), úgyhogy nem is mondok semmit!:) ebben a témában nehéz úgy leírni 2 mondatot, hogy ne forgassák ki bárhol, bármikor...:)

    de most majd ebbe is valaki beleköt, pedig ártalmatlan:(
  • Borcsa
    #847
    <én el tudom képzelni, hogy esetleg romák...>

    <hogy lehet, hogy kokszosok voltak.>

    <egyébként sem azt mondtam, hogy BIZTOS cigányok,>

    na nem ez volt a lenyeg. :) csak szar azert, hogy az emberben felvetodik, hogy ize na. szal nem veled akartam szivozni, csak nagyon utalom ezt a berogzodest.
  • Rózsalány
    #846
    szerintem inkább realitás. egyébként sem azt mondtam, hogy BIZTOS cigányok, hanem hogy el tudom képzelni...
  • Borcsa
    #845
    ha ott a dzsavelnak a Gazsiek, akik a muttko kijutottek a zasszony szemit!

    indiai, az majdnem cigojn.

    ez viszont egy eleg randa sztereotipia, hogy lehet, hogy kokszosok voltak.
  • Random work
    #844
    Engem speciel nem zavarna ha rendőröket látnék külföldön amerre járok. Nekem biztonságérzetet adna.
  • Rózsalány
    #843
    fúúú, ne is mond a nyugdíjjasokat...:((( én becsülöm, tisztelem az időseket, de...ááá.

    azt meg már pár éve bevezették - má vagy 10 éve - hogy a Váci utca környékén több rendőr van nem???nem vagyok pesti de úgy tudom, ott már több a rendőr:)

    ésarra sem veszek mérget, hogy a 6 fős galeri magyar volt... én el tudom képzelni, hogy esetleg romák...
  • Garfield
    #842
  • Garfield
    #841
    Ehhez első lépcsőben el kéne tiltani a nyugdíjasokat a tömegközlekedéstől. ("Jajj, édes fiam, nem tudok beljebb menni, különben is mindjárt szállok a következő 10. megállónál.")
  • Garfield
    #840
    Van benne valami, de sajnos a rendőri jelenlét kétélű fegyver: egyfelől jelzi, hogy biztonságban vagy, másfelől azt is jelenti, hogy itt rendőri jelenlétre van szükség, különben nem lennél biztonságban.

    Amikor Egyiptomban évekkel ezelőtt Luxornál lemészároltak egy busznyi német turistát a szélsőségesek, utána sokáig katonai kísérettel mentek arrafelé a kirándulóbuszok. Persze, fő a biztonság, de én úgy vagyok ezzel, hogy kétszer is meggondolom, hogy megyek-e ilyen helyre.
  • Szofi
    #839
    Még vmi.
    Külföldön mindenhol megszokott és alap, hogy a metrón a jobb oldalra állsz, hogy ha netán vki siet, tudjon száguldozni.
    De neeeem. Miért is?!!?

    Jobban felhívhatnák az emberek figyelmét az ilyen 'apróságokra'...
  • Szofi
    #838
    Én örülök, hogy ennyi túrista kiváncsi Mo-ra. Télleg szép ország.
    Sokszor még akkor is segítek a túristáknak, ha nem kérik. Ez alap sztem/részemről.

    Tegnap sétáltunk a Blahán, és bármerre néztem, mindenhol szemét volt a földön.
    Szemét van, megverjük a túristákat...
    Égetjük magunkat egyfolytában
    Királyok vagyunk
  • JackDaniels #837
    6-an 1 ellen? Bátor, férfias dolog. Itt is biztosan a magyarulnem tudó indiai9 kötött bele a 6 magayar parasztba:) Sajna egyre többen vannak, akik agresszívabbak a kelleténélés az a sandagyanúm, hogy itt a bőrszín is közre játszhatott a történtekben. Bárcsak ne lenne igazam!
  • Rafaelo
    #836
    utálom az ilyen lincseléseket undorító gyáva emberek sportja mondjuk legtöbször a hiradóban a közép amerikai lincseléseket szokták mutogatni
    mostmár nálunk is ez lessz :(
  • sz4bolcs
    #835
    Az ilyen taplókat meg kéne nevelni.

    http://atuszom.freebase.hu/ - A magyarok :)
  • Random work
    #834
    Én úgy gondolom alap lenne a rendőri jelenlét a túristák által látogatott környékeken. Nem értem miért nem képesek 2 rendőrt az ilyen helyekre kitenni. Alapból tudnának segíteni az eltévedt túristáknak és ilyeneket is megelőznének.

    Sajnos ők se hiszem, hogy szívesen jönnek újra magyarországra és gondolom másoknak se javasolják. Én se mennék olyan helyre ahol megvertek pláne külföldön.
  • Jimmyke
    #833
    Durva...
  • Garfield
    #832
    Ő valószínűleg negatív véleménnyel van a magyarokról
  • Neville04
    #831
    az volt odaírva :)
  • Rózsalány
    #830
    úristen... ez olyan mintha én írtam volna:(((( kimondta, hogy ez a m.ok világh.a??????
  • Rózsalány
    #829
    szerencsére azért még elég sok a közvetlen, kedves ember!:) amúgy lehet, hogy annak a multkorinak rossz taőpasztalatai voltak... engem még így csak 1x raboltak ki, de az hegymászás közben volt: én fönn a falon a táskám meg alatta... persze a rabló is.:((
    viszont eccer meg a helyijáraton hagytam a pénztárcámat 30ezerrel - iskolakezdés előtt - és a sofőr eltette és meglett!!!:) mondjuk buszsofőrbe ez meg avszolút ritka...
  • Neville04
    #828
    A magyarok világhimnusza
  • Jimmyke
    #827
    Aham, Budapest. Kedden sportorvosira menet közben leesett egy fickó kezéről a gyűrűje, odagurult hozzám, lehajolok kezébe adtam és megköszönte(!). Vannak manapság is jó emberek :)
  • Rózsalány
    #826
    ez gondolom Budapesten történt meg...:) vagy nem?

    mert szerintem ez egy kisvárosban, vagy más vidéki nagyvárosban elvétve fordulna elő:) bááár....
    eccer Bp-en menetm le a metróba és egy öreg néni megállított, hogy most vette ki a zaciból az arany fülbevalóját és nem e tenném be a fülébe, mert fél, hogy elveszíti míg hazaér:D egyrész nagyon ari volt másrészt meg óvatlan... szerencséje, hogy belém botlott:)
    szerencsére ápolt nénike volt!!!:D
  • Traubi
    #825
    A magyarokra most már nem lehet büszke az ember. El van rontva az egész magyar társadalom. Az útóbbi népszavazás pedig azt is megmutatta, hogy senkit nem érdekel, hogy mi történik körülötte. Nem foglalkoznak azzal, amivel esetlegesen kellene (kevés szavazó), de amikor valami rossz, annak hangot tudnak adni. Pocsék az egész ....
  • JackDaniels #824
    Mindenki saját magából indul ki!:)) Nem volt az a reakció olyan véletlen! Ha ő állt volna mögötted és neked szakad el a hátizsákod, akkor már kereshetnéd!
  • Neville04
    #823
    ehhez mit füzzek hozzá?
  • Jimmyke
    #822
    Na akkor egy ON topic hozzászólás.

    Megesett velem egy dolog, először ledöbbentem, de visszagondolva csak röhögök. Szállok le a villamosról, egy embernek elszakad a hátizsák pántja, leesik a földre, egyből hajolok le, hogy segítsek neki, erre kirántja tiszta erőből a kezemből. Azt hitte, hogy el akarom lopni...
  • Rózsalány
    #821
    elapátlanodtunk:DD
  • sz4bolcs
    #820
    1 hétig nem volt netem :D pangunk?
  • Rafaelo
    #819
    kaktusz [mutat]
  • Rózsalány
    #818
  • Neville04
    #817
    de leállt mindenki :)