115
Betűtípus?Ez?De mi a neve?
  • Gunnersboy
    #75
    na pont azért kell de nemtaláltam sehol
  • fsgh
    #74
    jaa tényleg :PP látszott hogy nem a mezes:P de jól néz ki:P
  • Gunnersboy
    #73
    mi? ez nem az inter mez jaj:D bocs ha félreértetted...
    ez nekem kell:D
  • fsgh
    #72
    1000thx:)))

    csak ajna csak fizetős van:,((((
  • Gunnersboy
    #71
    GrafiloneLL-Bold

    ha valaki tudna adni egy linket ahonna ezt letudnám tölteni megköszönném...mert nemtaláltam sehol...
  • fsgh
    #70
    vagyis azt csináltam amit mondtál de nem dobott ki hasonló betűtípusokat:(((
  • hunbasser
    #69
    mi nem jött be? :P
  • fsgh
    #68
    bazzeeeee mondom hogy nem jött be:DDD
  • hunbasser
    #67
    #57
    bazzeee,mondtam,h olvass már vissza...:P
  • fsgh
    #66
    valaki tud linket adni az Inter mez hátulján lévő betűtípushoz??
  • Benc16
    #65
    OKé, megcsináltam de nem jó :S
  • Benc16
    #64
    OKé, megcsináltam de nem jó :S
  • hunbasser
    #63
    #57
  • Benc16
    #62


    A Need For Speed Carbon írását nem tudja vki honann lehet meg mi a neve letölteni?
  • Pheaper
    #61
    köszi
  • hunbasser
    #60
    #57
  • Pheaper
    #59

    tudja valaki milye betűtípus az amire az van irva hogy MINDEN, AMI ??
  • hunbasser
    #58
    ya,és ezen az oldalon megvásárolni lehet a betűket,nem letölteni,de arra mindenképp jó,h a nevét megtudd,onnan meg már dafont.com...
    én most pl az extension RR nevű fontot keresem,mindenhol csak fizetősben látom
  • hunbasser
    #57
    ez az egésznek a titka...kivágod paintel a szöveget,h kicsi legyen a kép,feltöltöd erre az oldalra,amelyik betűt eltalálta a myfont,arra ráklikkelsz,alul search,és ott lesznek a betűk :)
  • BIZ0906
    #56
    Már mindegy
  • BIZ0906
    #55
    ez melyik betűtipus lehet ?
  • Dying Soul
    #54
    Ez rendben van, nézelődök, de csak nagyon hasonló van.
  • jointeer
    #53
    dafont.com/en, py
  • Dying Soul
    #52
    Htx, azért ne linkelj már ilyen sokat, nem tudok választani.
  • jointeer
    #51
    debolond vagy -:o
  • Dying Soul
    #50
    A piros felirat betűtípus érdekelne. Csomó helyen kerestem, sehol sem találtam, csak hasonlót. A legnagyobb rajongói oldalon sincs fent.
  • Ben C
    #49
    kössz
  • pedestrian
    #48

    Nézd meg itt.
  • Ben C
    #47
    Új topikot nyitni nem akarok , de fontos lenne.

    Szóval apa grafikus, és kapott egy megbízást hogy készítsen egy bor-címkét, amit a borok nyakán is láthatunk. Az elképzelés megvan, csak egy normális font kéne a szöveghez. Kérem ha valaki akármit tudna ajánlani ilyen esetre, ne tartsa vissza magát.. :)

    Köszönöm.
  • Soockit
    #46
    Sajna nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
    Csinálni akarok egy céglogot, magamnak. Saját cég. Arra nincsen pénzem, hogy megbízzak ezzel valakit!
    Íg gondoltam, hogy majd magamnak. Bekattant ez, de nem találok sehol elképzelésemnek megfelelő betűtípust!
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    szvsz egyszerűbb összedobni PS-el ..
  • Soockit
    #44
    Nem tudom, hogy tud e nekem valaki segíteni. Keresek egy betűtípust, ami a fejemben pattant ki, de biztosan létezik ilyen. Egy a lényeg, hogy az "i" betű úgy nézzen ki, hogy mintha egy kocka jobb alsó sarka lenne, enyhén lekerekítve, tehát a függőleges vonal és a vízszintes vonal majdnem ugyan olyan hosszú és csak enyhe ív van a sarokban.
    Ha van valakinek valamilyen tipje akkor írja már meg a [email protected] címre vagy ugyan ez a cím MSN-en!
  • Mike at home
    #43
    te inkabb ragodjal azon, hogy minek nyitsz olyan topikokat
  • Mike at home
    #42
    miert, mert a sajat szoveget elrontja? egeti magat buntettes nelkul is
  • nemcsakfeel
    #41
    még alsós korában van, nem ?

    csak én látom rosszul hogy egy nyamvadt büntetést sem kap ezért ???
  • QuippeR
    #40
    nem tudom, az én hozzászólásom célja az volt, hogy nézzen magába. akkor inkább beszéljen angolul, ha magyarul nem tud. írni meg végképp ne próbáljon meg, ha alsós korában nem figyelt a tanárnénire. a saját nyelve iránt lehetne annyi tisztelettel az ember, hogy megpróbál normálisan írni. kultúra: ezt így hívják felénk.
  • mikike
    #39
    azért, bántják, mert páran (asszem moderátorok is, de nem emlékszem) leszólta dboy-t és azóta divat lett őt fikázni
  • Mike at home
    #38
    ja ertem, ha valaki kiall egy 12 eves kiskolok mellett akit mindeki csak fikaz, akkor egybol pedofil

    Cat nezz tukorbe, es rajossz mekkora faszfej vagy
  • Cat #37
    mike, valld be hogy pedofil vagy
  • Mike at home
    #36
    igen