23376
  • Sunrider924
    #23376
    Twitchen a KuruHS bevu osztrak csavo streameli az ido 90%ban, mindenfele NFS-t jatszik de foleg a Most Wantedet, tamogatoi kozott vannak modderek, igy neki meg betaban kinyomjak a kulonfele modokat hozza es surun engedi a hozzaferest is a discordjan.
  • Batman15
    #23375
    Játszottok még vele?
  • Sharam4ever
    #23374
    Igen, nekem is ez a probléma, nem értem, egyszer kiirt vmi hard diskkel kapcsolatba nem emlékszem, folyton lefagy :( Tippek vannak?
  • Deviome
    #23373
    Valaki nem tudja, hogy mivel vesznek fel videót a régi MW-ből? Mert Én Fraps-el próbálok, de szaggat mint az állat. :S A gépem 3x elég a játékra. 4 magos AMD proci 3.4 GHz/mag. HD 7770 VGA meg 4GB memória. 64 bites a rendszer. Egyszerűen akad és be van lassulva a játék. Pedig szeretnék Én is végre feltenni videót ahogy játszom. :( Valaki ha tud segítsen már legyen kedves! :)
  • RelakS
    #23372
    megsúgom, hogy ez a régi Most Wanted topik, nem a 2012-es ;)
  • EvolutionGamer
    #23371
    Először nekem se tetszett ez a játék, kihoztam a grafikából amit a gépem engedett (1920x1080resolution, minden médiumon 30-35 FPS felvétel közbe) és rájöttem hogy ez egy gyönyörű játék!
    Mondhat akráki akármit,nekem nagyon bejön ha nem is a story, de külső táj, az autók hangja,
    igaz, eltér a régi nfs-ektől,de végre mutattak valami újat is! Naponta órákat játszom vele,
    mert szerintem nagyon élvezetes, akár csak free roam-ban is tolni. A napokba összedobtam
    egy kis videót! Hangos zenére vezetés+gyönyörű környék, táj, akit érdekel! :
  • Kistax
    #23370
  • High end PC #23369
    hirtelen azt hittem ez az új topic, meg kéne különböztetni őket -.-
  • hemmis
    #23368
    sziasztok azt tudja valaki hogy belső nézetes kamera van a játékban mert én nem találom eredeti xbox360 vagy lehet hogy ezt az opciót csak később lehet elérni?
  • janihunk
    #23367
    Készül:
  • hanta
    #23366
    Sziasztok!
    Gondoltam újra előveszem a játékot, de mikor elindult kikapcsol a monitor. A játék megy, mert hallom, hogy az introkat lejátssza, de a monitor kikapcsol és se az introk alatt, se a főmenüben nem kapcsol be. Ugyanezt csinálja Carbon-nál is. Mi lehet a baj?
  • Gab920926
    #23365
    Üdv!

    Valaki leírná hogy lehet vele Lan ba játszani hamachin keresztül?

    eredeti játék kell e hozzá vagy nem mert mindent kipróbáltunk de nem látjuk a szervert
  • ATi0021
    #23364
    Tegnap ismét elkezdtem végigvinni a Most Wantedet, de hosszabb rendőrös üldözésekkor folyton kidob a játék asztalra ezzel a szöveggel:

    Microsoft Visual C++ Debug Library
    Debug Error
    R6025
    - pure virutal function call

    Amikor kijött a játék is előszokott jönni ez a hiba, de most az üldözések 13-15dik perce környékén folyton előjön. Windows 7 64 bitem van és persze minden driver friss, a játékon 1.3-as patch fent van. Sőt újra feltettem a Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable-t (32\64bitet is). Állítólag ezt használja.

    A kérdésem, másnál is előjön ilyen gyakran ez a hiba? Esetleg valaki tud rá megoldást?

    23363 - Töltsd le az NFSMWRes-t, én is azzal állítottam be a felbontást. LINK
  • JethroHUN
    #23363
    Hogy lehet 1366*768as felbontást beállítani? egyszer már sikerült szerintem, de nem emlékszem már. thx
  • Bullitt
    #23362
    Pont mostanában állították le egyébként, azt hiszem még a hónap elején.
  • janihunk
    #23361
    Én úgy hallottam hogy már le vannak állítva.
  • willy34
    #23360
    Nem tudom elérni az EA szerverét..ergo nem tudok online játszani..:((
    Nem tudjátok véletlenül--leállították a szervereket az MW-hez??
  • willy34
    #23359
    Olyan nehéz új modot csinálni...És ezek a modderek szörnyen felvuvalkodottak(I don't accept requests).
    DE nem adom fel: találok egyet, aki vagy megmutatja, vagy megcsinálja, amit akarok.
    Éljen az Alfa Romeo 155 DTM!!
  • mascarun
    #23358
    Most vettem meg eredetiben és ezt nekem is eljátszotta!

    Ezzel ment! Link
    De szerintem neked már nem 9c kell! de próza szerencse!
  • polse001
    #23357
    Hali!

    Nekem olyan problémám van hogy telepítésnél mindig kiírja hogy rakjam fel a directx 9c-t vagy újabb verzióját, már próbáltam minden újabb verziót de semmi... nem engedi a telepítést. Win 7-em van és ez előtt futott a játék csak reinstallálnom kellett...
  • haywire
    #23356
    játékvezérlővel lehet játszani MW-t?
  • mascarun
    #23355
    Én anno a Cobalt-al is végigjátszottam de a Gallardo sem egy rossz választás! Én szinte minden NFS-ben azzal vittem végig!
  • DIESEL DOG #23354
    Én anno amikor játszottam akkor a játék elején vettem egy Golf GTI-t, és az egész játékot azzal vittem végig. Kicsi, gyors, jól kontrollálható autó billentyűzettel is. Nem minden a végsebesség...
  • haywire
    #23353
    én mindig az elnyert kocsikkal mentem
  • takiati1989
    #23352
    Sziasztok! Most tartok Webster-nél(kopasz). Kezdésnek vettem egy Chevrolett Cobalt SS. Egészen idáig azzal vittem a játékot de most Mingtől nyertem egy Gallardot amit feltuningoltam mégjobban és a végsebessége 385km/h körül van :) Ezzel a Gallardoval végig fogom tudni vinni a játékot vagy kell majd vennem valami még jobb kocsit? Ti milyen kocsival mentetek a játék vége felé amivel ki tudtátok játszani?
  • haywire
    #23351
    sziasztok. azt nem tudjátok hogyan lehet saját zenét betölteni a MW-be? mondjuk egy magyar előadót akarok belerakni azt hova kell másolni illetve milyen formátumban??
  • 94mike
    #23350
    Csáó,bocsi a hülye kérdésért...de a multi még működik? ill.vannak még rajta??
  • Papp Gergő
    #23349
    Én nem megyek!online-ba !
  • Papp Gergő
    #23348
    Nincs semmilyen kód vagyis én nem tudok róla!
  • Bigman22
    #23347
    Sziasztok!!!ennek a kódnak a folytatását nem tudja valaki:8wmm-k7dk......?
    segítsetek
  • cspedro
    #23346
    valaki jöjjön online-ba!
  • cspedro
    #23345
    képet hogy küldjek?? meg mikor lesz?
  • loki010
    #23344
    Izgalmas LAN bajnokság!

    nfsmwonlineblacklist.mindenkilapja.hu

  • zsomboor
    #23343
    Mert előtte fel kell telepíteni a Mod loader-t
  • cspedro
    #23342
    valaki jönne játszani onlineba??? és gyengébb kocsivalmer már párszor kiakasztottam de msot ujra csinalom és most csak olyann van :)
  • DCshoesLali
    #23341
    Sziasztok!

    A játékba szerettem volna letölteni kocsikat, láttam videókat arról hogyan is kell berakni! Ez menne is, de az a gond, hogy az ADDONS mappába kell berakni és nekem olyan mappa NINCS!!! Ez mért van? És hogyan lehet megoldani? Előre is köszi!
  • WinStar
    #23340
    Sziasztok.olyan problémám lenne hogy Windows 7-sen nem indul el a játék.Áttettem Windows XP-re hogy úgy futtassa,de úgy se indul el.Mit csináljak? :S
    Pedig jó lenne retrózni kicsit vele :D
  • Remz
    #23339
    Sziasztok:DMa megvettem a most wantedet pc re. Csak a cdkulcs miatt hogy tudjak vele online jáccani.Van 10 ea accountom egyik se volt jó belépéskor,csináltam még 10 et más más email cimekkel. az a baj hogy bejelentkeznék-->és azt irja ki,hogy "A megadott Ea fiók érvénytelen."
    Srácok nagyon jó lenne ha valaki tudna nekem segíteni mert nagyon szeretnék már multizni:(léccives.valaki. :D:D:( legújabb patc is fenntvan .előre is köszi.(:
  • cspedro
    #23338
    még nem de eredeti-t is kéne??
  • DIESEL DOG #23337
    Akkor ez kilőve... patch-elni próbáltad már?