16
  • Demon Eyes Kyo
    #16
    Nem kellett volna baszogatni az arabokat és akkor most nem tartanánk itt. Én az usába nem akarok menni, de más barbár oszágba sem ahová nem lehet a személyivel átmenni.
  • Mike
    #15
    szerintem meg nem igazán van igazad
  • Mike
    #14
    eldöntöttem, hoggy én be nem teszem a lában az USA-ba ahol úgy tekintenek rám mint potenciális bünözőre

    elvárom továbbá, hogy az amcsik se nagyon dugják ide a pofájukat, mert ha úgy bánnak egy szövetségesükkel, mintha az az ellenség lenne, akkor én sem vagyok rájuk kivncsi

    az arabokkal meg rendezzék le maguk a kis vitájukat
  • Mike
    #13
    fasz USA miatt majd lenyeletik az árát velünk jól
  • BiroAndras
    #12
    "a repülőtéren is elég szigorú az ellenőrzés, mégis berepültek a WTC-be"

    Az USA-ban belföldi járatokon kb. olyan komoly volt az ellenőrzés, mint nálunk a buszokon.
  • Tetsuo
    #11
    USAbuzik vagyunk, nem tudtad?
  • pemga
    #10
    Hmm, viszont ha a mostani árakat nézzük, akkor a német útlevél ugyanannyiba kerül, mint a magyar. (26eur az kb. 6500huf, 5 évre a magyar most 6000huf). Lagalábbis, ennyit kérnek érte zsebből.

    Ezt az arcfelismerő rendszert miért nyomják olyan nagyon? US-ben üzemel, de azt olvastam h. igen nagy hibázással dolgozik.
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    A legegyszerűbb és leggyorsabb mondjuk az ujjlenyomat, de az íriszdiagnosztika elvileg biztonságosabb, nemhiszem hogy olyan sokba kerülne, mint itt mondogatják .. 100 euró 25000 HUF .. persze egy plasztikkártyáért bele pár ócsó pár /max 4 kilo/ bájtot tároló chip és a rádiós-rezgőkör... a mai bankkártyákban is ilyesmi van , azok mégse kerünek 20 ezerbe .. pusztán hülyeség ilyenekkel riogatni a népet, aki meg hülye be is szopja.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    jólvan erről inkább hallgass .. a zengő ügyből egy teljesen felesleges politizálást csináltak és a sok aktivista meg beszívva könnyen ráált egy kis balhézásra.

  • HUmanEmber41st
    #7
    A nyavalyás Amik szét akarják túrni a Mecsekben a Zengő-hegy tetejét is.. Már elkezdték a fakitermelést, a helyi zöldek a fákhoz kötözték magukat, így sikerült leállítani a radarállomás építését..természetvédelmi terület, de még mindig próbálkoznak.. most meg ilyen baromságok még.. többezer forint ilyen hülyeségekre.. a maffia úgyis megtalálja az utat az adatbázishoz, majd szépen feltörik azt is.. vagy kizsarolják az acc-ot.. már csak így működik.. aki meg nem gondolja ezt át, az majd nyugodtan megbízik a rendszerben..a repülőtéren is elég szigorú az ellenőrzés, mégis berepültek a WTC-be, meg a Pentagonba...
  • Jimmyke
    #6
    Éppeszű ember oda be sem teszi a lábát. Majd jönnek és meghódítják a Földet az amcsik, azt láthatjuk őket elegen...
  • arty
    #5
    ki a franc akarna az USA-ba menni? ;)
  • s1lkforrent
    #4
    Big Brada szeret minket
  • Punker
    #3
    arról nem beszélve hogy mi még mindig vízumkötelesek vagyunk.
  • dduma
    #2
    Hááát. Remek dolog tudni, hogy egy ki nem használt dologért (ala USA utazás) kell fizetni...
  • entreri
    #1
    "csak így biztosítható, hogy az európai uniós országok állampolgárai 2005 ősze után is vízummentesen utazhassanak az Egyesült Államokba"

    És ezért annak is meg kell fizetnie aki soha a büdös életben nem akar majd USA-ba menni? Vagy azoknak marad a régi útlevél.

    "Úgy tűnik, mintha egyik európai uniós ország minisztériumai és szakhatóságai sem akaródznának pontosan felvilágosítani az állampolgárokat, arról, hogy miről is van szó, az amerikai terrorellenes nyomáson kívűl miért van szükség a biometriai adatok rögzítésére. Nálunk sem..."

    Sodródunk a szarral. Mert nyalni jó.